Bára Kotasová - Váš konzultant
Bára Kotasová
Bára Kotasová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Žiji v malé, útulné vesnici Janovice, která se nachází nedaleko Frýdku – Místku. Toto místo je pro mě domovem plným klidu a pohody, kde se s nadšením vracím. V Ostravě nejen pracuji, ale také ještě studuji a do budoucna se tady chci i přestěhovat.

Mé záliby

Mezi mé záliby patří různé sporty, ať už je to cvičení v posilovně, turistika, jízda na kole nebo bruslení na in-line bruslích. Ráda trávím svůj volný čas se svými přáteli, kteří mi dodávají energii a radost do života. Nicméně, občas si také ráda dopřeji čas pro sebe, kdy strávím večer s hrníčkem teplého čaje a dobrou knihou v posteli.

Co je hlavní náplní mé práce

Hlavní náplní mé práce je zajištění efektivní správy a administrace, a to jak pro naše klienty, tak pro poradce. Jsem spojkou mezi klienty a našimi partnery, kdy komunikuji s klienty ohledně jejich pojistných událostí a potřeb, a následně zajišťuji veškerou korespondenci s partnery, abychom dosáhli nejlepšího možného řešení pro naše klienty. Tato práce vyžaduje preciznost, organizační dovednosti a empatii vůči potřebám našich klientů, což mě naplňuje a motivuje každý den.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Být asistentkou je pro mě velkou výzvou i potěšením zároveň. Je skvělé vědět, že moje práce pomáhá mým nadřízeným v efektivnosti a našim klientům v ušetření jejich času při vyřizování administrativy. Vždy se snažíme klientům dopřát tu nejlepší péči a vidět je vděčné a spokojené je pro mě velkou odměnou. Na práci asistentky mi vyloženě nic nevadí, jen se někdy stává, že komunikace s partnery je náročnější a zdlouhavá. Snažíme se klientům záležitosti vyřídit co nejdříve, ale je pochopitelné, že je těch požadavků mnoho.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Miroslav

Musím se podělit o velice bohaté zkušenosti pana Cenigy a paní Kotasové , vřele doporučuji jejich služby. Je to má spása při mém podnikaní a velice jím děkuji , těším se na další spolupráce. Kouzlí radost .