konzultant

Zdeňka Kleslová

Finanční konzultant
68898070

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Nového Jičína, což je severní Morava, oblast Beskyd.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Svou práci vnímám jako poslání a líbí se mi skloubit své schopnosti, empatii, talent a komunikaci spolu s nástroji a možností  spolupráce se všemi finančními institucemi na trhu. Být v rozhodování a výběru řešení nezávislá, nápaditá a přínosná klientům. Takto pracovat mě naplňuje a činí úspěšnou.
 • Zkušenosti v oboru?

  Financemi se zabývám od července 2011 a od počátku na plný úvazek. Žádná zadní vrátka. Už tehdy mě lákala nezávislost a považovala jsem za nezbytné klientům nic nenabízet, ale mít nástroje, kterými vyřeším jejich situaci. Také je ochránit před tím, co zažít nechtějí, budovat  a zabezpečit jejich majetek.
 • Mé záliby?

  Mám ráda aktivní odpočinek, fyzickou kondici a klidnou mysl. Tohle vše se mi daří v přírodě ať už na koni, nebo při sportu se psy. Věnuji se sportovní kynologii. Prioritu má však má rodina, moji 2 synové a  péče o náš dům.
 • Proč zrovna finance?

  Logika, čísla i ekonomie mě vždy bavily, už od dětství, a proto jsem si vybrala i ekonomické vzdělání. Potřeba pomoci lidem předcházet finančním potížím, nebo je vyvést z jejich často těžkých situací mi dává v práci velký smysl. Nejvíce pak pořízení a  financování vlastního bydlení byla oblast, kterou jsem řešila nejčastěji a považuji se za hypotečního specialistu.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Mám radost z každého dokončeného případu, dosaženého cíle klientů, z pojistných smluv, které fungují, zhodnocených prostředků klientů. Jednoduše radost z toho, že to co jsem udělala a řekla mělo efekt a bylo správné. Kladná zpětná vazba od klientů je smetánka na dortu, na které jsem závislá. Vždy jsem se řídila heslem: „Pracuj víc, než za co jsi placena“ .  Dnes se těším z toho, že z mých známých se stali mý klienti a mnoho mých klientů se stalo mými přáteli.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Dnes už se velmi často se stýkám s klienty v jejich domácnostech, v časech, které jim vyhovují. Přivítám i kavárnu s kvalitní kávou a příjemným prostředím. Díky moderním technologiím a aplikacím se problematika financí lehce spočítá kdekoli.  Jsem flexibilní a dojedu, kde je potřeba.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Časová flexibilita a svoboda OSVČ, ale současně časová náročnost. Hledání rovnováhy.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Vaše hodnocení