Články - Váš konzultant

Blog

 • 6. 12. 2022

  Když místo práce zůstanete stonat doma. Pracovní neschopnost si můžete pojistit.

  Pojištění
  V posledních letech u nás přibylo pracovních neschopností, svůj vliv na to má i pandemie covid-19. Stačí se v dnešní nejisté době spoléhat na náhradu mzdy a nemocenskou?
  Celý článek
 • Proč je důležité aktualizovat pojištění nemovitosti aneb co je to podpojištění?

  11. 11. 2022 Pojištění
  Velmi často se u našich klientů setkáváme se situací, kdy mají svůj majetek chráněn nedostatečně a stávající pojištění je nevyhovující. Nejčastěji se jedná o jejich byt, dům nebo chatu či chalupu. Dle statistik je dokonce téměř 40 % nemovitostí v Česku zcela nepojištěných.
  Celý článek
 • Akciová strategie Warrena Buffetta

  10. 10. 2022 Investice
  Cílem strategie Warrena Buffetta je dosahovat dlouhodobých zisků nad úrovní akciových indexů.
  Celý článek
 • All Seasons – investiční strategie do každého počasí

  19. 8. 2022 Investice
  Dnes si představíme další velmi oblíbenou investiční strategii, a to All Seasons, často také označovanou jako All weather. Jak už název napovídá, tato strategie je určená do každé ekonomické situace a každého počasí. Dokáže se vypořádat jak s ekonomickým růstem či poklesem, tak i s vyšší či nižší inflací.
  Celý článek
 • Proč je nyní výhodné investovat i přes propady trhů?

  18. 8. 2022
  Už jste to za poslední měsíce určitě slyšeli taky. Vlna zdražování je nejvyšší za desítky let a zároveň mají Češi uloženy v bankách rekordní úspory. Jenže, kdo chce hodnotu svých úspor ochránit, s držením peněz na běžném účtu prostě nevystačí.
  Celý článek
 • Cestovní pojištění pro Vaši letní dovolenou

  7. 7. 2022
  Blíží se doba letní dovolené a spousta klientů řeší pro své zájezdy cestovní pojištění. Mezi pojišťovnami jsou obrovské rozdíly, a to nemluvě o produktech, které nabízejí přímo cestovní kanceláře. Na co si dát při sjednání pozor?
  Celý článek
 • Zvažujete hypotéku a bojíte se vysokých sazeb? Nebudou tu navždy!

  29. 6. 2022 Úvěry
  Téměř s jistotou překonají letos úrokové sazby hypoték hranici 6 procent. Dosáhnou tak nejvyšší úrovně za posledních dvacet let.
  Celý článek
 • Strategie Nobelovy nadace

  17. 6. 2022 Investice
  Nobelovu nadaci není třeba více představovat. Každý z nás jistě slyšel o každoročním udílení prestižních cen za fyziku, chemii, medicínu, literaturu či světový mír. Napadlo Vás ale někdy, z čeho se štědré finanční ceny nositelům Nobelovy ceny vyplácejí?
  Celý článek
 • Mít, či nemít životní pojištění? Pojistku se vyplatí sjednat, dokud je člověk zdravý!

  25. 5. 2022
  Zdraví mi slouží, tak nač se pojišťovat? Myšlenka, která proběhne hlavou nejednomu člověku. Jenže ono dává právě největší smysl pojistit se, dokud jsme mladí a zdraví. Pojištění pak vyjde levněji a má také nejširší pojistnou ochranu. Proč je to dobrá strategie, ukazuje teď v praxi koronavirová pandemie.
  Celý článek
 • Inflace je nejvyšší za čtvrtstoletí. Začněte chránit své peníze hned teď

  6. 4. 2022 Investice
  Inflace je nejvyšší za čtvrtstoletí. Začněte chránit své peníze hnNaše peněženky krvácí. Zažíváme největší vlnu zdražování za bezmála čtvrtstoletí. Může za to inflace. Za leden vyšplhala téměř na 10 procent a jen tak neklesne. Dotkne se to každého z nás. Prudce nahoru letí ceny energií a pohonných hmot, náklady na bydlení nebo potraviny. Víte, koho zasáhne inflace nejvíce? Lidi, kteří schraňují všechny své pracně vydělané peníze na bankovních účtech nebo ještě hůř doma v hotovosti. Tyto peníze teď doslova každý den ztrácejí na hodnotě – koupíte si toho za ně stále méně a méně. Je-li to i váš případ, je nejvyšší čas začít vaše peníze chránit.
  Celý článek
 • Pojištění se umí přizpůsobit. Máte pojištěné to, co potřebujete?

