Matěj Hrach - Váš Konzultant
konzultant

Matěj Hrach

Finanční konzultant
08195013

Hodnocení

Napsat hodnocení
Chtěla bych vyzdvihnout mého konzultanta. Pán Matěj Hrach mi je vždy připraven s čímkoliv a kdykoliv pomocí. Mám štěstí, že jsem našla tak spolehlivého, rychleho, chytrého konzultanta. Velmi doporučuji.
V dnešní,,zle době" si člověk musí dávat velký pozor na své finance a pokud se člověk v tomto odvětví nepohybuje, může snadno,,naskočit na lep" podvodníkům a dostat se tak rychle do finanční pasti. ALE! ☝️ Naštěstí jsou pak tady skvělí konzultanti jako je Matěj a díky Bohu za něj! Protože Matěj mi vždy vše podrobně vysvětlí, abych to i já jakožto,,laik" pochopila a hlavně, šetří mi mé finance, protože vše co potřebuji (ať už jde o půjčku,pojistku či konsolidaci) hledá vždy možnosti pro mně nejvýhodnějšího řešení! Velké díky a přeji mnoho dalších spokojených klientů
Jsem moc vděčný za spolupráci s Matějem. Oceňuji jeho přehled a to, jak dokáže vše lidsky vysvětlit. Veškeré záležitosti ohledně financí už řeším pouze s ním. Tímto ještě jednou děkuji!
Pan Hrach je velmi ochotný a spolehlivý! Pomohl mi udělat pořádek v mých financích a pojistných produktech, kde jsem pomalu ani nevěděl, kolik za co platím. Mohu jen doporučit!
Zobrazit další hodnocení

Zaměření

Vaše hodnocení