Veronika Mazurová - Váš konzultant
Veronika Mazurová
Veronika Mazurová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Českého Těšína, což je malé město poblíž Beskyd na hranicích s Polskem. Mám ráda Beskydy i malebné okolí Těšínského Slezska, ale mou životní láskou je Jižní Morava. Osud mne však zavál do Ostravy, kam jsem se před osmi lety přestěhovala za svým dnes již manželem a založili jsme zde rodinu. Při procházkách s dětmi jsme s překvapením zjistila, že Ostrava již dávno není jen průmyslovým městem, ale nabízí spoustu krásných míst a překvapivé množství zeleně.

Mé záliby

Mojí největší láskou byly vždy knihy, ale mí dva neposedové pro tuto zálibu bohužel zatím nemají pochopení, takže můj volný čas vyplňují zejména hry a výlety s dětmi, vaření a péče o dům a zvířectvo. Občas si s manželem také ráda zajdu do kina nebo na dobrou večeři.

Co je hlavní náplní mé práce

S finančním trhem je spojena velká spousta administrativy, která sice klienta a jeho finance chrání, ale někdy je těžké se v ní zorientovat a je časově velmi náročná. Mým úkolem je pomoci finančním poradcům aby svůj čas mohli věnovat výhradně přáním a cílům klienta a klientům usnadnit orientaci v postupech a dokumentech a provést je celým procesem tak, aby pro ně bylo vše srozumitelné a jednoduché.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Líbí se mi, že každý nový úkol je výzva a neustále se učím nové věci. Mám také ráda kancelářské prostředí a vážím si pohodové atmosféry a skvělého kolektivu se kterým trávíme čas i mimo pracovní dobu. Jistou nevýhodou je, že naše práce v podstatě nekončí a někdy je velmi těžké oddělit osobní život od toho pracovního a včas z kanceláře odejít.