Hledáte nové příležitosti a zajímá Vás, jaká je spolupráce právě s námi?

Poznejte jaké jsou výhody spolupráce s námi a pojďme společně klientům poskytovat profesionální služby v oblasti financí a realit. Poznejte zcela nový rozměr spolupráce se společností, která sdružuje certifikované finanční a realitní specialisty.

Zázemí postavené na hodnotách, které neodmyslitelně patří k činnosti finančních a realitních konzultantů. Svoboda, férovost, poctivost, jednoduchost a transparentnost. Ať už se čerstvě zajímáte o obor financí a realit nebo jste profesionál z oboru, který hledá zázemí pro sebe nebo celý svůj tým, tak jste na správném místě!

HISTORICKY NAČÍTACÍ KARIÉRA

Je to vaše podnikání! Díky naší historicky načítací kariéře se u nás dostane na vrchol každý. Ať už pracujete v týmu nebo individuálně.

SPOLUPRÁCE S ASISTENTKOU

Každý se u nás může naučit, jak efektivně spolupracovat s asistentkou. Delegujte a znásobte tak svůj čas, díky profesionálním asistentkám!

IT NÁSTROJE

Už žádné papíry! U nás se dělá vše naprosto digitálně. Metodiky online, Edward, BT Invest, BT Kredit, BeTy, moderní sjednavače a servisní systém Váš Klient, který se stane vaším virtuálním asistentem!

TRANSPARENTNÍ PROVIZE

Nemáme je nejvyšší, ale stejné jako všichni ostatní! Transparentně a jednoduše, tak dělíme provize v naší firmě. Je to vaše podnikání, každý musí mít přehled.

SYSTÉM VZDĚLÁVÁNÍ

Firemní akce, školení, semináře a workshopy, které dávají smysl. Díky individuálnímu přístupu, zajistíme vzdělání, které má skutečnou přidanou hodnotu.

INSPIRATIVNÍ PROSTŘEDÍ

Věděli jste, že jste průměrem pěti lidí, se kterými trávíte nejvíce času? Proto vytváříme přátelské prostředí plné úspěšných profesionálů. Inspirujme se navzájem!

VLASTNICTVÍ KMENE

U nás budujete své podnikání. A když vaše, tak se vším všudy. Klientský kmen je váš a proto s ním můžete kdykoliv odejít nebo ho prodat.

VOLNOST

Cílem podnikání je generovat zisk. To ví každý podnikatel. Naši partneři mají však vlastní motivaci. Nesledujeme objem vaší práce, mnohem důležitější je její kvalita.

Chcete vědět více? Zanechte nám na sebe pár informací a my se Vám brzy ozveme, zatím se můžete podívat například na to, jak jsme u nás slavili 3. narozeniny.

Kontaktní formulář

filename.abc
filename.abc