Zdeňka Kleslová - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo iup
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo vsfs
Životní pojištění Zobrazit certifikát
Logo vsfs
Neživotní pojištění Zobrazit certifikát
Zdeňka  Kleslová

Proč kontaktovat
právě mě?

Svou práci vnímám jako poslání a líbí se mi skloubit své schopnosti, empatii, talent a komunikaci spolu s nástroji a možností  spolupráce se všemi finančními institucemi na trhu. Být v rozhodování a výběru řešení nezávislá, nápaditá a přínosná klientům. Takto pracovat mě naplňuje a činí úspěšnou.

Zdeňka  Kleslová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Nového Jičína, což je severní Morava, oblast Beskyd.

Zkušenosti v oboru

Financemi se zabývám od července 2011 a od počátku na plný úvazek. Žádná zadní vrátka. Už tehdy mě lákala nezávislost a považovala jsem za nezbytné klientům nic nenabízet, ale mít nástroje, kterými vyřeším jejich situaci. Také je ochránit před tím, co zažít nechtějí, budovat a zabezpečit jejich majetek.

Mé záliby

Mám ráda aktivní odpočinek, fyzickou kondici a klidnou mysl. Tohle vše se mi daří v přírodě ať už na koni, nebo při sportu se psy. Věnuji se sportovní kynologii. Prioritu má však má rodina, moji 2 synové a péče o náš dům.

Proč zrovna finance

Logika, čísla i ekonomie mě vždy bavily, už od dětství, a proto jsem si vybrala i ekonomické vzdělání. Potřeba pomoci lidem předcházet finančním potížím, nebo je vyvést z jejich často těžkých situací mi dává v práci velký smysl. Nejvíce pak pořízení a financování vlastního bydlení byla oblast, kterou jsem řešila nejčastěji a považuji se za hypotečního specialistu.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mám radost z každého dokončeného případu, dosaženého cíle klientů, z pojistných smluv, které fungují, zhodnocených prostředků klientů. Jednoduše radost z toho, že to co jsem udělala a řekla mělo efekt a bylo správné. Kladná zpětná vazba od klientů je smetánka na dortu, na které jsem závislá. Vždy jsem se řídila heslem: „Pracuj víc, než za co jsi placena“ . Dnes se těším z toho, že z mých známých se stali mý klienti a mnoho mých klientů se stalo mými přáteli.

Oblíbené místo na schůzku

Dnes už se velmi často se stýkám s klienty v jejich domácnostech, v časech, které jim vyhovují. Přivítám i kavárnu s kvalitní kávou a příjemným prostředím. Díky moderním technologiím a aplikacím se problematika financí lehce spočítá kdekoli. Jsem flexibilní a dojedu, kde je potřeba.

Co mám na svoji práci nejraději a co mi naopak vadí

Časová flexibilita a svoboda OSVČ, ale současně časová náročnost. Hledání rovnováhy.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Lubik

Perfektně odvedená práce.

Poljaková Natálie

Ráda bych vřele doporučila paní Zdeňku Kleslovou. Byla jsem s jejími službami naprosto spokojená! Od začátku až do konce celého procesu byla velmi profesionální a ochotná kdykoli pomoci.

Martin Štrbáň

S paní Kleslovou je skvělá komunikace a je vždy rychle k dispozici. Za mě bylo potřeba rychle vyřešit financování auta a pojistku k vozidlu. Vše proběhlo rychle a hladce. Můžu jen vřele doporučit! :)