  5. 4. 2022
  Stává se to docela často. Člověk si pořídí dům, chalupu nebo byt, sjedná si pojistku stylem „aby se neřeklo“ a smlouvu založí do šuplíku, kde se na ni roky kupí prach a další dokumenty. Takovou pojistku byste měli ale čas od času provětrat, abyste se přesvědčili, že máte pojištěné skutečně to, co potřebujete, a to na odpovídající částky.
  Celý článek
 • Pojištění odpovědnosti jako povinná výbava. Co byste měli před lyžováním v zahraničí vědět?

  14. 1. 2022
  Lyže, přeskáče, hůlky a připojištění odpovědnosti. To je nezbytná výbava pro ty, kdo si chtějí užít lyžovačku v Itálii. Na svazích zde začali totiž toto pojištění vyžadovat. Kvalitní cestovní pojistka by ale neměla chybět při žádné zahraniční cestě, obzvlášť pokud budete sportovat. Těch pár korun vám může ušetřit spoustu peněz i starostí. Detaily se dozvíte dále a prozradíme vám i další užitečné věci.
  Celý článek
 • Přibývá investičních pastí. Jak v některé neskončit?

  10. 12. 2021
  Inflace je vysoká a stále více lidí chce ochránit své úspory pomocí investování. To je správný přístup. Chybou by ale bylo věřit každé investiční příležitosti, jejíž reklama na člověka vyskočí na internetu nebo v médiích. Vysoce rizikových, nebo vyloženě podvodných nabídek začalo kvůli vyšší poptávce po investování přibývat. Jak se těmto pastím vyhnout?
  Celý článek
 • Proč na hypotéku nebýt sám? Osm důvodů pro spolupráci s poradcem

  3. 11. 2021
  Když potřebuji hypotéku, zajdu do banky a ono to nějak dopadne. Nejednoho člověka, který chce pomocí úvěru financovat vyhlédnutou nemovitost, napadne právě takový způsob, jak hypotéku získat. Díky spolupráci s finančním poradcem, ideálně hypotečním specialistou, si ale ušetříte spoustu času a nejspíše se dostanete i k lepším nabídkám. Podívejte se na osm důvodů, proč nebýt na hypotéku sám.
  Celý článek
 • Poškozený majetek. Jak postupovat, aby jednání s pojišťovnou proběhlo hladce.

  30. 9. 2021
  Příroda v posledních měsících znovu ukázala, jak ničivé dokážou živly být. Jen za letní bouře a tornádo na Moravě evidují pojišťovny škody za bezmála pět miliard korun. Vypořádat se s následky takových událostí pomůže právě vhodně zvolené pojištění. Při nahlášení a likvidaci škod doporučujeme dodržet několik zásad, aby vám pojišťovna poskytla odpovídající náhradu. Jak správně postupovat, když majetek poškodí nejen vítr, voda nebo oheň? Pomůžeme vám.
  Celý článek
 • Zhodnocujte úspory, zejména když máte hypotéku. Vyplatí se to!

  10. 8. 2021 Úvěry
  „Mám hypotéku, o investicích nechci ani slyšet.“ S podobnými větami se setkáváme poměrně často a je to škoda. Poslední rok ukázal, a často velmi tvrdě, jak důležité je mít vybudovanou rezervu pro výpadky příjmů a neplánované výdaje. Vytváření rezervy a zhodnocování úspor pomocí investování patří k základům zdravého hospodaření s financemi. Jak na to?
  Celý článek
 • Jak si pojistit klidný život s hypotékou? Bohatě se vám to vyplatí

  24. 6. 2021 Úvěry
  Každý si rád oddychne, když mu klapne žádost o hypotéku a podaří se mu pořídit nemovitost, kterou si vyhlédl. Přeci jen to většina z nás dělá jen jednou nebo párkrát za život. Hypotéka je závazek na několik let či desetiletí, a to samé platí i o nemovitosti. S trochou péče to ale zvládnete. Máme pro vás tři rady, které vám pomohou, abyste z hypotéky a nemovitosti neměli vrásky na čele, když věci nejdou podle plánu.
  Celý článek
 • Superhrubá mzda skončila. Jak nechat ušetřené peníze vydělávat?

