Vojtěch Esterka - Váš konzultant
Vojtěch Esterka

o konzultantovi

Odkud pocházím

Jsem rodilý Ústečák a ač je Ústí městem mnoha kontrastů, mám zde své blízké, přátele a kamarády, žiji tu rád.

Zkušenosti v oboru

Ve světě financí se pohybuji přes tři roky. Při studiu na VŠ zaměřující se na ekonomii jsem získal znalosti, které rozvíjím a aplikuji ve finančním světě, k dnešnímu dni jsem jednal s více jak stovkou klientů.

Mé záliby

Již od dětství se věnuji všem druhům sportu, od roku 2010 aktivně hraji florbal, který je mou zálibou dodnes. Nejvíc mě však baví svět financí, zejména investiční spekulace a kryptoměny – to je ostatně i důvod, proč se věnuji finančnímu poradenství.

Proč zrovna finance

Po prvních výdělcích z mých brigád jsem si uvědomil, jak rychle jsem schopen peníze utratit, aniž bych myslel na budoucnost. Začal jsem proto řešit, jak mé budoucí výdělky a případné úspory zhodnotit. Tyto myšlenky a jejich následná realizace mě přivedla k vlastnímu aktivnímu investování, které se snažím přenášet i na své klienty.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým cílem je získat důvěru klienta, přesvědčit ho o tom, že mu dokážu pomoci v oblasti správy financí a dlouhodobě spolupracovat nejen s ním, ale i případně s jeho blízkými, rodinou na vytvoření smysluplného plánu k dosažení finanční rovnováhy, popřípadě finančního úspěchu s cílem zabezpečení do budoucnosti.

Oblíbené místo pro schůzku

Jakékoliv, které je přínosné pro klienta s ohledem na jeho časové vytížení. Můžeme se potkat v kavárně či kanceláři, kdekoliv, kde budeme mít prostor a klid pro naše jednání.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejraději mám komunikaci s klienty. Jsem spokojený, když vidím, že mi klient důvěřuje, když vymýšlím strategii a plán pro klienta, který bude přínosem v jeho financích. A co mi vadí? Snad jen množství administrativy, které tato práce obnáší. Naštěstí tuhle část agendy deleguji na naše osvědčené asistentky.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Dominik Hrabě

S firmou spolupracuji již druhým rokem a vždy bylo jednání rychlé, spolehlivé a hlavně profesionální. Konkrétně spolupracuji s Panem Esterkou, který mi pomohl s investicemi, spořením a kdykoli cestuji do zahraničí, tak mi zařídí pojištění.

Karolína Kolstrunková

Doporučuji! Vždy férové jednání. Vše rychle vyřešené, žádné problémy. Spolupracujeme s panem Esterkou již několik let a celá rodina je se službami spokojená.

Jakub Kolstrunk

Zkušenost s Esterkou nelze ohodnotit jinak než pozitivně. Naprosto profesionální přístup, přirozená konverzace a zároveň skvělá odbornost. Služby jsem doporučil mezi své blízké a ty si je nemůžou též vynachválit. Naprostá spokojenost!

Jakub Krupica

Služby využívám již přes rok a nemohu si vynachválit. Děkuji panu Esterkovi za profesionální přístup a vřele doporučuji

Pavel Vlček

První návštěva cca před rokem. Spolupráce s panem Esterkou je na jedničku. Mohu jen doporučit.

Tomáš Sattler

Využívám služby pana Esterky už delší dobu. Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.

Vladimír Štorek

Doporučuji pana Esterku všem, kteří hledají kvalitního a spolehlivého poradce pro své finance.