Šárka Němcová - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo cba
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo cba
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Šárka Němcová

Proč kontaktovat
právě mě?

Z životních zkušeností vím, že vybudovat vlastní majetek není snadné, proto beru jeho ochranu velmi vážně. Mí klienti oceňují především mou upřímnost, zodpovědnost, lidský přístup a péči o ně.

Šárka Němcová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Ostravy. Po několika letech života v podhůří Beskyd mě osud opět vrátil do Ostravy, kde nyní žiji i pracuji. Přírodou se však stále snažím obklopovat.

Zkušenosti v oboru

Ve finančnictví pracuji od roku 2005, z toho 15 let jsem zastupovala stavební spořitelnu. Nyní mám k dispozici nástroje, díky kterým je má práce komplexní a nezávislá. Toto jsem dříve velmi postrádala.

Mé záliby

K mým zálibám, vedle financí, patří rozhodně zahrada. Pokud bych nebyla finančním konzultantem, byla bych zahradní architekt. Je to můj nejoblíbenější způsob relaxace.

Proč zrovna finance

Finance mě zajímaly od mládí. Vždy jsem měla potřebu, rozumět jim do hloubky. To znamená vědět, jak je rozmnožit, jak je zajistit, jak se zabezpečit na stáří, nebo jak si pomoci k vyřešení bydlení a dalších životních cílů. Práce s lidmi a komplexní řešení všech jejich potřeb v těchto oblastech, včetně vedení mladých lidí k rozvoji finanční gramotnosti, mě velice naplňuje.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mojí ambicí je provázet klienty celým jejich životem, vést je ke správným krokům, k prosperitě a bezpečí.

Oblíbené místo pro schůzku

Co se týká místa schůzek, ponechávám volbu na klientech. Mé technické zázemí se nachází v kancelářích v centru Ostravy nebo Ostravě-Zábřehu. Pokud však klient preferuje schůzku u něj doma, jeho přání se přizpůsobím. Co je však dnes výhodou, že se můžeme spojit také on-line kdykoliv a odkudkoliv.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Líbí se mi její rozmanitost, dynamika a neustálý vývoj. Setkávám se s lidmi z různých oborů, společně řešíme jejich potřeby a pomáhám jim plnit jejich cíle. Co mi naopak vadí je rozbujelá byrokracie, která nezná mezí a mnohdy ani logiky.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Zdeňka Brázdilová

To se nedá popsat, to musíte vyzkoušet....... Za mne spokojenost na 200%... a Šárku Němcovou doporučuji všem, kdo si neví rady :-)

Radim Procháček

S paní Němcovou máme, celá rodina, dlouholetou výbornou spolupráci. Je vstřícná, spolehlivá, zkušená, milá. Věříme jí.

Hana Robenková

Děkujeme naší konzultantce paní Šárce Němcové za dlouholetou spolupráci. Doporučujeme její služby zvláště pro odbornost, aktivitu a ochotu.

Katerina Moldriková

S paní Šárkou Němcovou spolupracujeme už spoustu let. O finance se stará celé naší rodině ve všech možných oblastech. Vždy byla velmi profesionální a zodpovědná a naše potřeby řešila s lidským přístupem. Její služby můžeme všem doporučit. Děkujeme.

Eva Schrollová

Spolupráce s paní Němcovou byla velmi příjemná. Hodně jsem ocenila osobní přístup a skutečný zájem o to pomoci mi zlepšit mou finanční situaci. Děkuji

Adam Kotula

Paní Šárku Němcovou můžu jen doporučit. Výborná spolupráce ve všech odvětvích.

Sylvie Keberlová

Chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci s paní Šárkou Němcovou. Kdykoli se obrátím s žádostí o radu vždy si na mě udělá čas. Její profesionální přístup a znalosti mi pomáhají při rozhodování jak postupovat dál. Děkuji

Iva Bartoncová

Chtěla bych doporučit paní Šárku Němcovou, pro její profesionální a zároveň lidský přístup. Je naším finančním poradcem již několik let a jsme maximálně spokojeni. Svěřili jsme jí pojištění, finance i řešení budoucnosti a rozhodně nelitujeme.

Zdeněk Taussik

Spolupracuji s paní Šárkou Němcovou, která je velmi vstřícná ke klientovi. Poskytne mu řadu vysvětlení k danému problému a ochotně odpoví na dotazy. Přínos paní Šárky Němcové pro klienta spočívá v tom, že řeší problémy ve prospěch klienta. Její služby bych doporučil každému.

Bobby Bonyoma Lutchimba

Special thanks to Šárka Němcová for her outstanding support, guidance and tremendous professionalism.

Carol Mwima

Se Šárkou Němcovou spolupracuji již několik let a byla velmi nápomocná a vynikající v rámci svých služeb. Jen tak dál Šárko.

Barbora Hnízdová

Ráda bych doporučila paní Šárku Němcovou z firmy Váš konzultant, se kterou jsme velice spokojení. Je nám blízký její profesionální, ale i osobní přístup. Osobní setkání jsou vždy příjemná, nenucená a výklad paní Šárky je srozumitelný i pro nás lajky. Poradila nám jak nakládat s financemi teď i na co se zaměřit do budoucna. Jsem ráda, že jsme celá rodina své peníze svěřili do těchto rukou.

Ivo Vávra

Paní Němcová nám velice pomohla s rešením naší situace a plněním si našeho snu. Je velice milá, aktivní, ochotná, napomocná a trpělivá, Jde vidět, že se skvěle orientuje ve světě financí. Moc ji za naši rodinu děkuji, a určitě ji doporučím i všem dalším, kteří řeší pojištění, hypotéku, spoření nebo investice.

Zuza Sy

Přístup a profesionalita paní Němcové mě pokaždé potěší, naprosto mi vyhovuje, že mi vždy vyjde vstříc v rámci mých časových možností, vše vyřídíme po telefonu nebo e-mailu, nemusím nikam chodit. Najde takové řešení, které je pro me akceptovatelné, a které vyřeší me současné (případně i budoucí) problémy.