Martin Ceniga - Váš konzultant
Martin Ceniga

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Petrovic u Karviné a s mou krásnou ženou a dcerou žiji v Havířově. Mé pracovní zázemí je v srdci Ostravy, ale navštěvuji klienty po celém Moravskoslezském kraji. Díky technologiím spolupracuji i s klienty po celé ČR.

Zkušenosti v oboru

Mám rozsáhlé zkušenosti v oblasti finančního poradenství a správy majetku, se specializací na oblasti pojištění, investic a hypoték. Během své kariéry jsem pracoval s různými klienty, od jednotlivců po firmy, a pomáhal jim s optimalizací finančních rozhodnutí v těchto oblastech.

Mé záliby

Mými zájmy jsou fitness a cestování. Snažím se udržovat zdravý životní styl a pravidelně cvičím. Mám velkou vášeň pro cestování, rád objevuji nové kultury, zvyky a památky. Tyto zájmy mi pomáhají udržovat vyvážený životní styl a přinášejí mi nové zážitky a inspiraci.

Proč zrovna finance

Finance jsou pro mě fascinující a baví mě pomáhat lidem řešit finanční otázky. Věřím, že správné finanční rozhodování je klíčové pro klidný a spokojený život. Finance mohou být i zábavné, když se naučíte, jak je správně využívat.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Dlouhodobě spokojený klient který má zajištěná rizika a splněné finanční cíle.

Oblíbené místo pro schůzku

Mým oblíbeným místem pro schůzky je buď naše kancelář, která je plně vybavena pro práci a má všechny potřebné prostředky, nebo se snažím vyhovět přání klienta a domluvit se na setkání na místě, které mu bude nejvíce vyhovovat.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své práci nejvíce miluji různorodost a fakt, že každý klient je jedinečný a vyžaduje individuální přístup. To mi přináší nové výzvy a motivaci hledat pro každého klienta to nejlepší řešení. Naopak nejvíce mi vadí administrativní záležitosti, které mohou být náročné pro mě i pro klienty. Snažím se však najít způsoby, jak zjednodušit a zefektivnit procesy, tak aby vše bylo pro všechny co nejméně obtížné.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Petr Štěpán

Dobrý den,
Chtěl bych poděkovat a vyzdvihnout profesionalitu pana Martina Cenigy. Již nějakou dobu se na něho obracím s různými finančními produkty a vždy mi dobře poradil a pomohl. Přeji mu mnoho dalších spokojených klientů!

Jakub Vala

Přeji Všem krásný den.
Touto formou velice rád vyzdvihnu pana Martina Cenigu, za Jeho bezprostřednost a rychlost v jednání ať už se týče pojištění financí, či jiné formě poradenství.
Chtěl bych nejen chválit ale zároveň i poděkovat. A doufám v co nejdelší spolupráci.

Martin Zidek

Dobrý den s panem Martinem Cenigou jsme velice spokojeni pomohl nám v tíživé situaci s našim domem. Další spolupráce s ním je taky velice dobrá. Oceňujeme zejména flexibilitu, ochotu a lidský přístup.

Katerina Fujerova

Chtěla bych zde vyzdvihnout pana Martina Cenigu, se kterým již spolupracuji přes rok. Jeho profesionální přístup a ochota pomoci jsou skutečně výjimečné. Pan Ceniga nám pomohl vyřídit pojistné plnění, a to i přesto, že nám předchozí poradce tvrdil, že to nelze. Ušetřil mi spoustu času a starostí u hypotéky, protože vše vyřídil za mne, a to dokonce nad rámec jeho práce. Jeho služby jsou bezchybné a vřele ho doporučuji všem