Veronika Coufalová - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Pro originální, jedinečný a  individuální přístup ke svým klientům. Standardy zde nenajdete. „slovo NEJDE, u mě rozhodně NEEXISTUJE! “

Veronika Coufalová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Jako rodák pocházím z Broumova, okr. Náchod. Kus života jsem však prožila jak v Jihomoravském kraji, tak i na Vysočině. Dá se říci, že jsem „všudezdejší“

Zkušenosti v oboru

Na finančním trhu působím již 15 let. Za svoji kariéru jsem prošla bankami, stavebními spořitelnami a pojišťovnami, díky čemuž mohu klientům zajistit komplexní servis šitý přímo na míru.

Mé záliby

Mojí největší láskou je má rodina a společně strávené chvíle. Jsem vášnivý houbař a milovník přírody.

Proč zrovna finance

Vlastně jsem se k nim dostala úplnou náhodou. Má původní představa byla oblast psychologie. Ve finanční sféře jsem však objevila sebe samu a už si nedokážu představit, že bych změnila tento obor.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Odvádět skvělou práci! Protože jenom spokojený klient se vždy vrací s důvěrou zpět. A když se řekne jméno „Coufalová“ rovná se finanční poradenství.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejčastěji v našem poradenském centru v Brně na Lesné, také u klientů doma, v kavárně … to je už na domluvě s klientem, kde to pro něj bude komfortní.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Každý klient je jedinečný a to mě nesmírně na své práci baví. Umět se postavit problémům a pomoci je vyřešit, je neskutečně úžasný pocit. Vadí mi laxnost úředníků a lidí, kteří mají možnost klientům ve finanční sféře pomoci ale neudělají to, tváří se otráveně, protože je tato činnost obtěžuje.