Dorota Mikušíková - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Dorota Mikušíková
Dorota Mikušíková

o konzultantovi

Odkud pocházím

V dětství jsem bydlela vždy na vesnici, aktuálně ale bydlím ve Frýdku-Místku a bydlení ve městě mi vyhovuje více. V Ostravě pracuji a do budoucna zde chci určitě i bydlet.

Mé záliby

Mezi mé největší záliby patří cestování. Ve volných chvílích si ráda vytvářím itineráře a ukládám různé tipy a doporučení. Je to ale finančně náročnější koníček. Volném čase jsem ráda s přáteli, ale i doma v klidu s knihou a svým kocourem. Významnou součástí mého života je už přes 10 let i působení ve skautském oddíle, jeho vedení a podílení se například na organizaci dětských táborů.

Co je hlavní náplní mé práce

K mé práci patří spoustu důležitých úkolů, ať už je to komunikace s producenty, příprava podkladů a domlouvání schůzek s klienty, tak následně i potřebná administrativa a řešení potřeb klientů, jako je třeba dohled nad správným průběhem i výsledkem pojistných událostí.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své práci mám ráda učení se novým věcem a neustálé zjišťování nových informací. Komunikací s různými klienty a řešením jejich individuálních potřeb zůstává tato práce rozmanitá a nejraději mám to, když vidím za svou prací nějaký výsledek a smysl - například když má klient radost z úspěšně vyřešené situace, nebo když se k nám dostane od klientů poděkování. Zároveň mi vyhovuje časová flexibilita a skvělý kolektiv, na kolegy se mohu spolehnout a přijít za nimi pro dobrou radu i dobrou náladu. Občas se samozřejmě stane, že se něco nepovede nebo řešíme hodně složité a časově náročné případy, ale tyto situace člověka ve výsledku nejvíce posunout kupředu.