Mgr. Veronika Hruškovská - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo vsfs
Životní pojištění Zobrazit certifikát
Logo iup
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo vsfs
Neživotní pojištění Zobrazit certifikát
Veronika Hruškovská

Proč kontaktovat
právě mě?

Práce finančního a realitního konzultanta mě i po všech těch letech v oboru stále baví a dělám ji s láskou a plnou odpovědností ke svým klientům.

Veronika Hruškovská

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z malebné vesničky jménem Měrkovice, která se nachází na úpatí Beskyd, je tady krásná příroda a lišky nám dávají dobrou noc.

Zkušenosti v oboru

V oboru financí jsem již 14 tým rokem, takže zkušenosti jsou nesmírné, ale tento obor se vyvíjí pořád velice dynamicky, takže je stále, co se učit a zdokonalovat.

Mé záliby

Miluji procházky a túry do hor a kopců, na kterých mě doprovází moje rodina a moje dvě lásky, vlkodav Desí a vlčák Miška.

Proč zrovna finance

Obor financí je fascinující a stále se měnící, pro mě, která nemá ráda stereotyp, to byla jasná volba.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým hlavním cílem, proč tuto práci dělám, je pomoc lidem, doprovázím je životními radostmi i starostmi a jsem tady pro ně, kdykoliv mě potřebují.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejraději jezdím ke klientům domů, šetřím jim jejich čas a peníze.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Svou práci miluji a naplňuje mě vždy, když vyřeším klientům mnohdy i těžkou životní situaci, pomůžu je provést džunglí finančních institucí, vydělám jim a šetřím jim peníze. Také to, že jsem sama svým pánem, mě naplňuje.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Hanzelkovi

Firma Váš Konzultant reality v zastoupení paní Veronikou Hruškovskou nám pomohla s prodejem bytu. Díky skvělému a profesionálnímu přístupu se nám jej podařilo prodat za týden k naší spokojenosti, Paní Hruškovská je profesionál a zajistila komplet servis včetně smluv a právní úschovy fininčních prostředků. Díky moc.

Palačtí

Přes firmu Váš konzultant reality, s paní Veronikou Hruškovskou, jsme prodávali náš byt v Ostravě, díky paní Hruškovské vše proběhlo bez problému, je to profík, zajistila komplet servis včetně smluv a úschovy, nemuseli jsme se o nic starat a nic dělat. Pomohla nám také vyřídit úvěr na koupi nového domu za Ostravou. Moc děkujeme, bydlí se nám krásně.