Michaela Čípová Rivcová - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo cba
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo cba
Spotřebitelské úvěry Zobrazit certifikát
Logo cba
Úvěry na bydlení Zobrazit certifikát
Logo cba
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Michaela Čípová Rivcová
Michaela Čípová Rivcová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Nového Jičína, kde jsem žila od narození do svých 28 let. Poté jsem se odstěhovala do Hodslavic, kde jsme s manželem koupili dům. Mám kancelář v Novém Jičíně, ale nemám problém za klienty přijet kamkoli, již jsem například byla za klientem v Hradci Králové, nebo využít moderní technologie bez nutnosti osobního setkání.

Zkušenosti v oboru

Ve financích pracuji již od roku 2013, kdy jsem působila v konkurenční společnosti. Následně jsem v roce 2015 šla pracovat pro stavební spořitelnu, kde jsem se zaměřovala převážně na financování pořízení a modernizaci bydlení, a to za pomocí jak zajištěných, tak nezajištěných úvěrů. Vždy jsem ale sledovala a studovala celý finanční trh. Postupně jsem ale zjišťovala, že mi to již nestačí, že bych klientům chtěla poskytovat komplexní poradenství, a proto jsem se na sklonku roku 2022 přidala ke svým kamarádům a šla za nimi pracovat do společnosti Váš konzultant. Nyní se mohu klientům věnovat komplexně a nebýt jen prodejce jednoho producenta, ale poskytovat klientům komplexní finanční poradenství napříč celým finančním trhem, být tady pro ně a poskytovat jim "full servis".

Mé záliby

Celý život miluji zvířata a kdybych mohla, chtěla bych jich mít co nejvíc. Dříve jsem se věnovala sportovní kynologii, nyní již ale chovám psy jen pro radost. Máme doma ale dále kočky, agamu, pavouka a koně. Dříve jsme měli morčata, rybičky, strašilky, andulky, agapornisy. Koně jsou se psy a kočkami mým dalším životním zvířetem, věnuji se s nimi především drezuře. Ráda si zajdu na lyže, na hory, na bazén.

Proč zrovna finance

Kdybych napsala, že finance byly můj životní cíl, lhala bych. Vždy jsem chtěla být veterinářka. Ale když sem se měla rozhodnout, na jakou SŠ jít, šla jsem nakonec na elektro průmyslovku, můj největší životní omyl. Poté jsem šla na Pedagogickou fakultu, obor učitelství pro střední školy strojírenství. Shodou životních okolností jsem se ale dostala přes svého švagra k finančnímu poradenství. V tomto odvětví jsem se našla a největší odměnou jsou pro mě spokojení klienti, kteří mě sami doporučují dále.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým cílem je spokojený klient. Jsem šťastná, když se mi například podaří vyřešit komplikovaný úvěrový případ, na které jsem vždy měla štěstí. Často se na mě obrátili klienti, kterým jiní poradci neuměli pomoci a spolu jsme případ vyřešili.

Oblíbené místo pro schůzku

Moje kancelář, kanceláře kolegů nebo u klientů doma. Je pro mě ale důležité, aby to hlavně bylo komfortní pro klienta.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Jsem společenský člověk, proto mám ráda setkávání a poznávání se s velkým množstvím lidí. Když mohu svou dobře odvedenou prací zlepšit kvalitu života svých klientů. Vadí mi, že některé skutečnosti nemohu ovlivnit, jako například rozhodnutí producentů nebo nezodpovědný přístup některých klientů.