Vojtěch Esterka - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Vojtěch Esterka
Vojtěch Esterka

o konzultantovi

Odkud pocházím

Jsem rodilý Ústečák a ač je Ústí městem mnoha kontrastů, mám zde své blízké, přátele a kamarády, žiji tu rád.

Zkušenosti v oboru

Ve světě financí se pohybuji přes tři roky. Při studiu na VŠ zaměřující se na ekonomii jsem získal znalosti, které rozvíjím a aplikuji ve finančním světě, k dnešnímu dni jsem jednal s více jak stovkou klientů.

Mé záliby

Již od dětství se věnuji všem druhům sportu, od roku 2010 aktivně hraji florbal, který je mou zálibou dodnes. Nejvíc mě však baví svět financí, zejména investiční spekulace a kryptoměny – to je ostatně i důvod, proč se věnuji finančnímu poradenství.

Proč zrovna finance

Po prvních výdělcích z mých brigád jsem si uvědomil, jak rychle jsem schopen peníze utratit, aniž bych myslel na budoucnost. Začal jsem proto řešit, jak mé budoucí výdělky a případné úspory zhodnotit. Tyto myšlenky a jejich následná realizace mě přivedla k vlastnímu aktivnímu investování, které se snažím přenášet i na své klienty.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým cílem je získat důvěru klienta, přesvědčit ho o tom, že mu dokážu pomoci v oblasti správy financí a dlouhodobě spolupracovat nejen s ním, ale i případně s jeho blízkými, rodinou na vytvoření smysluplného plánu k dosažení finanční rovnováhy, popřípadě finančního úspěchu s cílem zabezpečení do budoucnosti.

Oblíbené místo pro schůzku

Jakékoliv, které je přínosné pro klienta s ohledem na jeho časové vytížení. Můžeme se potkat v kavárně či kanceláři, kdekoliv, kde budeme mít prostor a klid pro naše jednání.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejraději mám komunikaci s klienty. Jsem spokojený, když vidím, že mi klient důvěřuje, když vymýšlím strategii a plán pro klienta, který bude přínosem v jeho financích. A co mi vadí? Snad jen množství administrativy, které tato práce obnáší. Naštěstí tuhle část agendy deleguji na naše osvědčené asistentky.