O nás - Váš konzultant

O nás

Název společnosti vypovídá o celé naší filozofii. Stojíme si za tím, že naše práce je především o lidech. O lidech, kteří jsou nejen certifikovaní odborníci, ale také dokáží být empatičtí, umí se vžít do svých klientů a řešit jejich finanční situaci, jako by se jednalo o jejich vlastní. Finanční produkty nejsou pouze o prodeji a o nákupu, jedná se o dlouhodobou spolupráci, která musí být postavena na pevných základech, dobrých vztazích a pochopitelně i lidských sympatiích. Proto je naší prioritou sdružovat pro Vás jen ty opravdové a spolehlivé odborníky. Jakmile budete řešit otázku osobních či firemních financí, budete vždy vědět, kdo je Váš konzultant.

Společnost byla založena v roce 2017 lidmi s 10letou zkušeností z oboru financí. Naši konzultanti jsou Vám k dispozici především v Jihomoravském, Ústeckém a Moravskoslezském kraji a na Vysočině. Díky mnohaletým zkušenostem jsou naši konzultanti schopni nabídnout svým klientům špičkové služby. Máme také přístup k exkluzivním softwarům, které jsou v dnešní době nepostradatelným pomocníkem každého finančního odborníka a díky kterým dokážeme našim klientům zpracovat jakýkoliv požadavek s velkou přesností, rychlostí a nabídnout jim tak nejen možnost snadného vyřešení požadavku, ale primárně zajištění dlouhodobé a kvalitní spolupráce. 

12 000
klientů

500 mil. Kč
spravujeme v investicích

100
lidí v týmu

Váš Konzultant, s.r.o. spolupracuje se společností Broker Trust, a.s., která je registrována jako pojišťovací agent u České národní banky (ČNB) pod číslem 032585PA. Seznam poradců, kteří nabízejí zprostředkování pojistných produktů, investičních služeb a spotřebitelských úvěrů naleznete v sekci „Konzultanti“ včetně platných licencí registrovaných u České národní banky (ČNB). 

Máte dotaz?

Neváhejte a napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře.