Martin Topka - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Martin Topka

Proč kontaktovat
právě mě?

Moji stávající zákazníci nejvíce oceňují lidský přístup, schopnost jednoduše vysvětlit někdy složité zákonitosti a vztahy a to, že se vždy dodrží vzájemné dohody.

Martin Topka

o konzultantovi

Odkud pocházím

Ze severu Čech, přesněji z Ústí nad Labem. Narodil jsem se tu, studoval, a Ústí mi přirostlo k srdci. Ačkoliv se na tom s většinou svého okolí neshodnu, podle mě je to město se svým specifickým půvabem a krásou. Byť je silně industrializované, je tu nespočet zajímavých míst – hlavně vyvýšenin a rozhleden s krásným výhledem.

Zkušenosti v oboru

Ve finančním sektoru aktivně působím již od roku 2013. Praxí jsem získal zkušenosti ve všech zásadních oborech trhu – bankovnictví, pojištění, investování i úvěry, to včetně hypoték. Během svého působení jsem již obsloužil (a nadále obsluhuji) zhruba dvě stovky zákazníků.

Mé záliby

Mým jednoznačným koníčkem jsou informační technologie ve všech jejich krásách, od programování po práci s hardwarem. Dále mě těší drobné „kutilské“ elektrikářské práce. Ke své poradenské praxi ještě aktivně vypomáhám jako IT specialista v několika firmách. Rád se také s rodinou aktivně rekreuji na chalupě v českém středohoří, nedaleko Ústí.

Proč zrovna finance

S oborem finančnictví jsem se setkával průběžně a později i poměrně intenzivně již během střední školy. V tu dobu jsem totiž působil jako IT specialista v makléřské společnosti, kde jsem mimo jiné vyvíjel a spravoval software pro správu klientů a smluv. Netrvalo dlouho a začal jsem se angažovat i jakožto finanční konzultant svým blízkým.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Asi to bude znít jako klišé, ale cílem mého jednání je vždy takový zákazník, který na trhu využil to nejlepší, co trh v daný okamžik nabízí. Je to dáno mou analytickou povahou, kdy se přirozeně rozhoduji pro lepší varianty, podložené fakty. Ústí to ve vzájemně příjemný a plodný vztah s každým, kterému pomáhám. V poslední době, kdy začal být trh velmi významně regulován, vnímám také určitou prestiž v oboru financí.

Oblíbené místo pro schůzku

Rád, a myslím, že i nejčastěji, s klienty navštěvuji kavárnu Savoy v centru ÚL. Je to příjemné čisté prostředí. (Po setmění se ale mění ve zdroj bujaré zábavy s živou hudbou). Jsem ale naprosto flexibilní, takže za zákazníky dojíždím cca v 45 km rádiusu Ústí, kde je nejčastěji navštěvuji tam, kde se cítí nejlépe – a to je doma.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Rád poznávám nové tváře a těší mě, že svým konáním zlepšuji kvalitu života lidí okolo sebe. A co mi vadí? Vzhledem ke svému IT zaměření mi někdy zůstává rozum stát nad tím, kolik se toho vlastně musí řešit papírováním.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Martina Pelíšková

Martina doporučuji všem. Pomáhá nám už asi 7 let. Pomoc a spolehlivost je u Martina na prvním místě.

Badrig Kadraba

S čistým svědomím mohu doporučit Martina Topku. Již několik let mi spravuje pojištění a vždy velká spokojenost.

Pavel Knotek

Martin je velice zkušený poradce s dlouholetou praxí a prolidským přístupem. Spravuje celé portfolio mých finančních produktů a vždy mi doporučil to nejlepší, co aktuálně na trhu bylo a zároveň splňovalo mé požadavky. Oceňuji jeho flexibilitu a velký přehled o aktuálním dění na finančním trhu. Na Martina se mohu ve všech ohledech vždy spolehnout, nejednou mi ušetřil spoustu času a financí. Vřele ho doporučuji.

Jan Daniš

S Martinem Topkou spolupracuji již 7 let. Pan Topka má ucelený přehled o finančním trhu. Vždy perfektně poradí a doporučí produkt přímo mě na míru. Pana Topku doporučuji všema deseti.

Martina Pumprová

Již několik let s panem Topkou spolupracuji a nemůžu jinak než chválit. Vždy si najde čas vše podstatné vysvětlit a následně aktivně zařídí veškeré papírování a podklady. Velmi sympatický člověk s milým přístupem, který ocení všichni :) Určitě se neváhejte na p. Topku obrátit, pomůže opravdu se vším.

Řeřichová

Moc děkuji a zároveň doporučuji pana Topku jako spolehlivého a sympatického konzultanta s lidským přístupem a přirozeným rozhodováním při zvolení varianty pro klienra takřka ,,na míru”,aby byl co nejvíce spokojený a mohl žít kvalitněji....a oceňuji dodržení vzájemné dohody a jednoduché vysvětlení složitých termínů!

Adriana

S Martinem je snad nejlepší spolupráce, kterou jsem kdy zažila. Nikdy nebyl nic problém. Je velký odborník ve svém oboru. Pomůže a poradí. Co víc si člověk může přát?! Pokud mám otázku a problém, vždycky vím na koho se obrátit a vím, že to nikdy nebude špatná volba rádce. Doporučuji všem, neváhejte a kontaktujte! Nikdy nebudete litovat.

Kočkovi

Děkuji panu Martinovi za trpělivost a profesionalitu při řešení našeho požadavku. Vše lidsky vysvětlil a kompletně zařídil. Vřele doporučujeme pana Topku!