Michaela Ošťádalová - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo cba
Úvěry na bydlení Zobrazit certifikát
Logo cba
Pojištění schopnosti splácet Zobrazit certifikát
Michaela Ošťádalová
Michaela Ošťádalová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z menší vesnice nedaleko Frýdku – Místku, nicméně již více než 14 let žiji v Havířově. Své klienty obsluhuji v Havířově a okolí, v případě větší vzdálenosti se nebráním ani využití moderních technologií a řešení potřebného, bez nutnosti osobního setkání.

Zkušenosti v oboru

Na finančním trhu jsem se začala pohybovat v roce 2018 ve stavební spořitelně, kde jsem získala cenné zkušenosti. Postupem let jsem zjistila, že klienti vyhledávají komplexnost nabízených produktů. Proto jsem se rozhodla, že se v roce 2023 vydám cestou komplexního finančního poradenství.

Mé záliby

Mou velkou vášní je cestování. Díky flexibilitě své práce mohu častěji plánovat cesty do zahraničí. Ráda objevuji nové kultury, památky a zvyky. Druhým rokem se věnuji crossfitu, který jsem si velmi oblíbila, je to pro mě obrovský relax, když si můžu zajít po práci zacvičit. Ráda si s kamarády zajedu o víkendu na hory nebo do kina. Nebráním se vyzkoušet jakýkoli sport.

Proč zrovna finance

Nemám ráda stereotyp. Jedná se o obor, který se neustále mění a rozvíjí a poskytuje mi možnost učit se nové věci. Každá životní situace a příběh klienta je unikátní, a proto pro každého hledám řešení na míru.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým pracovním cílem je poskytnou kvalitní finanční poradenství, mít dlouhodobě spokojené klienty, kteří májí správně zajištěná rizika a splněné finanční cíle.

Oblíbené místo pro schůzku

Klientům mohu nabídnou zázemí mé kanceláře v Havířově nebo v centru Ostravy. Osobně preferuji schůzku v kancelářích. Ale také ráda jezdím ke klientům domů, pokud upřednostňují domácí prostředí. Vždy se ráda klientům přizpůsobím, v tom co jim více vyhovuje.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své práci mám nejraději navazování nových známostí. To, že každý klient je jiný, má jiný příběh, potřeby a požadavky. A naopak mi vadí neupřímnost a nejednání na rovinu.