Petr David - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo cba
Pojištění Zobrazit certifikát
Petr David

Proč kontaktovat
právě mě?

Preferuji lidský přístup a dlouhodobou spolupráci s každým klientem. Klientova důvěra je pro mě na prvním místě. Neustále se vzdělávám, absolvuji odborné kurzy, každý den studuji novinky z oboru, poslouchám podcasty nebo sleduji videa ze světa financí a investic. Díky novým zkušenostem a znalostem se potom snažím klientům dávat ty nejlepší služby.

Petr David

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Velké Bíteše, kde jsem prožil největší část svého života, ale pracovně i studijně jsem řadu let strávil i v Brně. Nyní s rodinou žijeme na Třech Studních, vyhlášené rekreační oblasti v srdci Vysočiny. Díky dnešním technologiím nemám klienty jen v místě bydliště a kanceláře, ale třeba i v Ostravě, Plzni a v zahraničí.

Zkušenosti v oboru

Zkušenosti v oboru: V roce 2016 jsem začal pracovat pro Allianz pojišťovnu, věnoval jsem se hlavně pojištění života, majetku a vozidel. Nasbíral jsem řadu zkušeností jak z likvidace pojistných událostí, tak i v tom, jak v pojišťovně detailně fungují různé procesy, například oceňování. Nyní se navíc k pojištění věnuji i oblasti investic a hypotečních úvěrů.

Mé záliby

Nyní jsou to na prvním místě děti a manželka. Rádi cestujeme, baví nás dobré jídlo a venkovní aktivy. V zimě mám rád snowboard, běžky a koupáni v zamrzlém rybníku, v létě potom paddleboard, horské kolo, sem tam běh, lezení ferrat a celoročně posilovna. Na Vysočině jsme vybudovali moderní apartmánový dům s apartmány k pronájmu, který je mi také koníčkem.

Proč zrovna finance

Když mi bylo 19 let, kamarád mě lákal do financí. Měl jsem na to názor takový, že přeci nemohu chodit po rodinách a podnikatelích a vysvětlovat jim jak by bylo dobré se pojistit a co dělat s penězi, když jsem si sám nic nezažil a nezkusil. Když mi tahle nabídka přišla podruhé, už mi to dávalo smysl a nešel jsem to zkusit, ale šel jsem to dělat.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Dodržet vždy to, na čem se s klientem domluvíme. Mít vždy profesionální jednání. Dlouhodobě se vzdělávat. Neusnout na vavřínech.

Oblíbené místo pro schůzku

Nemám vyloženě oblíbené místo pro schůzku, rád přijedu ke klientům domů nebo do firmy, případně se můžeme setkat v našich krásných prostorách v Brně na ulici Soukopova, kde máme skvělé zázemí pro klidné jednání.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Ať už s klientem řešíme pojištění, hypoteční úvěr nebo zhodnocení finančních prostředků je to vždy důležitý krok v jeho životě a musí vše dopadnout na 100%. Baví mě být toho součástí. Jelikož mám různé klienty, tak je dokážu i propojovat mezi sebou, v čem si mohou být nápomocní a z toho mám velkou radost. Vadí mi neupřímné jednání.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Petra Havlíčková

Pan David je člověk na svém místě. Dokáže se vším pomoci a poradit. Všechny mé požadavky řeší obratem k mé maximální spokojenosti. Pokud tedy hledáte člověka, který se postará o Vaše pojistky, p. David je ten pravý. Všem doporučuji.

Tomáš Mareček

S panem Petrem Davidem jsem velice spokojený. Kdykoliv potřebuji s něčím poradit ohledně pojištění nebo financí, je vždy velmi vstřícný a ochotný. Je to člověk na správném místě.

