Michal Ceniga - Váš konzultant
Michal Ceniga

Proč kontaktovat
právě mě?

Kontaktování mě ohledně finančního poradenství by Vám mohlo přinést mnoho výhod a přínosů. Snažím se poskytovat svým klientům individuální přístup a plně se věnuji jejich potřebám a cílům. Díky svým zkušenostem a znalostem dokáži pomoci při plánování financí, optimalizaci investic, zabezpečení příjmů a dalších finančních záležitostech. Mým cílem je vytvořit s klienty dlouhodobý vztah založený na důvěře a spolupráci. Rád bych Vám pomohl při dosahování Vašich finančních cílů a plánů a poskytl Vám odbornou pomoc v oblasti financí.

Michal Ceniga

o konzultantovi

Odkud pocházím

Domovským městem je pro mě Karviná, ale Ostrava se mi rovněž stala velmi blízká, a proto ji považuji za svůj druhý domov. Rád tam trávím volný čas a sleduji, jak se město neustále rozvíjí.

Zkušenosti v oboru

Pracuji v oblasti finančního poradenství již několik let a nabyl jsem mnoho cenných zkušeností a dovedností. Věřím, že dobré finanční plánování může mít velký vliv na kvalitu života a jsem rád, že mohu pomoci lidem při dosahování jejich finančních cílů a snů

Mé záliby

Zahrnují fitness a hory. Tyto aktivity mi pomáhají udržovat si zdravé tělo a mysl, a zároveň mi dávají možnost vypnout a odpočinout si. Miluji krásu přírody a rád trávím čas v horách, kde si můžu užít klidného okamžiku

Proč zrovna finance

Obor finančního poradenství mi umožňuje pomáhat lidem s jejich finančním plánováním a rozhodováním, což mi přináší uspokojení. Dále se jedná o obor, který se neustále mění a rozvíjí, a poskytuje mi možnost učit se nové věci. V neposlední řadě, finanční poradenství mi umožňuje pracovat s lidmi a budovat s nimi dlouhodobé vztahy, kdy jim pomáhám dosáhnout finanční stability a plnit si své sny a cíle.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým pracovním cílem je poskytovat kvalitní finanční poradenství, které pomáhá lidem dosáhnout finanční stability a plnit si své cíle. Chci být důvěryhodným partnerem pro klienty a pomáhat jim řešit finanční výzvy a dosahovat úspěchu.

Oblíbené místo pro schůzku

Vzhledem k tomu, že máme krásné kanceláře, tak rád trávím čas s klienty u sebe v kanceláři. Nicméně, rád také jezdím ke klientům domů, kde se určitě cíti lépe v domácím prostředí.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Mám neuvěřitelnou radost z toho, že mohu pomáhat lidem v řešení jejich finančních výzev a dosahování jejich cílů. Pomáhání lidem mi přináší neuvěřitelnou spokojenost a je to pro mě velký pocit naplnění. Je skvělé vidět klienty, kteří se zlepšují v oblasti svých financí a dosahují úspěchů v tom, co si přáli. Mým velkým cílem je pomáhat lidem udržovat finanční stabilitu a dosáhnout svých snů a cílů. Nicméně, uvědomuji si, že má práce není vždy snadná. Někdy musím rozhodovat o složitých otázkách, které ovlivňují životy mých klientů. Tyto situace vyžadují velkou pozornost, pečlivé zvažování a hodně zodpovědnosti. Je pro mě velmi důležité poskytovat péči a podporu svým klientům, aby dosáhli nejlepších výsledků a mohli se cítit v bezpečí a spokojenosti s výsledky naší práce. Celkově je pro mě neuvěřitelně naplňující pracovat v oboru finančního poradenství a pomáhat lidem dosahovat svých cílů. S velkým respektem a zodpovědností se snažím nabízet co nejlepší služby pro své klienty a pomáhat jim při dosahování jejich finančních cílů.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Lukáš Sobotka

Chtěl bych tímto poděkovat za spolupráci Vaší společnosti v zastoupení pana Michala Cenigy.Tento pán je opravdu profesionál který umí poradit a pomoci při řešení všech požadavků.Velmi si vážím tohoto mladého a velmi příjemného pána.Děkuji mu za vyřešení mého požadavku, který vyřešil velmi rychle k mé spokojenosti.Děkuji ještě jednou.Lukáš Sobotka

Martina Vašková

Pana Michala opravdu doporučuji, má nejen velmi profesionální, ale také lidský přístup. Hodně mi pomohl s konsolidací půjček i pojištěním a chystáme se na investice. Spolupracujeme už delší dobu a proto jsem ho neváhala doporučit i bratrovi, se kterým také navázali úspěšnou spolupráci. Michale díky!

Martin Schwarz

Z Michala už se stál spíš kamarád než "jen konzultant". Je to opravdu příjemný mladík, který ví co dělá a pomohl mi jak ušetřit peníze, tak přijít k novým penězům. Za mě super!

Žaneta Borovčíková

Z mé zkušenosti moc doporučuji spolupráci s finančním konzultantem Michalem Cenigou , s kterým už nějakou dobu úspěšně spolupracuji. Na jeho práci jde vidět , že ho baví , že ji dělá rád a že rozumí tomu co dělá. Vše mi vždy řádně vysvětlí a dá mi prostor na mé otázky , na které mi obratem rád odpoví. Je mi vždy k dispozici a se vším mi pomůže a poradí. Nemám si na co stěžovat. S ničím nemá problém. Je taky ochotný přijet ke mě domů , když se já momentálně nemůžu dostavit za ním (nebo když nemám cestu, nebo když se nemám jak za ním dostat). Když se naskytnou lepší a výhodnější podmínky , které by mi mohly pomoct nebo by mi mohly zlepšit stávající podmínky smluv , hned mě informuje a řeší to se mnou.

Tomáš Klimt

Hodnocení Michala Cenigy: je to strašné ochotný a vstřícný mladý pán, zatím nejlepší konzultant kterého jsem kdy měl.... za mě top!!!

Kateřina Kysučan

Osobní přístup pana Michala Cenigy a jeho asistentky jsou asi největší výhodou. Mimo jiné ochota, zkušenosti a možnosti, které vám doporučí nenajdete v jiné společnosti.

Miroslav

Musím se podělit o velice bohaté zkušenosti pana Cenigy a paní Kotasové , vřele doporučuji jejich služby. Je to má spása při mém podnikaní a velice jím děkuji , těším se na další spolupráce. Kouzlí radost .

Michal Dombrovský

Super řešení od A do Z. Michal Ceniga je prostě borec, od začátku jsem spokojený a již nyní k němu přecházím se všemi pojistami a investicemi, jakýkoliv problém vyřeší.

Lukas Dohnal

Konečně jsem našel správnou cestu, jak spolupracovat s odborníky na finance. Rovněž mám za sebou ne příliš dobrou zkušenost s finančními poradcemi a byl jsem dost nedůvěrivý. Před několika lety mi ale poradce Michal Ceniga pomohl uzavřít kvalitní pojistku a zároveň mi později pomohl s vyřízením nastalé pojistné události. Vše probíhalo profesionálně, obavy ze složitého dokládání dokumentů odpadly diky rychlé a aktivní pomoci. Ještě jednou děkuji. Doporučuji všem.

Mirek Olšák

Jsem nad míru spokojen se služby , které dodává pan Ceniga společně s paní Kotasovou, nejlepší dvojka , které mohu jen děkovat za usnadnění práce a za jejich skvělý výkon !