Martina Personová - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo vsfs
Neživotní pojištění Zobrazit certifikát
Logo vsfs
Životní pojištění Zobrazit certifikát
Martina Personová

Proč kontaktovat
právě mě?

Finanční obor mě baví, mám ho ráda, rozumím mu a neustávám ve svém snažení se vzdělávat a předávat své zkušenosti lidem.

Martina Personová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z krásného města Olomouce, kde stále žiji a působím.

Zkušenosti v oboru

Už osm let a neměnila bych.

Mé záliby

Mezi mé záliby patří především cestování, všechny sportovní aktivity a v neposlední řadě četba. Ráda poznávám nové věci a proto se nebránit je zkoušet.

Proč zrovna finance

Život je mimo jiné o financích, potřebujeme je všichni a ráda se dělím o své názory o tom, jak s nimi umět správně nakládat.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Spokojenost klientů se správným nastavením finanční roviny, jejich zpětná vazba o tom, že jim to funguje a další doporučení.

Oblíbené místo pro schůzku

Nejraději nějaká slunná kavárna s dobrou kávou. Mám ráda, když se klient cítí uvolněně a můžeme si povídat o tom, co bude pro něj nejlepším řešením. Klidně i u nich doma, v jejich domácím prostředí.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejraději mám za nějaký čas po schůzce a nastavení optimálního řešení financí v rodině telefon, že jsou spokojeni. Spokojeni s finanční službou a se mnou , jako s jejich osobním konzultantem. Žádný zápor u své práce nenacházím, protože kdyby nějak byl, nemohla bych v oboru nadále pracovat.