konzultant

Martin Topka

Finanční konzultant
01375547

 • Odkud pocházím

  Ze severu Čech, přesněji z Ústí nad Labem. Narodil jsem se tu, studoval, a Ústí mi přirostlo k srdci. Ačkoliv se na tom s většinou svého okolí neshodnu, podle mě je to město se svým specifickým půvabem a krásou. Byť je silně industrializované, je tu nespočet zajímavých míst – hlavně vyvýšenin a rozhleden s krásným výhledem.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Moji stávající zákazníci nejvíce oceňují lidský přístup, schopnost jednoduše vysvětlit někdy složité zákonitosti a vztahy a to, že se vždy dodrží vzájemné dohody.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve finančním sektoru aktivně působím již od roku 2013. Praxí jsem získal zkušenosti ve všech zásadních oborech trhu – bankovnictví, pojištění, investování i úvěry, to včetně hypoték. Během svého působení jsem již obsloužil (a nadále obsluhuji) zhruba dvě stovky zákazníků.
 • Mé záliby?

  Mým jednoznačným koníčkem jsou informační technologie ve všech jejich krásách, od programování po práci s hardwarem. Dále mě těší drobné „kutilské“ elektrikářské práce. Ke své poradenské praxi ještě aktivně vypomáhám jako IT specialista v několika firmách. Rád se také s rodinou aktivně rekreuji na chalupě v českém středohoří, nedaleko Ústí.
 • Proč zrovna finance?

  S oborem finančnictví jsem se setkával průběžně a později i poměrně intenzivně již během střední školy. V tu dobu jsem totiž působil jako IT specialista v makléřské společnosti, kde jsem mimo jiné vyvíjel a spravoval software pro správu klientů a smluv. Netrvalo dlouho a začal jsem se angažovat i jakožto finanční konzultant svým blízkým.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Asi to bude znít jako klišé, ale cílem mého jednání je vždy takový zákazník, který na trhu využil to nejlepší, co trh v daný okamžik nabízí. Je to dáno mou analytickou povahou, kdy se přirozeně rozhoduji pro lepší varianty, podložené fakty. Ústí to ve vzájemně příjemný a plodný vztah s každým, kterému pomáhám. V poslední době, kdy začal být trh velmi významně regulován, vnímám také určitou prestiž v oboru financí.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Rád, a myslím, že i nejčastěji, s klienty navštěvuji kavárnu Savoy v centru ÚL. Je to příjemné čisté prostředí. (Po setmění se ale mění ve zdroj bujaré zábavy s živou hudbou). Jsem ale naprosto flexibilní, takže za zákazníky dojíždím cca v 45 km rádiusu Ústí, kde je nejčastěji navštěvuji tam, kde se cítí nejlépe – a to je doma.

  Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Rád poznávám nové tváře a těší mě, že svým konáním zlepšuji kvalitu života lidí okolo sebe. A co mi vadí? Vzhledem ke svému IT zaměření mi někdy zůstává rozum stát nad tím, kolik se toho vlastně musí řešit papírováním.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Martina doporučuji všem. Pomáhá nám už asi 7 let. Pomoc a spolehlivost je u Martina na prvním místě.
S čistým svědomím mohu doporučit Martina Topku. Již několik let mi spravuje pojištění a vždy velká spokojenost.
Martin je velice zkušený poradce s dlouholetou praxí a prolidským přístupem. Spravuje celé portfolio mých finančních produktů a vždy mi doporučil to nejlepší, co aktuálně na trhu bylo a zároveň splňovalo mé požadavky. Oceňuji jeho flexibilitu a velký přehled o aktuálním dění na finančním trhu. Na Martina se mohu ve všech ohledech vždy spolehnout, nejednou mi ušetřil spoustu času a financí. Vřele ho doporučuji.
S Martinem Topkou spolupracuji již 7 let. Pan Topka má ucelený přehled o finančním trhu. Vždy perfektně poradí a doporučí produkt přímo mě na míru. Pana Topku doporučuji všema deseti.
Již několik let s panem Topkou spolupracuji a nemůžu jinak než chválit. Vždy si najde čas vše podstatné vysvětlit a následně aktivně zařídí veškeré papírování a podklady. Velmi sympatický člověk s milým přístupem, který ocení všichni :) Určitě se neváhejte na p. Topku obrátit, pomůže opravdu se vším.
Moc děkuji a zároveň doporučuji pana Topku jako spolehlivého a sympatického konzultanta s lidským přístupem a přirozeným rozhodováním při zvolení varianty pro klienra takřka ,,na míru”,aby byl co nejvíce spokojený a mohl žít kvalitněji....a oceňuji dodržení vzájemné dohody a jednoduché vysvětlení složitých termínů!
S Martinem je snad nejlepší spolupráce, kterou jsem kdy zažila. Nikdy nebyl nic problém. Je velký odborník ve svém oboru. Pomůže a poradí. Co víc si člověk může přát?! Pokud mám otázku a problém, vždycky vím na koho se obrátit a vím, že to nikdy nebude špatná volba rádce. Doporučuji všem, neváhejte a kontaktujte! Nikdy nebudete litovat.
Děkuji panu Martinovi za trpělivost a profesionalitu při řešení našeho požadavku. Vše lidsky vysvětlil a kompletně zařídil. Vřele doporučujeme pana Topku!
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení