Pavlína Filipcová - Váš konzultant
Pavlína Filipcová
Pavlína Filipcová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Frýdku-Místku, ale celé dětství jsem strávila v Palkovicích. Nyní již druhým rokem bydlím v Ostravě. Bydlet ve větším městě má své výhody, jednou bych se však ráda vrátila zpět na vesnici, blíž k přírodě.

Mé záliby

Mezi mé záliby patří turistika, které se snažím věnovat co nejvíc svého volného času. Pokud zrovna nejsem na horách, ráda čtu knihy a poslední dobou nacházím zálibu také ve vaření.

Co je hlavní náplní mé práce

Jsem asistentkou s hlavním zaměřením na sjednávání pojištění s našimi klienty. Moje práce spočívá v aktivní komunikaci s klienty, aby jim byly poskytnuty veškeré potřebné informace o pojištění jejich vozidla, nemovitosti nebo cestovním pojištění a aby byli schopni vybrat si tu nejvhodnější pojistnou variantu pro své individuální potřeby. Mou prací je pečlivě komunikovat s klienty, kteří se dostanou do nepříjemných situací, jako jsou nehody, škody na majetku nebo jiné neplánované události. Pracuji na tom, abych od klientů získala všechny potřebné informace týkající se události a následně pomohla s vyřízením jejich nároků na pojistné plnění.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své práci mám nejradši její variabilitu. S každým dnem přichází nové výzvy a to mě udržuje ve střehu. Každý klient přináší jedinečné požadavky a situace, což mi umožňuje neustále se učit a zdokonalovat. Nikdy nevím, co mě čeká, a to mě drží ve střehu a udržuje mou práci zajímavou. Naopak, největší výzvou mé práce je občasný stres spojený s naléhavými situacemi nebo složitými případy. S tím se snažím pracovat a naučit se efektivně reagovat na takové situace. Také, i když si vážím variability, někdy by se více stabilních a předvídatelných momentů hodilo.