Nikol Tomášková - Váš konzultant
Nikol Tomášková

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Prahy, kde trávím celý svůj život.

Zkušenosti v oboru

Ve financích působím od roku 2020. K financím mě dovedlo studium ekonomiky a managementu podniku na vysoké škole Ambis v Praze, kde momentálně studuji navazující magisterský program.

Mé záliby

Mým velkým koníčkem je nepochybně sport, především Taekwon-Do ITF, jak naznačuje fotografie. Kromě toho se aktivně věnuji plavání a fitness. Mou další vášní je rozhodně cestování, přičemž dosavadním vrcholem byla návštěva devíti zemí za pouhých třináct dní.

Proč zrovna finance

K financím jsem se dostala na vysoké škole, kde jsem zjistila, že je pro mě tento obor naprosto ideální.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Především spokojení klienti, kteří se na mě budou moci kdykoliv obrátit a spolehnout, a se kterými budu udržovat dlouhodobou spolupráci.

Oblíbené místo pro schůzku

Snažím se být flexibilní. Ráda se s klienty potkám v kanceláři, online nebo u nich doma, podle toho, jak jim to nejvíce vyhovuje.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Moment, kdy mohu klientovi ukázat výsledky své práce a pomoci mu s realizací finančního plánu, mě vždy těší. Nejdůležitější jsou pro mě vztahy s klienty a naše dlouhodobá spolupráce. Na práci mi nic nevadí.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Ivo Ponjavič

Pana Fusku a paní Tomáškovou mohu vřele doporučit. Oba mi pomohli s vyřízením finančních a pojištěneckých záležitostí. Cením si je za jejich individuální a profesionální přístup a také za jejich pracovní nasazení, kdy mi poradili z řešením problémů, během víkendu. Za mě určitě maximální spokojenost.

Monika Šindelářová

S Michalem Fuskou i Nikol Tomáškovou dlouhodobě spolupracuji a jejich služby mohu vřele doporučit. Pomohli mi s úrazovým pojištěním, ale i s pojištěním nemovitostí a auta. Vždy všechno srozumitelně vysvětlí a doporučí jen tu nejlepší volbu. Jsou to profesionálové.

Patricie Zhořelová

Spolupráci s Nikol Tomáškovou mohu jedině doporučit. Pomohla mi s pojištěním majetku a investicemi, její přístup je profesionální a vše mi vždy velmi srozumitelně vysvětlila (pro laika jako jsem já velké plus).

Laura Juříčková

Slečna Tomášková vše skvěle a lidsky vysvětlí, pomohla mi se životním pojištěním, které se sjednalo tak aby splňovalo všechny mé požadavky. Na každý dotaz, který jsem měla dokázala odpovědět a do žádného produktu, který jsem nechtěla mě netlačila, což oceňuji. Příjemná spolupráce, mohu jen doporučit.

Marcel Deus

Touto cestou bych chtěl poděkovat a rozhodně doporučit finančně poradenské služby této společnosti! Můj vděk konkrétně patří Pavlu Zahradníkovi, Michalu Fuskovi a Nikol Tomáškové. Profesionalita a pro-klientský přístup od začátku spolupráce. Velmi si cením pravidelného průběžného servisu, kde jsem každoročně informovaný o klíčových informacích a doporučení mi jsou vždy srozumitelně sdělena.