konzultant

Tomáš Urban

Finanční konzultant
09140883

 • Odkud pocházím

  Narodil jsem se v srdci vysočiny ve městě, které je známé zejména kvůli pivu značky Bernard a zprofanované hlášce z českého trháku - „Hliník se odstěhoval do Humpolce.“
 • Proč kontaktovat právě mě

  Finance byly od začátku mojí vášní, neumím k nim tedy přistupovat jinak než profesionálně a svědomitě, ale i s určitou slabostí pro ně samotné, a tedy i pro mé klienty a jejich životní situace.
 • Zkušenosti v oboru?

  Prošel jsem celou řadou finančně poradenských společností, řadou všech možných finančních projektů a nástrojů, včetně studia na Karlově a Masarykově univerzitě. Přesto všechno jsem se přenesl a vybral si ty nejlepší příležitosti a řešení, nejen pro své klienty, ale i pros síť svých obchodníků. Díky tomu můžu zaručit dokonalou znalost, dlouhodobý servis a spolehlivost celého byznysu.
 • Mé záliby?

  Mými největšími zálibami je poslech klasické hudby, četba, umění, sport a láska k vínu.
 • Proč zrovna finance?

  Pro finance jsem se kdysi rozhodl, jak říkám v žertu. „Hlavně proto, že se mi líbilo klasické oblékání a styl.“ Hlavní důvod však byl zájem o práci s penězi a jejich možnosti použití v byznysu, jak z makroekonomického, tak mikroekonomického i praktického pohledu. Pak to šlo už ráz na ráz, příležitosti si mě potom vlastně našly sami a já už nevěděl „jak z toho ven“.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Můj hlavní pracovní cíl je dobře servisovat svůj klientský kmen ve všech sektorech, které do osobních financí patří, tedy nejen investice, úvěry, pojištění, reality, ale i právní ochrana. Zásadní je však osobní poradenství, jaký ze zmíněných nástrojů v danou životní situaci použít, protože to je záležitost, která je často velmi složitá a nejvíce zajímavá. Protože doba poradenských algoritmů, už zase minula.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Oblíbeným místem pro schůzky jsou místa, kde se dobře cítí a uvolní moji klienti nebo spolupracovníci,  popřípadě, kde je potřeba danou věc vyřešit takže mimo běžné prostory kanceláře nebo obývacích pokojů s knihovnou, se rád potkám třeba na chalupě nebo i v kabině kamionu.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Na práci v oblasti financí mám nejraději kromě nehasnoucí vášně k investicím a všeobecně financím jako takovým to, že vyžaduje profesionalitu, ale zároveň jistou přátelskost a empatii, nutnost svědomitosti, poctivosti a rozvážnosti v každé situaci, což není pro každého a což mě baví a naplňuje.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Vaše hodnocení