konzultant

Radek Teichmann

Manažer
75495929

 • Odkud pocházím

  Z Moravskoslezského kraje, konkrétně z města Ostravy, kde žiji celý svůj život. Nicméně i tak navštěvuji rodinu po celé Severní i Jižní Moravě.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Většina z mých klientů mi říká, že se jim líbí můj lidský přístup. Vysvětluji jim vždy vše tak, aby to pochopilo i malé dítě. Selský rozum je opravdu důležitý. Klienti se se mnou rádi potkávají, protože schůzky se mnou jsou velmi uvolněné a pozitivní. Ve svém osobním životě jsem bavič, tak přidat trochu humoru je pro většinu klientů příjemná změna, než být příliš formální a „důležitý“.
 • Zkušenosti v oboru?

  Oficiálně jsem svou licenci získal v roce 2010, ale prakticky jsem v oboru pracoval od roku 2012. Od té doby se nevěnuji ničemu jinému než financím.
 • Mé záliby?

  Sport byl vždy mou velkou vášní, a dokonce jsem se propracoval až na reprezentační úroveň. Bohužel zdravotní situace mi již dál nedovoluje takto aktivně sportovat. Život nás mění a vyvíjí se a dneska se věnuji své rodině a velice jsem si oblíbil cestování a poznávání nových zemí a jejich kultury. Nečekaně mě hodně oslovila cyklistika a rád si odpočinu při jízdě na kole. A posledním koníčkem je rozhodně má práce, ve které trávím i většinu svého času.
 • Proč zrovna finance?

  Upřímně jsem se k této profesi dostal jako „slepý k houslím“. Vždy jsem se chtěl stát právníkem nebo kriminalistou. Proto jsem také studoval policejní školu. Po škole jsem si jako brigádu zvolil obchodního zástupce pro společnost TMCZ a.s., která mě naučila pracovat s lidmi, a to mě hodně bavilo. Jenomže samotný obor mě vůbec nebavil a tak jsem se po 3 letech praxe ve firemní klientele dostal k finančnictví a okamžitě mě to pohltilo. Práce s lidmi, vzdělávání, budování týmu a klientského kmene… dá se říct, že mi to hodně připomínalo sport. Makat, být ten nejlepší a mít ty nejlepší výsledky, s tímto zápalem jsem se do toho dostal a dnes jsou finance mým životem, koníčkem a prací. Miluji práci s lidmi, skutečně jim pomáhat a mít možnost se vždy posouvat pracovně i osobnostně, a to mi tento obor umožňuje.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Napsal bych zde ze všech cílů jen jeden. A to být v tomto oboru tak známý, že se v širokém okolí bude o mě vědět. Vždy existuje excelentní právník, kterého chce každý při nějakém problému, doktor, kterého vyhledává většina pacientům se zdravotním problémem a jezdí za ním z daleka. I já chci být uznávaný a respektovaný finanční poradce, kterého budou oslovovat třeba i známé osobnosti , celebrity a také vysoce postavení lidé.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Velice rád jezdím ke svým klientům domů. Pro klienty je to vždy nejvíce přirozené místo, kde se cítí pohodlně. A já se pak cítím jako někdo blízký svých klientů.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Nejvíce mě na mé práci těší to, když vidím upřímný vděk a radost spokojeného klienta. To jak můžu pomoct svým klientům z trablů nebo jim pomůžu s jakoukoli záležitostí, která je pálí nebo jen na ni nemají čas či energii. Nic jiného mě na této práci asi nedokáže více naplnit. Bohužel má to i stinnou stránku. V ČR absolutně chybí systém vzdělání finanční gramotnost, kterou by vzdělávali už na našich školách. Klienti často neví, jak celý tento systém funguje nebo jsou často dezinformovaní a toho zneužívají jiní, kterým jsou lidi lhostejní a chtějí na lidech vydělat. Kazí to pak jméno nám všem. Věřím, že legislativa se už natolik posouvá, že za pár let, tento obor budou dělat jen opravdoví profíci.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Měl jsem jiného poj.poradce, ale na doporučení jsem přešel k panu Radkovi Teichmannovi a nelituji. Bylo to správné rozhodnutí, je to člověk na svém místě. Je inteligentní, spolehlivý a hlavně pravdomluvný což u jiných konzultantů jsem tuto vlastnost postrádal. Vždy když k němu přijdu pro radu dostanu oblíbenou kávičku a již na začátku naší schůzky jsem si jistý, že mi vše dobře vysvětlí a s daným problémem mi poradí. Tento pán má kur..sky našlápnuto na VELMISTRA svého oboru. Přeji mu hodně pracovních úspěchů a již teď se těším na naší další konzultaci. DEJ BŮH ŠTĚSTÍ
Radek Teichmann je zářným příkladem odborníka ve světě pojištění, hypoték, investic a financí. Na Radka se vždy mohu obrátit s otázkou či problémem. Má přehled, dokáže najít nové informace a řešení. Díky panu Teichmannovi máme konečně pořádek ve všech pojis. smlouvách. Má naši plnou důvěru. Loajální profesionál s velkou trpělivostí.
Jedině doporučuji, vždy se snaží najít jen to nejlepší řešení. Pan Teichmann, ochotný a spolehlivý
Radek Teichmann..... úplně nej poradce... sympatický, usměvavý a ochotný kdykoliv poradit nebo cokoliv změnit. Děkuji
Jedna známa mi nabízela nejlepsi podmínky tak aby to bylo pro mě výhodné a co nejlevnější aby jsme byly všichni spokojeni no ale nebylo tomu tak oci mi otevřel pan Radek Teichman řekl mi ze hodně veci a hlavně otevřel mi oci to co nebyla známa uverarka v spořitelně schopna udělat a hlavně dělala sobě do peněženky Radek Teichman dokázal udělat vše za lepších podmínek a lepším odhadem proste super odvedeni práce
Pan Radek Teichman je pro mne skvělý finanční poradce. Kdykoli se na něj mohu obrátit o radu a vždy mi ochotně pomůže, poradí. Nedám na něj dopustit a vřele ho doporučuji. ?
Na pana Teichmanna nedám dopustit. V dnešní době se bez jeho pomoci pomalu neobejdu. Vše co se týká financí má pevně v rukou a konečně mám pocit, že někdo za mnou vždycky stojí a nenechá se mnou mávat bankami a spol. jak to mají tyto společnosti ve zvyku. A ne jednou pomohl i v situacích, které nejsou jeho náplň práce a za to jsem mu nesmírně vděčná.
Radek Teichmann , skvělý finanční poradce vřele doporučuji ochota na prvním místě a loajalita především. Když si nevíte rady, tak se neváhejte na něj s čímkoliv obrátit.
Když si nevíte s něčím rady neváhejte se obrátit na Radka Teichmanna. Lidský přístup, veškerý přehled a ochota vše vyřídit co nejrychleji dle vašich představ je to co se v dnešní době cení. Díky
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení