Vít Špaček - Váš konzultant
Vít Špaček

Proč kontaktovat
právě mě?

Díky své empatii a bohatým obchodním zkušenostem hájím vždy Vaše zájmy a každý obchodní případ je pro mne výzva jak překonat sám sebe a být lepší. Za 9 let v oboru jsem nabyl zkušenosti, které mi dovolí vám zajistit bezpečný proces při prodeji, či pronájmu vaši nemovitosti a to tak, abych naplnil vaše potřeby. Specifické a neobvyklé situace jsou můj dennodenní chléb, a tak kdejaký problém vyřeším rád za Vás.

Vít Špaček

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z okraje Ostravy, malé vísky plné lesů, luk a přírody. Při studiu jsem se přestěhoval do centra dění, kde žiji spokojeně dodnes.

Zkušenosti v oboru

V oblasti nemovitostí se pohybuji od roku 2015. Do roku 2023 jsem působil jako majitel realitní kanceláře. Věřím, že úspěch mojí práce tkví ve stovkách spokojených klientů, kteří jsou s mnou práci dodnes spokojení.

Mé záliby

Mezi mé záliby na prvním místě patří určitě knihy. Jedna z prvních věcí, kterým jsem jako malý kluk propadl. To je má forma relaxu a “vypnutí”. S tím je spojená i touha po edukaci a všeobecném přehledu. Mezi mé další záliby patří sport. Od mala jsem hrál golf a dlouhou dobu dělal box, který vás nutí se poučit a zároveň překonávat sám sebe.

Proč zrovna reality

Protože je mnoho lidí v realitním odvětví, kteří svou práci nedělají správně a hlavně morálně. Jelikož pocházím z architektonické rodiny, tak jsem od mala k nemovitostem tíhnul. Mám rád ten pocit, když klienti vidí, že důvěřovat mi, byla správná volba. Zároveň, když jim tím také splním sen o jejich domově.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Můj pracovní cíl je poskytovat kvalitu na takové úrovni, na jakou jsem zvyklý. Tím, že jsem žil nějakou dobu v zahraničí a viděl, jak lidé přistupují k profesní cti, je můj cíl poskytovat tuto kvalitu přinejmenším stejně dobře.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejlépe na terase s výhledem na lesy. Samozřejmě kdekoliv, kde se všichni zúčastnění budou cítit příjemně.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejraději mám, když klienti vidí, že bylo správné rozhodnutí se na mne spolehnout, jejich spokojenost a mnohdy nadšení. To co mi na mé práci vadí je nedochvilnost a předsudky. Které ovšem pak rád svými činy vyvracím.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Mira Sadar

Maximálně vstřícné jednání, kdy jsme se ptali p. V. Špačka na spoustu věcí a nebyl problém vše vysvětlit s velkou trpělivostí a ochotou s vědomostmi na profesionální úrovni.