Kariéra - Váš konzultant

Výhody spolupráce

Historicky načítací kariéra

Je to vaše podnikání! Díky naší historicky načítací kariéře se u nás dostane na vrchol každý. Ať už pracujete v týmu nebo individuálně.

Spolupráce s asistentkou

Každý se u nás může naučit, jak efektivně spolupracovat s asistentkou. Delegujte a znásobte tak svůj čas, díky profesionálním asistentkám!

Výhody

IT nástroje

Žádné papíry! U nás se dělá vše naprosto digitálně. Metodiky online, Edward, BT Invest, BT Kredit, BeTy, moderní sjednavače a servisní systém Váš Klient, který myslí za Vás!

Transparentní provize

Transparentně a jednoduše, tak dělíme provize v naší firmě. Je to Vaše podnikání a každý́ musí mít přehled.

Systém vzdělávání

Video akademie, školení, firemní akce, semináře a workshopy, které dávají smysl. Díky individuálnímu přístupu zajistíme vzdělání, které má skutečnou přidanou hodnotu.

Inspirativní prostředí

Věděli jste, že jste průměrem pěti lidí, se kterými trávíte nejvíce času? Proto vytváříme přátelské prostředí plné úspěšných profesionálů. Inspirujme se navzájem!

Vlastnictví kmene

U nás budujete své skutečné podnikání. A když vaše, tak se vším všudy. Klientský kmen je váš, a proto s ním můžete kdykoliv odejít, prodat jej či předat v rámci generace.

Volnost

Cílem podnikání je generovat zisk. To ví každý podnikatel. Naši partneři mají však vlastní motivaci. Nesledujeme objem práce, mnohem důležitější je její kvalita.

Chcete vědět více? Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.
Přidejte se k nám

Radek Teichmann

Budujeme silné osobnosti

Součástí společnosti Váš konzultant jsem od roku 2018 a naší nejsilnější stránkou je jednoznačně umění v propojování lidí a rozvíjení jejich podnikatelských dovedností. Neučíme totiž naše partnery jen to, jak správně zvládat náš obor, ale také to, jak pracovat na osobním rozvoji a jak se zlepšovat ve všech aspektech, které souvisejí s podnikáním.

Vytváříme pro partnery exkluzivní podnikatelské prostředí

Proč spolupracovat s námi
Proč spolupracovat s námi

BC. Pavel Zahradník, MFP

Spolupráce postavená na hodnotách

Po dlouhém průzkumu trhu a důkladném výběrovém řízení jsme se v roce 2019 společně s mým týmem rozhodli, že naše síly spojíme se společností Váš konzultant. Důvod byl jasný - chtěli jsme podnikat s lidmi, kteří mají stejné hodnoty a vizi jako my. Svoboda, férovost, poctivost a transparentnost. Přesně to se nám od roku 2019 potvrzuje každým dnem.

Chtěli jsme podnikat s lidmi, kteří mají stejné hodnoty a vizi

Proč spolupracovat s námi
Proč spolupracovat s námi

Jan Kotačka

Inspirativní prostředí a volnost

Podnikání pro mě znamená svobodu a je pro mě velmi důležité, abych měl volnost pro realizaci svých podnikatelských záměrů. V našem oboru je však nesmírně důležité obklopovat se lidmi, kteří vás inspirují jak po podnikatelské stránce, tak po té lidské. Proto jsem na konci roku 2021 představil mým kolegům společnost Váš konzultant. Všichni jsme se shodli na tom, že přesně takové prostředí jsme hledali a od té doby táhneme za jeden provaz.

Mít možnost realizovat své nápady a být v prostředí, které nás inspiruje, je základem pro úspěšné podnikání

Proč spolupracovat s námi
Proč spolupracovat s námi

jak to u nás vypadá?

Zázemí postavené na hodnotách. Tady jste správně.

  • Poznejte jaké jsou výhody spolupráce s námi a pojďme společně klientům poskytovat profesionální služby v oblasti financí a realit.
  • Poznejte zcela nový rozměr spolupráce se společností, která sdružuje certifikované finanční a realitní specialisty.
Přidejte se k nám

Kariréra

Svoboda
Férovost
Poctivost
Jednoduchost
Transparentnost

Ať už se čerstvě zajímáte o obor financí a realit nebo jste profesionál z oboru, který hledá zázemí pro sebe nebo celý svůj tým, tak jste tady správně!

Napište nám o nezávaznou, diskrétní schůzku

Veronika Jančíková Na zprávu vám odpoví
Veronika Jančíková
+420 778 424 041