Radek Teichmann - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Většina z mých klientů mi říká, že se jim líbí můj lidský přístup. Vysvětluji jim vždy vše tak, aby to pochopilo i malé dítě. Selský rozum je opravdu důležitý. Klienti se se mnou rádi potkávají, protože schůzky se mnou jsou velmi uvolněné a pozitivní. Ve svém osobním životě jsem bavič, tak přidat trochu humoru je pro většinu klientů příjemná změna, než být příliš formální a „důležitý“.

Radek Teichmann

o konzultantovi

Odkud pocházím

Z Moravskoslezského kraje, konkrétně z města Ostravy, kde žiji celý svůj život. Nicméně i tak navštěvuji rodinu po celé Severní i Jižní Moravě.

Zkušenosti v oboru

Oficiálně jsem svou licenci získal v roce 2010, ale prakticky jsem v oboru pracoval od roku 2012. Od té doby se nevěnuji ničemu jinému než financím.

Mé záliby

Sport byl vždy mou velkou vášní, a dokonce jsem se propracoval až na reprezentační úroveň. Bohužel zdravotní situace mi již dál nedovoluje takto aktivně sportovat. Život nás mění a vyvíjí se a dneska se věnuji své rodině a velice jsem si oblíbil cestování a poznávání nových zemí a jejich kultury. Nečekaně mě hodně oslovila cyklistika a rád si odpočinu při jízdě na kole. A posledním koníčkem je rozhodně má práce, ve které trávím i většinu svého času.

Proč zrovna finance

Upřímně jsem se k této profesi dostal jako „slepý k houslím“. Vždy jsem se chtěl stát právníkem nebo kriminalistou. Proto jsem také studoval policejní školu. Po škole jsem si jako brigádu zvolil obchodního zástupce pro společnost TMCZ a.s., která mě naučila pracovat s lidmi, a to mě hodně bavilo. Jenomže samotný obor mě vůbec nebavil a tak jsem se po 3 letech praxe ve firemní klientele dostal k finančnictví a okamžitě mě to pohltilo. Práce s lidmi, vzdělávání, budování týmu a klientského kmene… dá se říct, že mi to hodně připomínalo sport. Makat, být ten nejlepší a mít ty nejlepší výsledky, s tímto zápalem jsem se do toho dostal a dnes jsou finance mým životem, koníčkem a prací. Miluji práci s lidmi, skutečně jim pomáhat a mít možnost se vždy posouvat pracovně i osobnostně, a to mi tento obor umožňuje.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Napsal bych zde ze všech cílů jen jeden. A to být v tomto oboru tak známý, že se v širokém okolí bude o mě vědět. Vždy existuje excelentní právník, kterého chce každý při nějakém problému, doktor, kterého vyhledává většina pacientům se zdravotním problémem a jezdí za ním z daleka. I já chci být uznávaný a respektovaný finanční poradce, kterého budou oslovovat třeba i známé osobnosti , celebrity a také vysoce postavení lidé.

Oblíbené místo pro schůzku

Velice rád jezdím ke svým klientům domů. Pro klienty je to vždy nejvíce přirozené místo, kde se cítí pohodlně. A já se pak cítím jako někdo blízký svých klientů.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejvíce mě na mé práci těší to, když vidím upřímný vděk a radost spokojeného klienta. To jak můžu pomoct svým klientům z trablů nebo jim pomůžu s jakoukoli záležitostí, která je pálí nebo jen na ni nemají čas či energii. Nic jiného mě na této práci asi nedokáže více naplnit. Bohužel má to i stinnou stránku. V ČR absolutně chybí systém vzdělání finanční gramotnost, kterou by vzdělávali už na našich školách. Klienti často neví, jak celý tento systém funguje nebo jsou často dezinformovaní a toho zneužívají jiní, kterým jsou lidi lhostejní a chtějí na lidech vydělat. Kazí to pak jméno nám všem. Věřím, že legislativa se už natolik posouvá, že za pár let, tento obor budou dělat jen opravdoví profíci.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Karel Zeman - svářeč

Dobrý den, chtěl bych poděkovat p.Teichmanovi a jeho asistentkám Dorotě Mikuškové a Lucii Křížové za vstřícnost a ochotu řešit jakékoli mé otázky a požadavky které jsem potřeboval, vše vyřešeno vždy okamžitě k mé spokojenosti. Určitě stojí za to oslovit tento skvělý kolektiv který Vám vyjde vždy vstříc Přeji hezký den

Pavel Ducar - strojvedoucí

S panem Radkem Teichmannem jsem velice spokojen. Zejména s jeho osobním a vstřícným přístupem ke svým klijentům. Jsem rád že mám tohoto konzultanta.

Martina Gáborová

Mohu jen doporučit pana Radka Teichmanna. Poradil, pomohl, vše vyřídil za nás, rychlá spolupráce a náš sen se konečně realizuje. Mohu jen a jen doporučit

František Fodor

Radek Teichmann, náš konzultant. Velmi vřelý a přátelský přístup, vše vysvětlí, ukáže, poradí. Ví o čem mluví, přehled výborný. Spolehlivost i komunikace na vysoké úrovni. Z naší strany maximální spokojenost, těšíme se na další spolupráci a vřele doporučujeme jako konzultanta pro různé životní události i ostatním.

Iveta

Nevěděli jsme si rady. Obrátili jsme se na p. Radka Taichmanna. Můžeme jen doporučit. Lidský přístup,ochota, přehled. Moc si toho ceníme. Velké poděkování.

Renata Bortlová

Dobrý den, ráda by jsem poděkovala panu Teichmannovi za jeho skvělou práci a čas, který nám věnoval. Dal nám do pořádku všechny naše pojistky a díky němu teď vím, že jsme zajištění tak, jak jsme si představovali. Všem vřele doporučuji pana Teichmanna, má naší 100% důvěru, děkujeme Bortlovi.

Martina Gáborová

Na Pana Radka jsem dostala kontakt od své známé,která sním je spokojená. Využila jsem jeho služby a jsem velmi spokojená. Mohl nám najít řešení jak financovat naše sny. Velice milý a ochotný a vždy nápomocen, vysvětlí vše do detailu. Moc mu děkujeme.Za mě doporučuji.?

Pavel Janočko - Dělník v automobilovém průmyslu

Úkol zněl jasně, za každou cenu získat hypotéku a následně pak refinancovat na úrok pod 2%. Jelikož jsme nároční a chceme s ženou vše hned, proto jsme oslovili Radka Teichmanna. O tom že je šikovný jsme se brzy přesvědčili :). Hypotéku jsme měli do konce následujícího měsíce sice 2,5% ale to nám bylo jedno. Následné refinancování a nyní jsme na úroku nějak 1,64%. Dělá pro nás více věcí, ale ta hypo je asi to nejdůležitější ? Teď platíme stejné peníze za NAŠÍ novostavbu se zahradou jako bychom platili někde v městě nájem za byt, který by nikdy NEBYL náš.

Pavel Hoáng - Obráběč kovů

Znám Radka Teichmana už od dětství a už pár let mi pomáhá a stará se mi o veškeré finance. Zaridil mi i veškeré pojistky na úraz a nemocenskou. Hlavně mi vždy vše srozumitelně vysvětlí, prave např. ohledně pojištění a celkově finančních věci. Muzu doporučit ?

Michal Ryška - PČR

Mým konzultantem je pan Radek Teichmann, jedná se o velmi přátelského člověka, pro kterého nebyl nikdy nic problém pokud jsem cokoliv potřeboval, vždy dobře poradí a plní své služby nadstandardně. Za mě můžu jen doporučit

Jana Chovancová - Dispečer

Já i manžel můžeme jen doporučit, náš rodinný konzultant je Radek Teichmann , je to super člověk, který nám velice pomohl, vše srozumitelně vysvětlil a našel tu nejlepší možnost pro nás, vše za nás vyřídil no prostě PROFÍK .? Přejeme krásné léto Jana Chovancova

Roman Kříž - Řidič

Radek Teichmann mám u něho 8 pojistek. Ochotny, pravdivý, uprimny, zadne plane reci, aby vydelal. Poradi vyridi. Doporucil jsem dalsim lidem a byli nadseni. Klobouk dolu, takovych lidi jako je Radek Teichmann je malo ?