  20. 5. 2021 Mzdy Investice
  Zaměstnanci a podnikatelé letos ušetří tisíce korun na daních. Na účtech bude více peněz díky zrušení superhrubé mzdy, ale také zvýšení daňové slevy, případně využití nového daňového paušálu. Peníze můžete hned utratit, nebo si za ně můžete koupit „budoucnost“, například zajištěný důchod, nové auto či bydlení. Druhá možnost je podle nás zajímavější, a hlavně perspektivnější. Právě nyní je vhodná příležitost se do pravidelného investování pustit. Pojďme se podívat, jak peníze zhodnotit.
  Celý článek
 • Firemní benefity - Které jsou ty nejvyužívanější?

  Jak efektivně přilepšit zaměstnancům? Skupinovým pojištěním i příspěvkem na penzi! I když by si člověk myslel, že firmy během koronavirové krize sníží mzdy nebo omezí zaměstnanecké benefity, v naprosté většině případů se tak nestalo. Oběma stranám – zaměstnavateli i zaměstnanci – mohou správně vybrané a využívané benefity zajistit lepší budoucnost...
  Celý článek
 • Jak efektivně využívat stavební spoření?

  10. 12. 2020 Investice
  Finanční produkt podporovaný státem s možností využití účelového úvěru na bydlení. Stavební spoření je produkt, který je v České republice velmi oblíbený, svědčí o tom fakt, že na konci roku 2019 bylo více jak ...
  Celý článek
 • Psychické porucha je stále nemoc. Proč se vyplatí myslet na její pojištění?

  30. 11. 2020
  Dnešní doba se pomalu ale jistě dělí na tu před Covid-19 a po něm. Aktuální dění na sebe stahuje velký podíl pozornosti a mnoho lidí zapomíná, že jsou zde i jiné nástrahy, například v podobě duševních chorob. Jak reagují na stále vzrůstající procento těchto onemocnění pojišťovny v rámci životního pojištění?
  Celý článek
 • Pojistit si ošetřovné a karanténu se hodí Covid necovid

  13. 11. 2020 Pojištění
  Karantény, uzavřené školy, ošetřovné… Tato slova skloňujeme v letošním roce víc než kdy dřív. Důvod je jasný – pandemie nemoci Covid-19. Koronavirus s sebou přináší situace, se kterými jsme se doposud téměř nesetkávali. A stále více lidí se zajímá o to, jak v těchto případech nespoléhat pouze na vlastní rezervy a státní podporu, ale i jak využít možnosti pojištění. Dobrou zprávou je, že na trhu jsou pojistky, které nám i při komplikacích způsobených koronavirem pomohou. Je ale mnohem více důvodů, proč toto riziko do pojistky zahrnout, obzvlášť pro OSVČ, které se neúčastní nemocenského pojištění a nedostanou od státu žádnou podporu.
  Celý článek
 • OSVČ, práce na DPČ nebo dvě zaměstnání. Víte, jaký vliv má pracovní poměr na výši starobního důchodu?

  30. 10. 2020 Penzijní spoření
  V České republice podniká zhruba 2 miliony obyvatel. Většina z nich odvádí minimální zálohy na sociálním pojištění. Mnoho lidí musí pro vlastní obživu chodit do dvou zaměstnání nebo si minimálně přivydělávat na dohodu. Jak se promítnou různé pracovní poměry na výši starobního důchodu? Na to jsme se zaměřili v dnešním článku.
  Celý článek
 • Kdy za vás pojišťovna vzniklou škodu nezaplatí?

  22. 10. 2020 Pojištění
  Sjednáním povinného ručení si mnozí řidiči myslí, že za ně pojišťovna uhradí jakoukoliv vzniklou škodu. O to větší je jejich překvapení, když zjistí, že je pojišťovna odmítne nebo od nich chce škodu dokonce vymáhat. Víte, v kterých případech za vás pojišťovna platit nebude?
  Celý článek
 • Inflace: Co ji způsobuje a jak s ní naložit

  30. 9. 2020 Investice
  Inflace tady byla, je a vždy bude. Je jedno, jestli investujete nebo spoříte, ve všech případech vaše peníze podléhají inflaci. Co se pod tímto slovem skrývá? Přesně to a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.
  Celý článek
 • Co je náhradní doba důchodového pojištění a jaký vliv má na váš starobní důchod?

