Tomáš Urban - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Finance byly od začátku mojí vášní, neumím k nim tedy přistupovat jinak než profesionálně a svědomitě, ale i s určitou slabostí pro ně samotné, a tedy i pro mé klienty a jejich životní situace.

Tomáš  Urban

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodil jsem se v srdci vysočiny ve městě, které je známé zejména kvůli pivu značky Bernard a zprofanované hlášce z českého trháku - „Hliník se odstěhoval do Humpolce.“

Zkušenosti v oboru

Prošel jsem celou řadou finančně poradenských společností, řadou všech možných finančních projektů a nástrojů, včetně studia na Karlově a Masarykově univerzitě. Přesto všechno jsem se přenesl a vybral si ty nejlepší příležitosti a řešení, nejen pro své klienty, ale i pros síť svých obchodníků. Díky tomu můžu zaručit dokonalou znalost, dlouhodobý servis a spolehlivost celého byznysu.

Mé záliby

Mými největšími zálibami je poslech klasické hudby, četba, umění, sport a láska k vínu.

Proč zrovna finance

Pro finance jsem se kdysi rozhodl, jak říkám v žertu. „Hlavně proto, že se mi líbilo klasické oblékání a styl.“ Hlavní důvod však byl zájem o práci s penězi a jejich možnosti použití v byznysu, jak z makroekonomického, tak mikroekonomického i praktického pohledu. Pak to šlo už ráz na ráz, příležitosti si mě potom vlastně našly sami a já už nevěděl „jak z toho ven“.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Můj hlavní pracovní cíl je dobře servisovat svůj klientský kmen ve všech sektorech, které do osobních financí patří, tedy nejen investice, úvěry, pojištění, reality, ale i právní ochrana. Zásadní je však osobní poradenství, jaký ze zmíněných nástrojů v danou životní situaci použít, protože to je záležitost, která je často velmi složitá a nejvíce zajímavá. Protože doba poradenských algoritmů, už zase minula.

? Oblíbeným místem pro schůzky jsou místa, kde se dobře cítí a uvolní moji klienti nebo spolupracovníci, popřípadě, kde je potřeba danou věc vyřešit takže mimo běžné prostory kanceláře nebo obývacích pokojů s knihovnou, se rád potkám třeba na chalupě nebo i v kabině kamionu.

Oblíbeným místem pro schůzky jsou místa, kde se dobře cítí a uvolní moji klienti nebo spolupracovníci, popřípadě, kde je potřeba danou věc vyřešit takže mimo běžné prostory kanceláře nebo obývacích pokojů s knihovnou, se rád potkám třeba na chalupě nebo i v kabině kamionu.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na práci v oblasti financí mám nejraději kromě nehasnoucí vášně k investicím a všeobecně financím jako takovým to, že vyžaduje profesionalitu, ale zároveň jistou přátelskost a empatii, nutnost svědomitosti, poctivosti a rozvážnosti v každé situaci, což není pro každého a což mě baví a naplňuje.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Michal Stuš

S panem Tomášem Urbanem jsem velice spokojen, je to mladý člověk který očividně rozumí své práci. Osud klienta mu není lhostejný. Veškerou problematiku dokáže lidsky, přátelsky a hlavně srozumitelně vysvětlit.