konzultant

Petr Kulička

Finanční a realitní konzultant
05709814

 • Odkud pocházím

  Narodil jsem se v Brně, kde také po celou dobu bydlím a pracuji. Mám Brno a celou jižní Moravu moc rád a nedám na tento kraj dopustit, mohu tedy o sobě prohlásit, že su hrdé Brňák :-)
 • Proč kontaktovat právě mě

  Nejčastěji s klienty řeším bydlení a tzn. zcela kompletní servis, který začíná výběrem nemovitosti, vyřešením vhodného financování a samozřejmě následného zabezpečení. Za tu dobu, kterou pracuji v tomto oboru jsem zjistil, že tato práce mě opravdu naplňuje a spokojený klient je pro mě ta nejlepší odměna.
 • Zkušenosti v oboru?

  Mám vystudovanou obchodně-podnikatelskou střední školu v Brně a už v té době mě oslovila ekonomie a svět financí. Od roku 2016 pracuji jako realitní makléř a jelikož je tento obor úzce spjatý s financemi a já chtěl klientům poskytnout ten nejlepší servis, tak mi netrvalo dlouho a postupně jsem se začal věnovat i finančnímu poradenství. Postupem času zjišťuji, že to nebylo vůbec špatné rozhodnutí.
 • Mé záliby?

  Mezi mé záliby patří kromě práce hlavně sport. Hraji závodně fotbal od svých 6 let a můžu říct, že jsem moc rád za to, kolik jsem za dobu potkal zajímavých lidí, procestoval celou Evropu a zažil nespočet zážitků. Kromě fotbalu rád jezdím na kole, chodím cvičit a teď začínám hrát squash. Další zálibou je určitě cestovaní a s ním spojené gastronomické zážitky.
 • Proč zrovna finance?

  K tomuto odvětví jsem nikdy neměl daleko a díky mému kamarádovi a nyní už kolegovi jsem světu financí podlehl úplně. Na realitním/finančním trhu mě strašně baví, jak jde všechno dopředu a člověk se musí neustále vzdělávat a zajímat se o inovace v oboru, pokud chce být špičkou v oboru.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Mým hlavním pracovním cílem je spokojená klientela, která je založena na výborných vzájemných vztazích a důvěře. Chtěl bych, aby se mé portfolio klientů skládalo z rodin a klientů, kterým budu pomáhat plnit nejen jejich finanční, ale i osobní cíle. Mým mottem je: Spokojený klient je ta nejlepší reklama!
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Oblíbené místo pro schůzku nemam. Rád vyhovím potřebám klienta, takže schůzky dělám tam, kde se bude klient cítit pohodlně. Takže rád si schůzku udělám u nás v kanceláři, v kavárně, restauraci nebo i u klienta doma, když si to přeje.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Na své práci mám nejraději poznávání nových lidí a navazovaní nových pracovních vztahů. Jsem spokojený, když klientům pomohu najít jejich vysněný domeček, předčasně splatit hypotéku, našetřit dětem na budoucnost nebo poradit, jak nastavit kvalitní zabezpečení. Potom už se z pracovního vztahu stává vztah přátelský, kdy vás klienti zvou na grilování, narozeniny, svatby, atd. a to mám na této práci nejraději.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Prodávali jsme luxusní dům s poněkud netradiční dispozicí za ne úplně nízkou cenu. Za rok a půl jsme vystřídali 2 realitní makléře a u všech jsme se potýkali s neprofesionálním jednáním a výmluvami. Už jsme ani nedoufali, že nemovitost někdy prodáme. Potom nám byl doporučen pan Kulička a prakticky ihned po podpisu smlouvy se začaly hrnout davy zájemců. Po pár měsících a asi 20 zrealizovaných prohlídkách si dům našel svého kupce. Odborné znalosti realitního trhu, profesionální jednání, vstřícnost, ochota, zájem, individuální přístup - to vše jsou devízy pana Kuličky. Budeme-li v budoucnu chtít pomoci s prodejem nebo pronájmem nějaké nemovitosti, pan Kulička bude naší jasnou volbou. Nebudeme chtít nikoho jiného. Urbanovští

Zaměření

Vaše hodnocení