Kateřina Bartolšicová - Manažer obchodu

Dobrý den chtěla bych Vám doporučit, jako finančního poradce, konzultanta, pana Radka Teichmann. V rámci našich konzultací nám pomohl s úsporou výdajů domácnosti a také poradil jak dále investovat se ziskem do budoucna.

Barbora - Podnikatelka

Pan Teichmann je opravdový mistr svého oboru. Veškeré služby, které pro mě zařizoval, zvládl levou zadní , rychlostí blesku. Vím, že se na něj mohu obrátit v každé situaci a velmi rád mi pomůže. Vřele doporučuji.

Tereza

Radek Teichmann je profesionálem v oboru. Pomohl mi v mnoha oblastech a je to člověk, na kterého se mohu vždy spolehnout a to je v dnešní době nejdůležitější. Snaží se najít nejlepší řešení pro svého klienta, nikoli pro sebe. Lidský a individuální přístup, upřímnost, ochota, trpělivost a mnoho dalšího, co je samozřejmostí v jeho práci. Radku Děkuji a těším se na další spolupráci.

Petr Chovanec

Radek Teichmann je velmi schopný člověk v oblasti financí ,umí rychle reagovat dle potřeby klienta společně s lidským a přátelským přístupem.Udělal na mě dojem hned při prvním setkání.Děkujeme .

Jiří Špaček

Měl jsem jiného poj.poradce, ale na doporučení jsem přešel k panu Radkovi Teichmannovi a nelituji. Bylo to správné rozhodnutí, je to člověk na svém místě. Je inteligentní, spolehlivý a hlavně pravdomluvný což u jiných konzultantů jsem tuto vlastnost postrádal. Vždy když k němu přijdu pro radu dostanu oblíbenou kávičku a již na začátku naší schůzky jsem si jistý, že mi vše dobře vysvětlí a s daným problémem mi poradí. Tento pán má kur..sky našlápnuto na VELMISTRA svého oboru. Přeji mu hodně pracovních úspěchů a již teď se těším na naší další konzultaci. DEJ BŮH ŠTĚSTÍ

Kateřina Palušáková - manažer ve farmacii

Radek Teichmann je zářným příkladem odborníka ve světě pojištění, hypoték, investic a financí. Na Radka se vždy mohu obrátit s otázkou či problémem. Má přehled, dokáže najít nové informace a řešení. Díky panu Teichmannovi máme konečně pořádek ve všech pojis. smlouvách. Má naši plnou důvěru. Loajální profesionál s velkou trpělivostí.

Lukáš Kupka - Frézař

Jedině doporučuji, vždy se snaží najít jen to nejlepší řešení. Pan Teichmann, ochotný a spolehlivý

Helena Stýskalová - Ostraha na ZŠ

Radek Teichmann..... úplně nej poradce... sympatický, usměvavý a ochotný kdykoliv poradit nebo cokoliv změnit. Děkuji

S. Klopec - obsluha CNC

Jedna známa mi nabízela nejlepsi podmínky tak aby to bylo pro mě výhodné a co nejlevnější aby jsme byly všichni spokojeni no ale nebylo tomu tak oci mi otevřel pan Radek Teichman řekl mi ze hodně veci a hlavně otevřel mi oci to co nebyla známa uverarka v spořitelně schopna udělat a hlavně dělala sobě do peněženky Radek Teichman dokázal udělat vše za lepších podmínek a lepším odhadem proste super odvedeni práce

Ivana Jadviščoková - Administrativní pracovnice

Pan Radek Teichman je pro mne skvělý finanční poradce. Kdykoli se na něj mohu obrátit o radu a vždy mi ochotně pomůže, poradí. Nedám na něj dopustit a vřele ho doporučuji. ?

