Michal Ceniga - Váš Konzultant
konzultant

Michal Ceniga

Finanční konzultant
06501770

Hodnocení

Napsat hodnocení
Chtěl bych tímto poděkovat za spolupráci Vaší společnosti v zastoupení pana Michala Cenigy.Tento pán je opravdu profesionál který umí poradit a pomoci při řešení všech požadavků.Velmi si vážím tohoto mladého a velmi příjemného pána.Děkuji mu za vyřešení mého požadavku, který vyřešil velmi rychle k mé spokojenosti.Děkuji ještě jednou.Lukáš Sobotka
Pana Michala opravdu doporučuji, má nejen velmi profesionální, ale také lidský přístup. Hodně mi pomohl s konsolidací půjček i pojištěním a chystáme se na investice. Spolupracujeme už delší dobu a proto jsem ho neváhala doporučit i bratrovi, se kterým také navázali úspěšnou spolupráci. Michale díky!
Z Michala už se stál spíš kamarád než "jen konzultant". Je to opravdu příjemný mladík, který ví co dělá a pomohl mi jak ušetřit peníze, tak přijít k novým penězům. Za mě super!
Z mé zkušenosti moc doporučuji spolupráci s finančním konzultantem Michalem Cenigou , s kterým už nějakou dobu úspěšně spolupracuji. Na jeho práci jde vidět , že ho baví , že ji dělá rád a že rozumí tomu co dělá. Vše mi vždy řádně vysvětlí a dá mi prostor na mé otázky , na které mi obratem rád odpoví. Je mi vždy k dispozici a se vším mi pomůže a poradí. Nemám si na co stěžovat. S ničím nemá problém. Je taky ochotný přijet ke mě domů , když se já momentálně nemůžu dostavit za ním (nebo když nemám cestu, nebo když se nemám jak za ním dostat). Když se naskytnou lepší a výhodnější podmínky , které by mi mohly pomoct nebo by mi mohly zlepšit stávající podmínky smluv , hned mě informuje a řeší to se mnou.
Hodnocení Michala Cenigy: je to strašné ochotný a vstřícný mladý pán, zatím nejlepší konzultant kterého jsem kdy měl.... za mě top!!!
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení