Petr David - Váš Konzultant
konzultant

Petr David

Finanční konzultant
05520703

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Velké Bíteše, kde jsem prožil největší část svého života, ale pracovně i studijně jsem řadu let strávil i v Brně. Nyní s rodinou žijeme na Třech Studních, vyhlášené rekreační oblasti v srdci Vysočiny. Díky dnešním technologiím nemám klienty jen v místě bydliště a kanceláře, ale třeba i v Ostravě, Plzni a v zahraničí.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Preferuji lidský přístup a dlouhodobou spolupráci s každým klientem. Klientova důvěra je pro mě na prvním místě. Neustále se vzdělávám, absolvuji odborné kurzy, každý den studuji novinky z oboru, poslouchám podcasty nebo sleduji videa ze světa financí a investic. Díky novým zkušenostem a znalostem se potom snažím klientům dávat ty nejlepší služby.
 • Zkušenosti v oboru?

  Zkušenosti v oboru: V roce 2016 jsem začal pracovat pro Allianz pojišťovnu, věnoval jsem se hlavně pojištění života, majetku a vozidel. Nasbíral jsem řadu zkušeností jak z likvidace pojistných událostí, tak i v tom, jak v pojišťovně detailně fungují různé procesy, například oceňování. Nyní se navíc k pojištění věnuji i oblasti investic a hypotečních úvěrů.
 • Mé záliby?

  Nyní jsou to na prvním místě děti a manželka. Rádi cestujeme, baví nás dobré jídlo a venkovní aktivy. V zimě mám rád snowboard, běžky a koupáni v zamrzlém rybníku, v létě potom paddleboard, horské kolo, sem tam běh, lezení ferrat a celoročně posilovna. Na Vysočině jsme vybudovali moderní apartmánový dům s apartmány k pronájmu, který je mi také koníčkem.
 • Proč zrovna finance?

  Když mi bylo 19 let, kamarád mě lákal do financí. Měl jsem na to názor takový, že přeci nemohu chodit po rodinách a podnikatelích a vysvětlovat jim jak by bylo dobré se pojistit a co dělat s penězi, když jsem si sám nic nezažil a nezkusil. Když mi tahle nabídka přišla podruhé, už mi to dávalo smysl a nešel jsem to zkusit, ale šel jsem to dělat.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Dodržet vždy to, na čem se s klientem domluvíme. Mít vždy profesionální jednání. Dlouhodobě se vzdělávat. Neusnout na vavřínech.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Nemám vyloženě oblíbené místo pro schůzku, rád přijedu ke klientům domů nebo do firmy, případně se můžeme setkat v našich krásných prostorách v Brně na ulici Soukopova, kde máme skvělé zázemí pro klidné jednání.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Ať už s klientem řešíme pojištění, hypoteční úvěr nebo zhodnocení finančních prostředků je to vždy důležitý krok v jeho životě a musí vše dopadnout na 100%. Baví mě být toho součástí. Jelikož mám různé klienty, tak je dokážu i propojovat mezi sebou, v čem si mohou být nápomocní a z toho mám velkou radost. Vadí mi neupřímné jednání.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Vaše hodnocení