Petr Kulička - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Nejčastěji s klienty řeším bydlení a tzn. zcela kompletní servis, který začíná výběrem nemovitosti, vyřešením vhodného financování a samozřejmě následného zabezpečení. Za tu dobu, kterou pracuji v tomto oboru jsem zjistil, že tato práce mě opravdu naplňuje a spokojený klient je pro mě ta nejlepší odměna.
 

Petr Kulička

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodil jsem se v Brně, kde také po celou dobu bydlím a pracuji. Mám Brno a celou jižní Moravu moc rád a nedám na tento kraj dopustit, mohu tedy o sobě prohlásit, že su hrdé Brňák :-)

Zkušenosti v oboru

Mám vystudovanou obchodně-podnikatelskou střední školu v Brně a už v té době mě oslovila ekonomie a svět financí. Od roku 2016 pracuji jako realitní makléř a jelikož je tento obor úzce spjatý s financemi a já chtěl klientům poskytnout ten nejlepší servis, tak mi netrvalo dlouho a postupně jsem se začal věnovat i finančnímu poradenství. Postupem času zjišťuji, že to nebylo vůbec špatné rozhodnutí.

Mé záliby

Mezi mé záliby patří kromě práce hlavně sport. Hraji závodně fotbal od svých 6 let a můžu říct, že jsem moc rád za to, kolik jsem za dobu potkal zajímavých lidí, procestoval celou Evropu a zažil nespočet zážitků. Kromě fotbalu rád jezdím na kole, chodím cvičit a teď začínám hrát squash. Další zálibou je určitě cestovaní a s ním spojené gastronomické zážitky.

Proč zrovna finance

K tomuto odvětví jsem nikdy neměl daleko a díky mému kamarádovi a nyní už kolegovi jsem světu financí podlehl úplně. Na realitním/finančním trhu mě strašně baví, jak jde všechno dopředu a člověk se musí neustále vzdělávat a zajímat se o inovace v oboru, pokud chce být špičkou v oboru.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým hlavním pracovním cílem je spokojená klientela, která je založena na výborných vzájemných vztazích a důvěře. Chtěl bych, aby se mé portfolio klientů skládalo z rodin a klientů, kterým budu pomáhat plnit nejen jejich finanční, ale i osobní cíle. Mým mottem je: Spokojený klient je ta nejlepší reklama!

Oblíbené místo pro schůzku

Oblíbené místo pro schůzku nemam. Rád vyhovím potřebám klienta, takže schůzky dělám tam, kde se bude klient cítit pohodlně. Takže rád si schůzku udělám u nás v kanceláři, v kavárně, restauraci nebo i u klienta doma, když si to přeje.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své práci mám nejraději poznávání nových lidí a navazovaní nových pracovních vztahů. Jsem spokojený, když klientům pomohu najít jejich vysněný domeček, předčasně splatit hypotéku, našetřit dětem na budoucnost nebo poradit, jak nastavit kvalitní zabezpečení. Potom už se z pracovního vztahu stává vztah přátelský, kdy vás klienti zvou na grilování, narozeniny, svatby, atd. a to mám na této práci nejraději.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Zbyněk Mandelík

Pan Kulička mi byl doporučen od mé sestry, které pomáhal prodat byt. Nejen, že mi pomohl prodat náš byt za vyšší cenu, ale také mi pomohl najít nové bydlení podle mých představ a vyřídit hypoteční úvěr. Všechno velmi rychle a profesionálně.Takže já Petra doporučuji všem známým, protože vím, ze je v tomto oboru ta nejlepší volba!

Tomáš a Eva Urbanovští

Prodávali jsme luxusní dům s poněkud netradiční dispozicí za ne úplně nízkou cenu. Za rok a půl jsme vystřídali 2 realitní makléře a u všech jsme se potýkali s neprofesionálním jednáním a výmluvami. Už jsme ani nedoufali, že nemovitost někdy prodáme. Potom nám byl doporučen pan Kulička a prakticky ihned po podpisu smlouvy se začaly hrnout davy zájemců. Po pár měsících a asi 20 zrealizovaných prohlídkách si dům našel svého kupce. Odborné znalosti realitního trhu, profesionální jednání, vstřícnost, ochota, zájem, individuální přístup - to vše jsou devízy pana Kuličky. Budeme-li v budoucnu chtít pomoci s prodejem nebo pronájmem nějaké nemovitosti, pan Kulička bude naší jasnou volbou. Nebudeme chtít nikoho jiného. Urbanovští

Radek Joch

Společnost Váš konzultant, s.r.o. mě doporučil kamarád. Konkrétně Petra Kuličku, který mě pomohl s prodejem bytu. Když jsem později koupil nové auto, Lukáš Šulc vyřešil autopojištění a následně udělal pořádek v osobním zajištění. Oba pánové na 100%. Pár zkušeností s poradci už mám, lepší i horší, ale tyto pány mohu s klidným svědomím doporučit pro profesionální a lidský přístup!