Tomáš Pospíšil

Dlouhá léta jsem spolupracoval s finanční poradkyní z konkurenční společnosti a pak jsem se spojil s panem Petrem Davidem, který mi nic nenutil, ale pouze nabídnul službu, že mi moje pojistky nezávazně přepočítá a tím to i skončí. Neskončilo. Naprosto perfektní servis, byly mi nabídnuté úplně jiné podmínky pojištění, o kterých jsem ani nevěděl a vše za o mnoho nižší ceny. Veškeré věci ohledně povinného ručení, havarijního pojištění a financování nyní řeším s ním. Důrazně doporučuji! S pozdravem Tomáš Pospíšil

Tereza Šálková

Naprostá spokojenost. Pan David mi vždy poradí a upraví pojistku tak aby mi co nejvíce vyhovovala. Velice oceňuji profesionální přístup a také ochotu.

Karolína Čermáková

S panem Petrem Davidem jsem velice spokojená, mohu ho jen doporučit, veškeré pojistné i finanční služby řeší okamžitě. Nikdy nic nenutí, tak jako to mají finanční poradci v oblibě, pouze doporučí a poradí tu nejlepší možnou variantu. Co se týká pojištění na auto, vždy doporučí to nejvýhodnější cena/služby a starou smlouvu ukončí za mě. Takže naprostá spokojenost. Doporučuji

Petr Mareček

S panem Petrem Davidem je skvělá spolupráce. Přesně takto bych si představoval, že má finanční poradce fungovat. Je to člověk na svém místě. Žádná přetvářka, vše řeší na rovinu, perfektní a profesionálním přístup. S každou schůzkou, radou nebo pojistkou jsem byl vždy nad míru spokojen. Mohu se na něj obrátit s jakoukoliv prosbou, nikdy nebyl žádný problém. Služby pana Petra Davida vřele doporučuji.

Michal Pelán

Pan Petr David je skutečně člověk na svém místě - přehledná znalost veškerých pojistek a finančních produktů od A do Z, stejně tak jejich zajištění, vyřízení, servis, průběžná kontrola a aktualizace, bez jakéhokoliv tlaku rozhodnutí čistě na klientovi. Velká ochota při pojistné události, žádná přetvářka. Profesionál s lidským přístupem!

Olda Suchý

Pan David se stará o všechny naše pojistky i investice, po několika letech spolupráce musím říct, že s takto profesionálním a zároveň lidským přístupem finančního poradce jsem se nesetkal.
Panu Davidovi můžete kdykoliv napsat, zavolat, vždy poradí.

Karolina Chytková

Spolupráce s panem Petrem Davidem je skvělá. Je moc příjemný, ochotný, vždycky se vším pomůže a zodpoví všechny otázky. Pojistek mám přes něj několik a nemám v plánu chodit jinam. Jeho služby určitě doporučuji!

Petra Lhotská

K panu Davidovi jsem přešla od konkurence na doporučení od rodiny. Za sebe ho můžu rozhodně doporučit. Své práci rozumí, nic nenutí, na dotazy odpoví a vysvětlí. Když jsem řešila papíry po úrazu, tak vše zařídil a vyřídil.

Zuzana Machová

Spolupráci s panem Petrem Davidem mohu jedině doporučit. Profesionální a zodpovědný přístup, vstřícnost, ochota, rychlé jednání. Z mé strany naprostá spokojenost.

Nina Kuncová

S Petrem Davidem řeším všechny záležitosti ohledně financí a pojistek a naprosto mu důvěřuji. Je s ním milá, rychlá a srozumitelná komunikace i pro někoho, kdo této oblasti moc nerozumí :)

Gabriela Čermáková

Pana Petra Davida můžu jen doporučit, vždy je s ním příjemná a rychlá komunikace. Nic mi nenutí, doporučí jen to nejlepší a nabídne více variant, vše semnou zkonzultuje a vždy mi poradí. Povinné ručení, havarijní pojištění, atd. neřeším už s nikým jiným.

Tomáš Večeře

Skvělá spolupráce, veškeré záležitosti ohledně povinného ručení, havarijního pojištění už řeším nejen já, ale i mí přátelé a rodina pouze s panem Petrem Davidem. Jedná rychle, odpovídá bez prodlení, nemá problém pomoct nebo poradit i o víkendech a mimo pracovní dobu tak, aby klientovi co nejvíce vyhověl. Jeho nabídky jsou výhodné a hlavně je klientům nenutí. Jsme spokojeni a určitě doporučujeme.

