konzultant

Veronika Jančíková

Asistentka

 • Odkud pocházím

  Narodila jsem se v Brně, kde také od narození bydlím.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Jsem k dispozici všem našim klientům, kteří se na mě mohou obrátit s jakýmkoliv dotazem a vždy se jim snažím maximálně vyjít vstříc. Snažím se, aby se všem dostalo té nejlepší péče a všichni byli spokojení.
 • Zkušenosti v oboru?

  První zkušenosti jsem získala na gymnáziu, kdy jedním z mých maturitních předmětů byla ekonomie. Tímto směrem jsem se vydala i po maturitě, a to na VUT, kde jsem studovala obor Ekonomika podniku. Obor finančního poradenství mě velmi zaujal, našla jsem se především v úvěrové problematice.
 • Mé záliby?

  Ve dnech volna se naplno věnuji svým synům. Většinu času trávíme v přírodě, na hřištích a kolech. Když mám čas jen pro sebe, ráda si zajdi na masáž, dobré jídlo a také do kina.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Hlavní pracovní cíl jsem si splnila, když jsem úspěšně složila úvěrové zkoušky. I nadále se chci vzdělávat v této oblasti, jelikož oblast hypoték se mění ze dne na den, a kromě úvěrů se chci také posunovat v ostatních spektrech finančního poradenství.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Na své práci mám nejraději to, že našim klientům ušetřím čas, a to je pro mě pocit k nezaplacení, protože sama vím, že čas je jedna z nejcennějších věcí, co máme. Zároveň mě vždy velice potěší, když klienti moji práci ocenění a neberou můj přístup k práci jako samozřejmost. Co mi naopak vadí je velké množství dokumentů, které je nutno vytvářet a které mě obírají o čas, který bych mohla věnovat například vzdělávání.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Vaše hodnocení