Katrin Dokulilová - Mateřská dovolená

Na pana Teichmanna nedám dopustit. V dnešní době se bez jeho pomoci pomalu neobejdu. Vše co se týká financí má pevně v rukou a konečně mám pocit, že někdo za mnou vždycky stojí a nenechá se mnou mávat bankami a spol. jak to mají tyto společnosti ve zvyku. A ne jednou pomohl i v situacích, které nejsou jeho náplň práce a za to jsem mu nesmírně vděčná.

Petra Poláčková - Osoba pečující o osobu blízkou

Radek Teichmann , skvělý finanční poradce vřele doporučuji ochota na prvním místě a loajalita především. Když si nevíte rady, tak se neváhejte na něj s čímkoliv obrátit.

Žanet Závodná - Policie ČR

Když si nevíte s něčím rady neváhejte se obrátit na Radka Teichmanna. Lidský přístup, veškerý přehled a ochota vše vyřídit co nejrychleji dle vašich představ je to co se v dnešní době cení. Díky

Martina Urbanová

Ráda bych poděkovala panu Radku Teichmannovi i jeho týmu za profi služby, maximálně vstřícný přístup a rychlost, s jakou komunikují i řeší pojistné události. Za mě na 5*

Nikol Mandiková

Chtěla bych velmi doporučit poradce Radka Teichmanna, spolupracuji s ním už několik let a jsem nadmíru spokojená. Mám u něj sjednané snad vše co jde od hypotéky přes pojištění až k investici. Vždy se mnou vyřídil vše co jsem potřebovala a poradil jak třeba jednat s doktory, aby mi byla vyplacena pojistka za úraz. Takže jestli si nevíte s něčím rady, určitě se na Radka obraťte, je to člověk na pravém místě. Nikol

Tomáš Bartoň

Děkuji týmu, Váš konzultant s.r.o. , Radka Taichmana , jmenovitě Dorota Mikušková, za rychlé, profesionální a bezproblémové vyřízení mých finančních a pojišťovacích záležitostí. Se srdečným pozdravem , nadmíru spokojený klient .

Helena Stýskalová

Ráda bych se podělila o zkušenosti s poradcem p. Teichmannem a jeho asistentkou slečnou Mikuškovou. Tak rychlé reakce na mé dotazy nemají ani mé děti. Spolupráce neskutečně pohodová, rychlá a hlavně vše vyřízeno k mé spokojenosti. Můžu jenom doporučit.

Karla Bednářová

Spoluprace s Radkem Teichmanem je výborná. Vždy nám se vším poradil k naší spokojenosti.

Luděk Šmehlík

Mohu jen vřele doporučit. Konkrétně pak spolupráci s panem Teichmannem a jeho asistentkou slečnou Mikuškovou - vše mi vždy velmi věcně vysvětlí, správně nastaví a vyřídí veškeré naše potřeby ať už jde o rovinu osobní nebo i naší firmy.
Jednání probíhá rychle, efektivně a velmi vstřícně v příjemném duchu.

Za mě klidně 6* z 5ti*

Pavla Zdobnická

Z "Váš konzultant" můžu vřele doporučit paní Mikuškovou a pana Teichmanna. Vždy mi dobře poradí a vyberou ten "nej" produkt. Reakce na každý můj požadavek je okamžitá a naprosto profesionální.

Jiri Tomasek

Firmu Váš konzultant mi doporučila mi doporučila bankéřka protože jsem nemohl dostat už úvěr u mé banky. Dostal jsem doporučení na pana Radka Teichmanna, že je odborník. Sešli jsme se a jako jediný mi dokázal pomoct a ukázal možnosti a nabídky, rozhodl jsem se pro tu nejvhodnější. Nakonec jsem p. Teichmannovi svěři veškeré pojistky ať mi je "překope" na nové a opět plná spokojenost. Nedávno jsem přes jeho asistentku dělal i zákonou pojistku na auto. Aktuálně mi pomáhali se škodní události na majetku, za toto jsem velmi vděčný :-) . Úplně nejlepší je ten následný servis, který jsem dostal, ne jen předělat pojistky a konec. Takže veliké DÍKY patří p. Teichmannovi a jeho asistentce. Mimochodem, doporučuji dále a 2 známí už byli taky moc spokojeni.