konzultant

Šárka Němcová

Finanční konzultant
66918731

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Ostravy. Po několika letech života v podhůří Beskyd mě osud opět vrátil do Ostravy, kde nyní žiji i pracuji. Přírodou se však stále snažím obklopovat.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Z životních zkušeností vím, že vybudovat vlastní majetek není snadné, proto beru jeho ochranu velmi vážně. Mí klienti oceňují především mou upřímnost, zodpovědnost, lidský přístup a péči o ně.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve finančnictví pracuji od roku 2005, z toho 15 let jsem zastupovala stavební spořitelnu. Nyní mám k dispozici nástroje, díky kterým je má práce komplexní a nezávislá. Toto jsem dříve velmi postrádala.
 • Mé záliby?

  K mým zálibám, vedle financí, patří rozhodně zahrada. Pokud bych nebyla finančním konzultantem, byla bych zahradní architekt. Je to můj nejoblíbenější způsob relaxace.
 • Proč zrovna finance?

  Finance mě zajímaly od mládí. Vždy jsem měla potřebu, rozumět jim do hloubky. To znamená vědět, jak je rozmnožit, jak je zajistit, jak se zabezpečit na stáří, nebo jak si pomoci k vyřešení bydlení a dalších životních cílů. Práce s lidmi a komplexní řešení všech jejich potřeb v těchto oblastech, včetně vedení mladých lidí k rozvoji finanční gramotnosti, mě velice naplňuje.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Mojí ambicí je provázet klienty celým jejich životem, vést je ke správným krokům, k prosperitě a bezpečí.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Co se týká místa schůzek, ponechávám volbu na klientech. Mé technické zázemí se nachází v kancelářích v centru Ostravy nebo Ostravě-Zábřehu. Pokud však klient preferuje schůzku u něj doma, jeho přání se přizpůsobím. Co je však dnes výhodou, že se můžeme spojit také on-line kdykoliv a odkudkoliv.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Líbí se mi její rozmanitost, dynamika a neustálý vývoj. Setkávám se s lidmi z různých oborů, společně řešíme jejich potřeby a pomáhám jim plnit jejich cíle. Co mi naopak vadí je rozbujelá byrokracie, která nezná mezí a mnohdy ani logiky.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Vaše hodnocení