Vítězslav Bělica, MBA - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo vector
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo cba
Spotřebitelské úvěry Zobrazit certifikát
Logo cba
Úvěry na bydlení Zobrazit certifikát
Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Vítězslav Bělica

Proč kontaktovat
právě mě?

Řídím se jediným heslem. Lidský přístup, profesionalita a upřímnost na prvním místě. To je to, co mě ze zkušenosti odlišuje od konkurence.

Vítězslav Bělica

o konzultantovi

Odkud pocházím

Mým rodným městem je Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji, avšak jsem z malé vesničky poblíž Frýdku. Po dostudování střední školy informačních technologii v Ekonomice a účetnictví, jsem se přestěhoval do Ostravy. Kde jsem v červenci 2019, dokončil studia MBA (Master of Business Administration).

Zkušenosti v oboru

Ve finančním poradenství působím od října 2015. Postupem času jsem získal všechny profesní licence, které dnes uplatňuji při jednáni s klienty. Nejvíce zkušeností jsem získal v terénu, tzn. při řešení reálných situací s klienty. Mám neustálou snahu zdokonalovat sám sebe vědomostně i obchodně. Jestli je něco ve finanční sféře důležité, tak být schopen udržet krok s rychle se vyvíjejícím trhem. Proto kladu velký důraz na pravidelné sebevzdělání.

Mé záliby

Mezi mé hlavni koníčky patřil vždy sport, od malička to byl tanec v pozdějším věku bojové sporty a fitness. Mezi mé zimní oblíbence patří jak snowboarding, tak lyžování. Nicméně, další mojí zálibou je moje práce, věc, která mě naplňuje a trávím s ní spousty času. Ti, co mě znají by asi řekli, že až přes příliš. Nicméně, když děláte něco, co vás baví a můžete to dělat, jak dlouho chcete a kdykoliv chcete… potom jste vyhráli ať už je vaší práci cokoli. Mě se to splnilo.

Proč zrovna finance

Upřímně dostal jsem se k tomu jako slepý k houslím. Jestli jsem vždy rodičům něco opakoval jako menší, tak to bylo: „nikdy nebudu pracovat s lidmi“. Nicméně osud tomu chtěl jinak a vydal jsem se šlépějemi mého otce, kterého považuji za výborného obchodníka. Moje počátky v tomto oboru byly neplánované, a hlavně nečekané - jak pro mě, tak pro mé okolí. Jednou se mě zeptal „známý“, tímto tě i zdravím Dominiku, jestli by mě nezajímalo náhodou si vyslechnout něco o možnosti práce ke studiu. Neváhal jsem ani minutu, jelikož jsem zrovna aktivně něco hledal k vysoké škole. Dostavil jsem se na pohovor. A tak to všechno začalo, od té doby jsem již plně zaujatý pro tento obor a vlastně jsem nikdy nezkusil ani nic jiného, krom brigád ve zverimexu u rodičů v ranném mládí.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Hlavní pracovní cíl je věc, který se snad neustále proměňuje. Je to dáno rozhodně vývojem člověka. Myslím si, že nikdo nezůstal u svého prvotního cíle, který si na začátku své kariéry zvolil. Jednou si myslíte, že Váš hlavní cíl je mít desítky spokojených nových klientů měsíčně. Následně si řeknete, že sám jako jedinec ale nemůžete obsáhnout všechny klienty a začnete uvažovat nad tím, jak školit a skládat tým lidí, který by vám pomohl. Postupem času zjistíte, že vlastně samotná cesta je cíl. Tím chci říct, že celý vývoj, který podstupuji v rámci podnikání je pro mě vlastně cílem. Nevím, co bude za 10 let ale vím, že tu práci chci dělat s nadšením, zápalem a vždy s dobrými úmysly. Co je ovšem také podstatné krom spokojených klientů, tak rozhodně mít vedle sebe skvělé kolegy, kteří smýšlejí stejně a na které se můžete spolehnout.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejčastěji možná i nejraději jezdím za klienty domů, od počátku jsem to praktikoval a navykl jsem si na to. Ať už pro pohodlí klientů, tak i z důvodu dostupnosti důležitých materiálu pro schůzku. Taktéž mám rád naše nové Ostravské kanceláře, které jsou v samotném centru Ostravy.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Každý den se potkávám s různými lidmi, pro které hledám řešení v nejrůznějších životních situacích. Ať už se jedná o velké transakce z oblasti bydlení, ochrany a zhodnocení finančních rezerv, tvorby renty nebo zabezpečení života a majetku, tak jde vždy o velmi podstatné kroky, ke kterým člověk musí přistupovat opravdu zodpovědně. Hledání řešení v těchto situacích je to, co mě nejvíce baví. A co mi vadí? Jednoznačně přehnaná byrokracie, mám pocit, že ta nám naši práci jen komplikuje.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Radovan Holý

S panem Bělicou spolupracujeme půl roku a vždy byl jeho přístup velice profesionální.Má přehled o financích a proto jej doporučuji svým známým.

Michal Káňa

Jen v krátkosti, Určitě bych chtěl doporučit a pochválit práci p. Bělici, s kterým spolupracuji už několik let,, Poradil a nasměroval nás na dobrou cestu v životě. Poděkování mu patří a on ví, že už teď je součástí našich životů. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji. Je to mladý a perspektivní člověk plný znalostí a dobrých řešení.

Markéta Jelínková

Pana Bělicu doporučuji, skvělý a profesionální přístup. Vše podrobně vysvětlí a poradí nejlepší řešení.

Lukáš Říman

Můj finanční poradce je pan Vítězslav Bělica a nemůžu si na nic stěžovat. S jeho profesionálním přístupem mi vždy poradí a přehledně vysvětlí, co potřebuji.

Daniel Filipec

Pan Bělica mi skvěle zařídil pojištění mého auta, skvělá spolupráce i s jeho asistentkou. Velmi doporučuji!

Milan Žabenský

Velice doporučuji pana Bělicu, je na něho spoleh a vše co je potřeba zařídí a to rychle, vždy si najde čas. Výborná spolupráce a profesionální přístup.

Petr Urbaňák

Dobrý den, už několik let spolupracuji s p. Bělicou, který si získal celou mou důvěru. Jeho lidský a zároveň profesionální přístup je k nezaplacení. Stará se mi o pojištění aut. Každý rok aktualizuje nejvýchodnější pojistku. Nemusíte si hlídat data výpovědních lhůt, vždy se sám ozve. Dále se mi stará o investice, životní pojištění a pojištění pracovní neschopnosti z důvodu nemoci. Řešilo se již několik pojistných událostí, které p.Bělica řešil bez odkladu, vždy vyšel max.vstříc a o veškerou dokumentaci se postaral, takže vše máte bez velkých starostí. Vždy vše dopadlo na jedničku. Kdo má nedůvěru ve finanční poradce, tak p. Bělica Vás přesvědčí o opaku. Do ničeho vás netlačí, vše podrobně vysvětlí a vždy si na Vás udělá dostatek času k Vaší spokojenosti. Je to odborník na pravém místě a doporučuji na 100%

Milan

Jsem naprosto spokojený se službami finančního poradce Vítězslava Bělici, který mi vždy pomohl s jakýmkoliv požadavkem. Jeho odbornost a pečlivý přístup mě ujistily, že s ním vždy můžu probrat jakýkoliv dotaz a problém ohledně financí, pojistek, hypoték atd... Byl pokaždé ochoten vyslechnout moje otázky a vysvětlit mi složité finanční koncepty jednoduše a s trpělivostí. Určitě ho doporučuji každému, kdo hledá kompetentního a důvěryhodného finančního poradce.