Ondřej Makiš - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo vector
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Ondřej Makiš

Proč kontaktovat
právě mě?

Na základě zpětné vazby od klientů či  kolegů, můžu říct, že to určitě bude lidský a individuální přístup ke každému. Tím, že jsem velmi komunikativní typ (někdy až moc - podle kolegů) se snažím Všem klientům přiblížit náš obor tak,  aby vše bylo velmi srozumitelné. Zároveň chci, aby je bavily vlastní finance stejně tak, jako nás. Ke své práci přistupuji zodpovědně a profesionálně.

Ondřej Makiš

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím přímo z centra Brna. Momentálně bydlím kousek od Brna a to v Rajhradě. Moje pracovní působnost se tedy rozšířila na celý Jihomoravský kraj a také se starám o pár klientů z Olomouckého kraje či Prahy. Nicméně díky moderním technologiím se nebráním pomáhat a věnovat klientům i z jiných krajů v ČR.

Zkušenosti v oboru

Ve financích působím od roku 2017. Někomu se to může zdát jako krátká doba, ale mohu říct, že zrovna v tak dynamickém odvětví jako jsou finance, je to jen o daném poradci - jak moc na sobě pracuje. Během svého působení jsem již obsloužil a nadále spravuji majetek a finance zhruba jedné stovky zákazníků.

Mé záliby

Jednoznačně sport. Dá se říct skoro jakýkoliv sport, jsem velký nadšenec a blázen v dobrém slova smyslu. Každopádně na 1. místě je fotbal, kterému se věnuji aktivně od 6 let a věřím, že pár let stále budu. Automaticky se mezi mé koníčky zařadila také práce ve financích, kterou trávím nejvíce času.

Proč zrovna finance

Jedním z hlavních důvodů bude ten, že absolutně nesnáším stereotyp. Líbí se mi, že je zde obrovský potenciál nevšedních situací, možností, příběhů a to mě na tom nejvíce zaujalo. Každá životní situace a příběh klienta je unikátní, a proto pro každého hledám unikátní řešení na míru.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Vždycky jsem byl a budu cílevědomý a soutěživý člověk. S tím je spojeno to, že pokud chci být ve finančním oboru úspěšný musím na sobě neustále pracovat, vzdělávat se a to mě žene dopředu. Každému klientovi zdůrazňuji, že jedním obchodem či radou naše spolupráce nekončí. Naopak teprve začíná. Mým cílem je být komplexní odborník ve všech odvětví, které náš obor nabízí.

Oblíbené místo pro schůzku

Rád se setkávám s klienty v prostředí našich moderních kanceláří, kde si společně vychutnáme dobrou kávu. Často se snažím ušetřit klientům čas, a tak se s nimi setkávám v prostředí jejich domova. Pokud klient trvá na jeho oblíbené kavárně či restauraci, tak není také žádný problém.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Jak už jsem zmiňoval výše, tak na mé práci mám nejradši různorodost příběhů a finančních situací. Co mě nejvíce těší ze strany klienta? Když vidím upřímný vděk a radost klienta za dobře odvedou práci, kterou jsme společnými silami dosáhli a tak moji práci posunou dál tím, že mě doporučí někomu z okolí, abych pomohl stejně kvalitně, jako jim. Co mi naopak vadí? Bohužel to, že pořád se najdou jedinci, kteří zneužívají finanční negramotnosti klientů.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Marie a Martin Chmelovi

S Ondrou Makišem jsme začali jednat ohledně vzdálené budoucnosti a výhledu na koupi domu. Pomohl nám vykalkulovat, na jakou dosáhneme hypotéku, sjednal nám různá pojištění a když přišlo na věc, hypotéku nám také pomohl sjednat. Z jeho jednání jsou vidět zkušenosti i profesionalita. Zároveň vše vysvětluje a komunikuje s přátelským přístupem a lidsky. Vysvětlí, poradí, snaží se opravdu klientovi pomoct a vyjít vstříc a je mu přední klientova spokojenost a aby bylo vše v pořádku. Co bych vyzdvihla je i jeho ochota. Člověk má pocit, že je pro něj k dispozici téměř 24/7 a nic není problém. Určitě spolupráci s panem Makišem doporučujeme. Je finančním poradcem, do kterého se nebojíme vložit důvěru.

Jaroslava Votavová

Ráda bych touto cestou poděkovala za vynikající spolupráci s finančním konzultantem panem Ondřejem Makišem, Velice mi pomohl s aktualizací pojištění RD a domácnosti. Pan Makiš je velmi vstřícný, pozorný, trpělivý se zájmem najít optimální řešení. Jsem mu velmi vděčná za profesionálně zapracované požadavky a výsledkem je výhodná pojistná smlouva, jakou bych si u pojišťovací společnosti sama nedokázala vyjednat. Spolupráci s panem Makišem mohu doporučit všem, kteří právě potřebují názor erudovaného finančního odborníka.

Barbora Blažková

Pokud chcete mít kdykoliv finance pod kontrolou - vyřešit hypotéku a bydlení či investice na lepší budoucnost doporučuji Ondřeje Makiše. Je velmi klientský, vyslechne si Vás a skvěle Vám poradí. Vždy velmi ochotný, dodrží slovo a termíny. Ještě jednou moc díky za vše, Ondro! :))

Kateřina Pavlišová

Pan Makiš své práci velmi rozumí, vždy je ochotný mi poradit a najít to správné řešení. Řešila jsem s ním úvěr - rekonstrukci bytu a vše proběhlo v naprostém pořádku. Kdykoliv se na něj mohu obrátit. Velmi mile mě překvapilo, že i on sám se zajímá, zda něco nepotřebuji a zda je vše v pořádku i po ukončení spolupráce. Za mě mohu všem jen vřele doporučit. Pavlišová

Vítězslav Bárta

O společnosti Váš konzultant, s.r.o. jsem se dozvěděl od finančního konzultanta p. Makiše. S Ondrou se osobně známe již mnoho let a vždy jsem ho bral za slušného a pracovitého člověka na kterého je spolehnutí. Takže v momentě kdy jsme potřebovali s přítelkyní řešit finanční záležitosti, tak jsme se na Ondru s plnou důvěrou obrátili. Řešili jsme spolu několik záležitostí, ke každé nám byl Ondra odborně nápomocen a pomohl nám projít celým procesem až do zdárného konce. S čistým svědomím si dovolím tvrdit, že na Ondru je spolehnutí nejenom jako na kamaráda, ale i jako na finančního konzultanta a vřele ho mohu doporučit všem, kteří potřebují pomoc v oblasti financí. Vítězslav Bárta

Martina Prokopová

Ondra Makiš je sympaťák se srdcem na pravém místě. Vždy hledá vhodná řešení, má čas a je ochotný vše skvělé vysvětlit. Moc doporučuji!

Ladislav

Poradce jako je Ondra mohu jen doporučit. Velmi seriózní jednání, přístup a hlavně ochota. Řeší s klientem vše co je potřeba a vždy najde to nejlepší řešení. Snaží se maximálně vyhovět potřebám klienta. Jsem z druhého konce republiky a neměnil bych poradce.

Anička

S Ondrou je naprosto skvělá spolupráce! Při řešení hypotéky, mi vše pečlivě vysvětlil a zajistil co bylo potřeba. Ondrovi patří obrovské díky!!! Za jeho práci, i za to, jaký je člověk.

Jitka Havlíčková

Pan Makiš je člověk na svém místě . Řešila jsem s ním hypotéku na byt v Břeclavi. Pan Makiš mi vše podrobně vysvětlil, doporučil mi pro mě nejvýhodnější banku a splátku. Vše mi ochotně pomohl vyřešit, spoustu věcí dokázal vyřídit za mě nebo to proběhlo online. Je to velmi milý, příjemný a ochotný mladý muž a velký profesionál.

Radek Pantůček

S panem Makišem jsme řešili refinancování hypotéky k našemu bytu. Vše zařídí, dojedná, vyběhá, zaplatí :-) (berte s rezervou, ale skoro) a k tomu je stále pozitivní, dobře naladěn a je radost s ním jednat. Je vidět, že své práci rozumí. Budete-li mít štěstí, poznáte to sami.

Žanna Brown

Jako realitní makléřka jsem s panem Makišem spolupracovala v rámci prodeje bytu na Praze 6, kdy měl na starost finanční stránku transakce ze strany kupujícího. Mohu konstatovat, že pan Makiš je profesionál na svém místě – nejen, že má aktuální a potřebné znalosti, ale také rychle reaguje a vyhověl nám kdykoliv jsme něco potřebovali. Třešničkou na dortu pak je to, že je velmi přátelský a má příjemné a korektní jednání. Mohu jen doporučit a děkuji! Žanna Brown realitní makléřka

Vladan G.

Na doporučení kamaráda jsem dostal kontakt na pana Ondřeje. Po navázání kontaktu jsme se sešli osobně, kde jsem sdělil své požadavky. Později jsme prošli řešení, které mi bylo detailně vysvětleno. Ondřej mi je vždy ihned po ruce, když potřebuji něco řešit. Všem takového poradce jen můžu doporučit.

Maloňovi

Chtěli bychom Ondrovi moc poděkovat za hypotéku na nás vysněný domeček, kterou jsme získali především díky němu. Když se naskytl nějaký problém, byl tu pro nás a udělal vždy maximum pro to, aby to dopadlo v náš prospěch co nejlépe. Ondra je opravdu člověkem na svém místě, je velmi ochotný, spolehlivý a spolupráce s ním byla více než skvělá. Jsme rádi, že se na něj můžeme kdykoliv obrátit. Tímto mu ještě jednou za vše děkujeme.