Kateřina Kapounová

S panem Petrem Davidem spolupracuji už nějakou dobu a jsem vždy spokojená, doporučil mi životní pojištění pro mého staršího syna a vše funguje přesně tak jak mi vysvětlil, sjednala jsem životní pojištění i pro druhého syna i jiné. Vždy se na něj můžu obrátit a i s obyčejným dotazem mi rád a laskavě poradí. Všem doporučuji.

Dušan Švento

Spolupráce s panem Petrem Davidem je opravdu na vysoké úrovni.Člověku dokáže poradit,doporučit nebo vyřídit vše co je potřeba jako nedávná moje pojistná událost.Vše bylo za pár dní vyřešené a já byl nadmíru spokojen.

Jakub Cizek

Pan Petr David je naprosto špičkový poradce! Vždy pomůže, poradí a zařídí. Mohu jenom doporučit, protože nikoho lepšího nelze najít

Veronika Petrovová

Petr David je poradce na správném místě,se vším poradí,nic nevnucuje,měli jsme nabídky od více poradců a od něj vyšla nabídka úrokové sazby na hypotéku nejlépe.

Jiří Vlček

Určitě můžu vřele doporučit profesionální, korektní a aktivní přístup při řešení mého pojištění. Konkrétně pan David a jeho přehled na trhu, cenné rady, vždy se snaží najít nejlepší možnost i cenu pro klienta. Spokojenost!

Ondřej Sís

Profesionál každým coulem...vždy poradí, zařídí... pojištěná celá rodina. Vřele doporučuji.

Jiří Kunčar

Pan David je člověk na svém místě, spolupracujeme již několik let, vždy je vše perfektní a rychle vyřízeno k naší spokojenosti!

Lenka Šabacká

Pana Davida vřele doporučuji. Má výborný přehled, poradí, doporuči,řekne svůj názor. Je s ním dobrá a rychlá spolupráce. Můžu se na něho spolehnout...

Jaroslav Němec

Za mne po všech zkušenostech s ostatními poradci je Petr David 100% nejlepší finanční poradce. Za dlouhá léta naší spolupráce nám vždy velmi ochotně, rychle vyřídil vše co se týkalo pojištění firmy, domácnosti, dětí a investic. Můžu jen doporučit ať se jedná o velké věci, nebo jen třeba cestovní pojištění.
Vždy dostaneme seriózní nabídku a spoustu cenných rad.

Jindřich Šabacký

Dlouhodobá spolupráce. Upřímné a rychlé jednání. Pomoc při pojistné události a zřízení úveru. Celkově velká spokojenost.

Petra Skalníková

Petra Davida doporučuji, máme přes něj veškeré pojištění, vždy ochotně pomůže a poradí

Pavel Škorpík

Petr David mě řeší úrazové pojištění i pojištění auta. Když jsem měl pojistnou událost vždycky jsem dostal z pojišťovny to, na co jsem měl nárok. Je v oboru dlouho a vyzná se.

Martina Požárová

P.Davida vřele doporučuji, poradí, vysvětlí. Vše kolem pojištění, investic řeším jen s ním. Mám v něm 100%jistotu.

Miroslav Jeníček

Petra mohu vsem jedine doporucit. Je s nim skvela spoluprace, perfektne se orientuje v oboru. Resim s nim veskere pojisteni i investice. Vse je schopny upravit ke spokojenosti klienta a usetrit mu tak cas i penize. I v reseni pojistnych udalosti je na neho spoleh. Sve klienty zna dokonale a vzdy dokaze poradit. Ma mou 100% duveru.

Krezek D.

S Petrem Davidem jsme před několika lety řešil hypotéku. Vysvětlil mi všechno co jsem nechápal. Od té doby s ním řeším veškeré pojištění protože mi dokázal že je v oboru lepší jak ostatní. K pojištění se přidali už aji nějaké investice protože mě přesvědčil že je dobrej, mám rád přímé jednání a když mi někdo řekne narovinu jak to je. Můžu jedině doporučit.