konzultant

Pavel Králík

Finanční konzultant
63351617

 • Odkud pocházím

  Narodil jsem se v Ostravě, ale větší část rodiny mám v Brně, v okolí Kroměříže   a Kyjova… Asi i proto se cítím dobře v přítomnosti přátelských lidí, cimbálu a dobrého vína.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Finanční plánování a vůbec práce s penězi je práce založená na důvěře, zodpovědnosti a pečlivosti. Snažím se pro své klienty, mnohdy již přátele, udělat vše co mohu, nebo i něco navíc.
 • Zkušenosti v oboru?

  První zkušeností s investicemi, s finančním světem byla pro mne „Kupónová privatizace“, následně od roku 1996 práce pro Pojišťovnu IPB, Allianz, investiční skupinu Pioneer,   pak stavební spořitelny, penzijní fondy, společnost AXA a dnes již na profesionální bázi ve firmě Váš Konzultant.
 • Mé záliby?

  Rád s přáteli cestuji, rekreačně sportuji, navštěvuji kina, divadla, výstavy. Trochu zahradničím, čtu, poslouchám hudbu. Pokouším se naučit hrát na kytaru, ale není to jednoduché.
 • Proč zrovna finance?

  Finance jsou velmi zajímavý, stále se vyvíjecí živý obor, spojený s lidskými osudy, kulturou, společenskými vazbami a historií. Nejsou to jen čísla a výpisy z účtů.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  I mou pomocí umožnit klientům splnit jejich životní cíle, vytvořit a optimalizovat jejich finanční zabezpečení a třeba i dosáhnout finanční nezávislosti.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Kdekoliv, kde je mým klientům příjemně, přijedu po dohodě k nim, nebo nabídnu neutrální klidné místo.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Líbí se mi různorodost mé práce, každý životní osud a potřeba klientů je jiná, obohacuje mne setkávání s lidmi různých povolání a dovedností. Sám se při práci s nimi mnohému přiučím a rozšířím si své obzory. Co mi naopak vadí je nedochvilnost a nesolidnost při jednání.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Velice oceňuji osobní přístup, flexibilitu při řešení naší situace a rychlou zpětnou vazbu vašeho konzultanta. Ještě jednou děkuji za spolupráci
Děkuji p. Králíkovi za celkové zhodnocení finančního plánu a rady v oblasti investic. Jeho služby mohu jedině doporučit, velmi mi pomohl.
Velmi dobrý přístup a hlavně trpělivé zodpovídání mých různých dotazů.
V dnešní době jsem neměl zájem své peníze kamkoli dávat, ale nechat je v bance, kde jsou jištěné. Nicméně po rozhovoru s panem Králíkem jsem své stanovisko přehodnotil a část úspor uvolnil do doporučeného programu
Oceňuji profesionální a zároveň lidský přístup a trpělivost při komunikaci.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení