Pavel Králík - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Pavel Králík

Proč kontaktovat
právě mě?

Finanční plánování a vůbec práce s penězi je práce založená na důvěře, zodpovědnosti a pečlivosti. Snažím se pro své klienty, mnohdy již přátele, udělat vše co mohu, nebo i něco navíc.

Pavel Králík

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodil jsem se v Ostravě, ale větší část rodiny mám v Brně, v okolí Kroměříže a Kyjova… Asi i proto se cítím dobře v přítomnosti přátelských lidí, cimbálu a dobrého vína.

Zkušenosti v oboru

První zkušeností s investicemi, s finančním světem byla pro mne „Kupónová privatizace“, následně od roku 1996 práce pro Pojišťovnu IPB, Allianz, investiční skupinu Pioneer, pak stavební spořitelny, penzijní fondy, společnost AXA a dnes již na profesionální bázi ve firmě Váš Konzultant.

Mé záliby

Rád s přáteli cestuji, rekreačně sportuji, navštěvuji kina, divadla, výstavy. Trochu zahradničím, čtu, poslouchám hudbu. Pokouším se naučit hrát na kytaru, ale není to jednoduché.

Proč zrovna finance

Finance jsou velmi zajímavý, stále se vyvíjecí živý obor, spojený s lidskými osudy, kulturou, společenskými vazbami a historií. Nejsou to jen čísla a výpisy z účtů.

Co je mým hlavním pracovním cílem

I mou pomocí umožnit klientům splnit jejich životní cíle, vytvořit a optimalizovat jejich finanční zabezpečení a třeba i dosáhnout finanční nezávislosti.

Oblíbené místo pro schůzku

Kdekoliv, kde je mým klientům příjemně, přijedu po dohodě k nim, nebo nabídnu neutrální klidné místo.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Líbí se mi různorodost mé práce, každý životní osud a potřeba klientů je jiná, obohacuje mne setkávání s lidmi různých povolání a dovedností. Sám se při práci s nimi mnohému přiučím a rozšířím si své obzory. Co mi naopak vadí je nedochvilnost a nesolidnost při jednání.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Pavel Ostrava

Velice oceňuji osobní přístup, flexibilitu při řešení naší situace a rychlou zpětnou vazbu vašeho konzultanta. Ještě jednou děkuji za spolupráci

Tereza Körberová

Děkuji p. Králíkovi za celkové zhodnocení finančního plánu a rady v oblasti investic. Jeho služby mohu jedině doporučit, velmi mi pomohl.

Petr H.

Velmi dobrý přístup a hlavně trpělivé zodpovídání mých různých dotazů.

Milan H.

V dnešní době jsem neměl zájem své peníze kamkoli dávat, ale nechat je v bance, kde jsou jištěné. Nicméně po rozhovoru s panem Králíkem jsem své stanovisko přehodnotil a část úspor uvolnil do doporučeného programu

Zuzana K.

Oceňuji profesionální a zároveň lidský přístup a trpělivost při komunikaci.