Eva Hájková

Velké dík od nás patří panu Makišovi, který nám pomohl s hypotékou na dům a vše kolem ní. Vyjednal pro nás to nejlepší a i když informací bylo celkem dost, vždy vše vysvětil. Spolupráce s panem Makišem byla velmi rychlá, precizní a věříme, že se na něj můžeme i nadále obrátit při řešení různých situací.

Martin Fuxa

Dobrý den,s pomocí pane Makiše jsme dostali hypotéku díky které jsme si mohly pořídit nové bydlení.V průběhu koupě nemovitosti a řešení hypotéky bylo spousta zádrhelů s kterými si Ondra poradil vice než na výbornou a nakonec vše dopadlo tak jak mělo a Ondra proto udělal maximum. Patří mu velké díky a doporučil bych komukoliv.

Jiří

Dobrý večer. Velké díky patří panu Makišovi za jeho pomoc při refinancování několika úvěrů v jeden jediný. Byl velice vstřícný, věnoval nám svůj čas jak při zařizování veškeré dokumentace, kterou banka vyžadovala, tak při sjednané schůzce v bance, na které byl také přítomen. Pan Makiš nám tímto pomohl ušetřit nemalé peníze a za to mu patří nejen ten velký dík, ale také uznání profesionála v tomto oboru. Dokázal snad nemožné a našel pro nás to nejlepší řešení. Pana Makiše mohu jedině doporučit a pokud bude třeba, velice rád se na něj opět obrátím.

Martin Šitina

S prací p. Makiše jsem nadmíru spokojen. Ochotný, spolehlivý a velmi vstřícný. Spolu jsme řešili hypotéku a vše zařídil do posledního detailu. Vždy dal vědět, co konkrétně ode mě potřebuje a dál už jsem se o to nemusel starat. Bez zaváhání p. Makiše dopuručím komukoliv, kdo bude potřebovat pomoc ve službách, kterými se zabývá.

Kateřina Pavlišová

S panem Makišem jsem byla velmi spokojená, své práci rozumí, vše mi do podrobna vysvětlil. Kdykoliv jsem potřebovala, tak byl k dispozici a usměvavý. Nakonec jsme společně vše vyřídili a dopadlo to vše na 100%. Takže no mohu všem jen doporučit. Pavlišová Kateřina

Eliška Jandová

Na pana Makiše se můžeme kdykoli s čímkoli obrátit, několikrát se osvědčil jako výborný poradce, ví o čem mluví, dokáže vše skvěle vysvětlit a najít alternativu vhodnou přímo pro nás. Nám pomohl ne jen ohledně pojištění, finančních investic či povinného ručení, ale hlavně nám pomohl sjednat hypoteční úvěr na naše první bydlení. A to beze stresu, za nejvýhodnější úrok, bez zbytečných schůzek. Vše potřebné zařídil a my se jen vezli. Víme, že naše spolupráce nekončí hypotékou, pana Makiše můžeme doporučit všemi 10ti!

Yvona Hofírková

Bylo mi velkým potěšením spolupracovat s panem Makišem, velmi oceňuji jeho pracovní nasazení, milý a komunikativní přístup. Ráda ho doporučím svým známým.

Marcela Plíhalová

Jsem velmi ráda,že mohu s panem Makišem spolupracovat.Je velmi ochotný,umí vše dobře vysvětlit a kdykoliv k dispozici.Je milý a spolehlivý.Vřele doporučuji,s jeho službami jsem spokojená.

Eva Jarolímová

Pan Makiš je milý, ochotný a spolehlivý. Vše vysvětlí a poradí. Jsem ráda, že je mým osobním poradcem v oblasti financí . Všem vřele doporučuji.

Lucie Lisická

Jsem ráda za to, jak kvalitní práci Ondra odvádí a že ho můžu všude chválit. Důležité je, že mám v Ondrovi nejen poradce ale i přítele na kterého se můžu obrátit s čímkoliv.

Vojtěch Kósa

Spolupráce s panem Makišem je skvělá. Rozhodně doporučuji. Když se ke mně všichni otočili zády, pan Makiš pomohl. Za mne obrovská spokojenost!

Marek Tvarůžek

S panem Makišem již spolupracuji delší dobu a mohu říci, že je to velmi spolehlivý, ochotný a vstřícný člověk, který má nadstandardní přehled o svém oboru. V minulosti jsme již řešili spotřebitelský úvěr, konsolidace, pojistku na dům, životko a momentálně pracujeme na novém havarijním pojištění. Velice si u pana Makiše cením, že se ozývá sám svým klientům po nějakém čase a optimalizuje produkty (v případe že souhlasíte samozřejmě), které mohou být zastaralé a nemusí třeba pokrývat vaše potenciální ztráty( např. u pojištění bytu či životního pojištění). Flexibilita a místo schůzky též není vůbec žádný problém, takže mohu jenom doporučit.