konzultant

Mgr. Veronika Hruškovská

Finanční konzultant
75174308

 • Odkud pocházím

  Pocházím z malebné vesničky jménem Měrkovice, která se nachází na úpatí Beskyd, je tady krásná příroda a lišky nám dávají dobrou noc.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Práce finančního a realitního konzultanta mě i po všech těch letech v oboru stále baví a dělám ji s láskou a plnou odpovědností ke svým klientům.
 • Zkušenosti v oboru?

  V oboru financí jsem již 14 tým rokem, takže zkušenosti jsou nesmírné, ale tento obor se vyvíjí pořád velice dynamicky, takže je stále, co se učit a zdokonalovat.
 • Mé záliby?

  Miluji procházky a túry do hor a kopců, na kterých mě doprovází moje rodina a moje dvě lásky, vlkodav Desí a vlčák Miška.
 • Proč zrovna finance?

  Obor financí je fascinující a stále se měnící, pro mě, která nemá ráda stereotyp, to byla jasná volba.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Mým hlavním cílem, proč tuto práci dělám, je pomoc lidem, doprovázím je životními radostmi i starostmi a jsem tady pro ně, kdykoliv mě potřebují.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Nejraději jezdím ke klientům domů, šetřím jim jejich čas a peníze.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Svou práci miluji a naplňuje mě vždy, když vyřeším klientům mnohdy i těžkou životní situaci, pomůžu je provést džunglí finančních institucí, vydělám jim a šetřím jim peníze. Také to, že jsem sama svým pánem, mě naplňuje.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Firma Váš Konzultant reality v zastoupení paní Veronikou Hruškovskou nám pomohla s prodejem bytu. Díky skvělému a profesionálnímu přístupu se nám jej podařilo prodat za týden k naší spokojenosti, Paní Hruškovská je profesionál a zajistila komplet servis včetně smluv a právní úschovy fininčních prostředků. Díky moc.
Přes firmu Váš konzultant reality, s paní Veronikou Hruškovskou, jsme prodávali náš byt v Ostravě, díky paní Hruškovské vše proběhlo bez problému, je to profík, zajistila komplet servis včetně smluv a úschovy, nemuseli jsme se o nic starat a nic dělat. Pomohla nám také vyřídit úvěr na koupi nového domu za Ostravou. Moc děkujeme, bydlí se nám krásně.

Vaše hodnocení