Michal Suk - Váš konzultant
Michal Suk

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Vysočiny – z města Velké Meziříčí, momentálně ale žiji v Brně. Na Vysočinu se však stále vracím, protože tam mám svoji kancelář, skvělý tým lidí, převážnou část klientely a v neposlední řadě velkou část mé rodiny.

Zkušenosti v oboru

Ve financích a realitách působím od roku 2013. V posledních letech se specializuji na strategické spolupráce, rozvoj našeho týmu a prvotřídní servis klientů v oboru financí i realit.

Mé záliby

Žiji velmi aktivní život, a tak je mou velkou zálibou vše, co je spojené s pohybem. Od malička to byl hokej, dále jsem se věnoval vedlejším sportům, házené, fotbalu nebo tenisu. V posledních letech jsem si oblíbil cyklistiku, plavání a fitness. Sport je skvělá kompenzace toho, že neustále sedím někde na schůzkách nebo v autě. Mezi mé oblíbené zimní sporty patří snowboarding, a také běžecké lyžování. Další mojí zálibou a velkou vášní je cestování po všech koutech země. Rád trávím čas v horách, na různých túrách nebo běžnými procházkami po okolí, kde se zrovna nacházím. Jsem milovníkem přírody a dobrého jídla. :-)

Proč zrovna finance

Kdyby mi někdo před dvanácti lety řekl, že budu někdy pracovat v této branži, ťukal bych si na čelo a řekl bych mu, že neví, co říká. Ale jak se říká, člověk míní, život mění, a tak jsem v roce 2013 nastoupil do oboru s velkou vizí, pomoct kultivovat trh finančního poradenství. Začal jsem takzvaně od píky z pozice koncipienta, takže jsem si postupnými kroky prošel tehdejší kariérou přes obchodníka na manažera, až na ředitelskou pozici. Během této doby jsem se naučil spoustu věcí, ať už v oblasti investování, úvěrového financování, pojištění i prodeje nemovitostí. Během této doby jsem mohl pomoci stovkám rodin zajistit nové bydlení a dosáhnout finanční stability díky finančnímu plánu. Vnímám to tak, že to byla skvělá škola života a celková komplexnost naší služby mi dává velký smysl. Celou svou kariéru jsem chtěl být pro své klienty tím doktorem ve financích, který jim pomáhá s jejich finančním zdravím.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Naše profese je hlavně o číslech a cílech, ale já preferuji hlavně dělat práci srdcem a mít přátelský přístup. Přinášet mým klientům cenné informace tak, abych jim šetřil čas i peníze. Zároveň je mým úkolem pomáhat klientům i spolupracovníkům činit taková rozhodnutí, která pozitivně ovlivní jejich životy v daném okamžiku, ale i možnost připravit se na budoucnost, kdy se svobodně rozhodnout, jaký život budou chtít vést.