  26. 9. 2020 Penzijní spoření
  O tom, že myslet na důchod se vyplatí, jsme se již zmiňovali v minulých článcích. Pro jeho výpočet je důležitá doba, po kterou odvádíte důchodové pojištění a také průměrná výše výdělku. Náhradní doba důchodového pojištění, o které se chceme bavit v dnešním článku, je doba, po kterou nemusíte pracovat, a přesto je zohledněna při nároku na starobní důchod.
  Celý článek
 • Nejčastější důvody, proč si lidé neodkládají a proč je tolik důležité začít včas

  2. 9. 2020 Investice
  Když se Češi odhodlají dlouhodobě odkládat, často volí nevhodný produkt, věrni heslu, že jsou opatrní. I přes veškeré výhody moderních investičních nástrojů, dávají stále přednost penzijnímu připojištění nebo „stavebku“. Jaké jsou hlavní důvody, proč si lidé v průběhu života nevytváří finanční rezervy? A proč je důležité začít včas?
  Celý článek
 • Cestovní pojištění pod drobnohledem. Vyplatí se i v případě cest v rámci EU?

  28. 8. 2020 Pojištění
  Vydáte-li se na cestu do zahraničí, musí vám být na základě mezinárodních dohod poskytnuta neodkladná zdravotní péče. Tu samozřejmě hradí domovská zdravotní pojišťovna. V případě, že vám za hranicemi vzniknou ale další náklady spojené se zdravím, zůstanete na to sami. Nejen kvůli tomu, ale i celé řadě dalších výhod je rozumné cestovní pojištění mít. Pojďme se proto na cestovní pojištění podívat hezky z blízka a zároveň si zodpovědět i s ním spojené nejčastější otázky.
  Celý článek
 • Úrazové pojištění dětí. Jaké máte možnosti a co je nejvýhodnější?

  17. 7. 2020 Pojištění
  Doba prázdnin s sebou přináší i vyšší počet dětských úrazů. Jejich nejčastější příčinou bývají všemožné sportovní aktivity, kterým se děti věnují mnohem více než během školního roku. Nebezpečí čeká na děti nejen venku před domem, ale i na táborech, které jsou v průběhu léta rodiči hojně využívány. Vyplatí se proto dítě pojistit?
  Celý článek
 • Zelené kartě odzvonilo. Co to znamená pro řidiče?

  18. 6. 2020
  Zelená karta se používá jako doklad o zaplacení povinného ručení. Od prvního července letošního roku ale změní svou typicky zelenou barvu na bílou. Za tímto rozhodnutím stojí státy Evropského hospodářského prostoru, které změnu jednohlasně odsouhlasily. Co to přesně znamená pro řidiče?
  Celý článek
 • Jak si vybudovat smysluplný pasivní příjem?

  2. 6. 2020
  Vize pasivního příjmu je lákavá, ale velmi často nepřesně nebo špatně interpretovaná. Obecně můžeme o pasivním příjmu říci, že se jedná o pravidelný přísun peněz, který získáme bez zvýšeného úsilí (práce) nebo naší fyzické přítomnosti. Jak si takový příjem vybudovat? Které druhy jsou smysluplné a z dlouhodobého hlediska udržitelné?
  Celý článek
 • Na čem v době krize šetřit a do čeho naopak investovat? Poradíme vám!

  26. 5. 2020
  Zásah koronavirové krize utnul příjem celým řadám podnikatelů a firem. Nyní se věci pomalu začínají vracet do pořádku, ale finanční propad je pro mnohé z nás obrovský. Proto je často nutné začít nad financemi přemýšlet trochu jinak - snížit své výdaje, šetřit a uskromnit se. Existují ale naopak i výdaje, které bychom i přes nastalou situaci škrtit rozhodně neměli. Které výdaje to jsou? To se dozvíte v dnešním článku.
  Celý článek
 • Pro koho je zrušení daně z nemovitosti výhra a kdo naopak prodělá?

  22. 5. 2020
  Na konci dubna 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Zároveň s tím skončí i odpočty úroků z hypoték a úvěrů od stavebních spořitelen. Odpočty u hypoték mohou využít lidé...
  Celý článek
 • Proč se v době krize obrátit na finančního poradce?

  28. 4. 2020 Úvěry
  Dopad koronaviru na sobě můžeme dnes a denně cítit kdykoliv opustíme své domovy. Stále přítomný strach z pandemie, vládní restrikce a celkový pocit beznaděje ovlivnil svým způsobem každého z nás. Situace je po všech směrech obtížná, a to nejen zdravotně, ale také finančně.
  Celý článek
 • COVID-19, korekce trhu a trh hypotečních úvěrů

  21. 4. 2020 Úvěry
  Situace v bankovním sektoru se stále mění. Důkazem toho je i reakce jednotlivých bank na nouzový stav, v kterém se Česká republika nachází. Některé banky zmírňují pravidla pro získání hypotéky a snaží se podpořit současnou ekonomiku, jiné naopak pravidla zpřísňují. Zajímá vás, jaké stanovisko aktuálně zaujímá vaše banka? A jaký potenciálně pozitivní dopad může mít situace, v které se všichni nacházíme?
  Celý článek
 • Postoj pojišťoven v případě pojistné události spojené s koronavirem

  25. 3. 2020 Pojištění
  Nejistá doba vede lidi k úvahám nad svou aktuální finanční situací, investicemi a pojištěním, které se vztahuje na jejich neschopnost pracovat v případě nemoci nebo jiné události. Velmi často se nám v posledních týdnech ozývají klienti a ptají se nás na postoj své pojišťovny v případě pojistné události související s koronavirem - proto jsme se rozhodli hlavní stanoviska našich partnerů zveřejnit v dnešním článku.
  Celý článek
 • Jak správně přistoupit k pojištění invalidity a jejímu nastavení?

  24. 3. 2020 Pojištění
  Neschopnost chodit do práce a vydělávat peníze s sebou přináší řadu velkých komplikací. O to víc, pokud se jedná o stav, který je nezvratný a vyhlídky na zlepšení žádné. V takových případech přicházejí na řadu negativní emoce – strach, úzkost a nejistota z budoucnosti.
  Celý článek
 • Jak využít aktuální situace na trhu

  15. 3. 2020 Investice
  Ve světě aktuálně panuje strach a nedůvěra, která se neodmyslitelně odráží i na finančních trzích. Díky tomu, že nikdo s určitostí nemůže říci, kdy se situace kolem šířícího se viru uklidní, vzniká pro řadu investorů lákavá nabídka k levným nákupům, které mohou z dlouhodobého hlediska značně vydělat!
  Celý článek
 • Chcete ušetřit na daních? Máme pro vás 4 TIPY, jak na to!

  24. 2. 2020
  Čas pro odevzdání daňového přiznání za rok 2019 se nám žene do finále. Aktuálně máte ještě celý měsíc březen k tomu, abyste své přiznání odevzdali včas nejpozději k 1. dubnu 2020. Pro ty, kteří jej právě vyplňují a přemýšlejí nad tím, jak daňový základ snížit, máme hned tři produkty s daňovými úlevami!
  Celý článek
 • Rozbité čelní sklo aneb když havarijní pojištění nestačí

  27. 1. 2020 Pojištění
  Situaci, kdy si jedete po silnici a najednou vám zbloudilý kamínek udělá „krásnou“ mapu přes půlku předního skla, zažil snad každý řidič minimálně jednou za život. Prasklé přední sklo je přitom zapotřebí neprodleně opravit, zejména v zimních měsících, kdy může zamrzlá voda opožděnou opravdu do značné míry zkomplikovat. Větší prasklina ve výhledu řidiče navíc znamená potenciální pokutu a odebrání bodů v případě, že vás zastaví policie. Mnoho řidičů bylo dřív zvyklých hradit výměnu čelního skla z povinného ručení. Doba se ale změnila a pojišťovny tuto možnost z pojistky vyloučily.
  Celý článek
 • Přemýšlíte nad hypotékou? Nenechte se nachytat a seznamte se s pojmy, které vám při jejím vyřízení pomohou

  30. 12. 2019 Úvěry
  Touha po vlastním bydlení je velmi silná, a to nejen pro mladé páry, které chtějí založit rodinu, ale i starší lidi, kteří hledají místo na poklidné dožití. Motivů k úvahám nad hypotékou je ale mnohem více než jen rodinný stav, jedná se například o průměrné sazby, které se v průběhu roku snížily z 3 % na 2,5 % a pokud není žadatel příliš zadlužen a může alespoň 10 % z hodnoty nemovitosti financovat z vlastních zdrojů, může úvěr získat za velmi výhodných podmínek. Patříte-li mezi skupinu lidí, kteří se rozhodli bydlet ve vlastním, určitě se vám bude hodit slovník základních pojmů, které by měl každý žadatel o úvěr znát.
  Celý článek
 • 6 nejčastějších nástrah, které vás při výběru půjčky mohou stát velmi draho

  29. 11. 2019
  Blížící se Vánoce a touha dopřát svým nejbližším to nejlepší vede často k úvahám nad půjčkou. Obzvlášť v případě, pokud se octnete v situaci, kdy nedisponujete dostatečnou finanční rezervou. Rychlost vyřízení půjčky má mnohdy vyšší prioritu než řádně zkontrolovaná smlouva, čehož s radostí využívá řada nekalých poskytovatelů. Na co si dát tedy při výběru půjčky pozor? Čtěte dál a dozvíte se pět nejčastějších nástrah, které vás v konečném výsledku mohou přijít pěkně draho… Oblíbené triky podvodných a nekalých půjček. Na co si dát pozor?
  Celý článek
 • Podzim dorazil a s ním i jeden z nejvíce nehodových měsíců – udržte si pojistku svého auta v dobré kondici

  29. 10. 2019 Pojištění
  Podzim je plný vrtkavého počasí – mokro na silnicích, snížená viditelnost, ale i zvýšený pohyb zvěře může udělat z jindy bezpečné a klidné cesty domů velký problém. Zodpovědným krokem v takovém období je proto věnovat svému vozu zvýšenou péči, a to nejen jeho karoserii, ale i pojištění, které vám v mnoha případech může ušetřit řadu finančních problémů.
  Celý článek
 • Myslet na důchod se vyplatí. Poradíme vám, jak správně investovat a udržet si svůj životní standard.

  14. 10. 2019 Investice
  Začít mluvit o důchodu ve dvaceti se zdá na první pohled absurdní. Pro mnoho lidí je navíc toto téma poměrně choulostivou záležitostí a raději ji nechávají na poslední chvíli. Bohužel čísla mluví jasně a uvažovat o spoření ve čtyřiceti nebo dokonce padesáti přináší člověku řadu nepříjemností. Kdy tedy začít myslet na důchod, aby nebylo příliš pozdě? Jak efektivně investovat, aniž byste museli slevit ze svého aktuálního životního standardu?
  Celý článek
 • 4 nástrahy pojistky na blbost aneb na co se podívat, než řeknete ANO?

  23. 9. 2019 Pojištění
  Pojištění odpovědnosti neboli „pojistka na blbost“ je služba, kterou dnes nabízí řada pojišťoven. Pokud o ní přemýšlíte nebo vás zajímají podrobnosti o tom, co všechno vlastně obsahuje a na co dát u jejího sjednání pozor, přečtěte si nejdřív náš článek, v kterém se vše potřebné dozvíte.
  Celý článek
 • Proč nesjednávat pojištění vozidel přes internetové srovnávače?

  23. 1. 2019 Pojištění
  Internetové srovnávače nabízejí možnost sjednání povinného ručení a havarijního připojištění z pohodlí domova, což v dnešní době, která je velmi uspěchaná, zní opravdu lákavě. Navíc se v podstatě všechny...
  Celý článek
 • Jak mít správně nastavené pojištění odpovědnosti z výkonu povolání?

  12. 10. 2018 Pojištění
  Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání neboli pojištění odpovědnosti zaměstnance je vhodné pro každého, kdo může svému zaměstnavateli způsobit jakoukoliv škodu na majetku, zdraví či finanční škodu. Zaměstnavatel po Vás může vyžadovat ze zákona až...
  Celý článek
 • Nemovitostní fondy jsou v ČR stále oblíbenější

  21. 8. 2018 Investice
  Nemovitostní fondy si v Česku pomalu ale jistě získávají oblibu a stále více Čechů je v dnešní době využívá pro zhodnocení svých úspor či k tvorbě krátkodobé či střednědobé rezervy. Nahrává tomu i doba nízkých...
  Celý článek
 • Co můžeme očekávat od nového zákona o distribuci pojištění?

  8. 8. 2018 Pojištění
  V posledních letech přišla a stále přichází spousta nových zákonů, které zajišťují vyšší míru ochrany spotřebitele a kladou větší důraz na profesionalitu zprostředkovatelů při sjednávání různých finančních produktů...
  Celý článek