konzultant

Ondřej Makiš

Finanční konzultant

 • Odkud pocházím

  Pocházím přímo z centra Brna.  Momentálně bydlím kousek od Brna a to v Rajhradě. Moje pracovní působnost se tedy rozšířila na celý Jihomoravský kraj a také se starám o pár klientů z Olomouckého kraje či Prahy. Nicméně díky moderním technologiím se nebráním pomáhat a věnovat klientům i z jiných krajů v ČR.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Na základě zpětné vazby od klientů či  kolegů, můžu říct, že to určitě bude lidský a individuální přístup ke každému. Tím, že jsem velmi komunikativní typ (někdy až moc - podle kolegů) se snažím Všem klientům přiblížit náš obor tak,  aby vše bylo velmi srozumitelné. Zároveň chci, aby je bavily vlastní finance stejně tak, jako nás. Ke své práci přistupuji zodpovědně a profesionálně.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve financích působím od roku 2017. Někomu se to může zdát jako krátká doba, ale mohu říct, že zrovna v tak dynamickém odvětví jako jsou finance, je to jen o daném poradci - jak moc na sobě pracuje. Během svého působení jsem již obsloužil a nadále spravuji majetek a finance zhruba jedné stovky zákazníků.
 • Mé záliby?

  Jednoznačně sport. Dá se říct skoro jakýkoliv sport, jsem velký nadšenec a blázen v dobrém slova smyslu. Každopádně na 1. místě je fotbal, kterému se věnuji aktivně od 6 let a věřím, že pár let stále budu. Automaticky se mezi mé koníčky zařadila také práce ve financích, kterou trávím nejvíce času.
 • Proč zrovna finance?

  Jedním z hlavních důvodů bude ten, že absolutně nesnáším stereotyp. Líbí se mi, že je zde  obrovský potenciál nevšedních situací, možností, příběhů a to mě na tom nejvíce zaujalo. Každá životní situace a příběh klienta je unikátní, a proto pro každého hledám unikátní řešení na míru.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Vždycky jsem byl a budu cílevědomý a soutěživý člověk. S tím je spojeno to, že pokud chci být ve finančním oboru úspěšný musím na sobě neustále pracovat, vzdělávat se a to mě žene dopředu. Každému klientovi zdůrazňuji, že jedním obchodem či radou naše spolupráce nekončí. Naopak teprve začíná. Mým cílem je být komplexní odborník ve všech odvětví, které náš obor nabízí.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Rád se setkávám s klienty v prostředí našich moderních kanceláří, kde si společně vychutnáme dobrou kávu. Často se snažím ušetřit klientům čas, a tak se s nimi setkávám v prostředí jejich domova. Pokud klient trvá na jeho oblíbené kavárně či restauraci, tak není také žádný problém.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Jak už jsem zmiňoval výše, tak na mé práci mám nejradši různorodost příběhů a finančních situací.  Co mě nejvíce těší ze strany klienta? Když vidím upřímný vděk a radost klienta za dobře odvedou práci, kterou jsme společnými silami dosáhli a tak moji práci posunou dál tím, že mě doporučí někomu z okolí, abych pomohl stejně kvalitně, jako jim. Co mi naopak vadí? Bohužel to, že pořád se najdou jedinci, kteří zneužívají finanční negramotnosti klientů.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Bylo mi velkým potěšením spolupracovat s panem Makišem, velmi oceňuji jeho pracovní nasazení, milý a komunikativní přístup. Ráda ho doporučím svým známým.
Jsem velmi ráda,že mohu s panem Makišem spolupracovat.Je velmi ochotný,umí vše dobře vysvětlit a kdykoliv k dispozici.Je milý a spolehlivý.Vřele doporučuji,s jeho službami jsem spokojená.
Pan Makiš je milý, ochotný a spolehlivý. Vše vysvětlí a poradí. Jsem ráda, že je mým osobním poradcem v oblasti financí . Všem vřele doporučuji.
Jsem ráda za to, jak kvalitní práci Ondra odvádí a že ho můžu všude chválit. Důležité je, že mám v Ondrovi nejen poradce ale i přítele na kterého se můžu obrátit s čímkoliv.
Spolupráce s panem Makišem je skvělá. Rozhodně doporučuji. Když se ke mně všichni otočili zády, pan Makiš pomohl. Za mne obrovská spokojenost!
S panem Makišem již spolupracuji delší dobu a mohu říci, že je to velmi spolehlivý, ochotný a vstřícný člověk, který má nadstandardní přehled o svém oboru. V minulosti jsme již řešili spotřebitelský úvěr, konsolidace, pojistku na dům, životko a momentálně pracujeme na novém havarijním pojištění. Velice si u pana Makiše cením, že se ozývá sám svým klientům po nějakém čase a optimalizuje produkty (v případe že souhlasíte samozřejmě), které mohou být zastaralé a nemusí třeba pokrývat vaše potenciální ztráty( např. u pojištění bytu či životního pojištění). Flexibilita a místo schůzky též není vůbec žádný problém, takže mohu jenom doporučit.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení