Marie Pölzerová - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

"Při jednání s klienty si zakládám na empatii, profesionalitě a přátelském prostředí. Je pro mne důležité si s klientem navázat dlouhodobý vztah založený na důvěře. Individuální přístup ke každému je samozřejmostí. Každý jsme originální osobnost s rozdílnými potřebami. Vytvářím každému klientovi finanční plán na míru. Mojí odměnou je spokojený a šťastný klient."

Marie Pölzerová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodila jsem se v příjemné vesnici nedaleko Brna. Nyní žiju v Brně, ale pravidelně se ráda vracím za rodinou a přáteli.

Zkušenosti v oboru

Na finančním trhu jsem se začala pohybovat v roce 2018. Od roku 2021 jsem pracovala na plný úvazek ve stavební spořitelně, kde jsem získala cenné zkušenosti. Avšak chyběla mi komplexnost a poskytování více možností klientům, proto jsem se dala opět na poradenskou činnost.

Mé záliby

Už od dětství jsem chodila do skautu. Příroda a vše s ní spojené se stalo součástí mého života a poskytuje mi příjemný odpočinek. Skaut není jen mým zájmem, je to můj životní styl. Miluji cestování a objevování nových krajin, kultur a samozřejmě jejich kuchyní. Po náročném dni však unikám ke knížkám či filmům se skleničkou dobrého červeného vína, jsem přece z Moravy. Ovšem mou největší vášní je hudba a tanec všeho druhu. Mám tu čest zpívat v ženském pěveckém sboru Rousing, se kterým několikrát do roka koncertujeme.

Proč zrovna finance

Oblast financí mě lákala již při studiu. Kromě módy spojené s tímto oborem, mi velmi imponuje neustálá možnost osobního růstu a následného vzdělávání. Díky své dynamice, pestrosti a nepřetržitému rozvoji se mohu stále učit něco nového a dosáhnout vytyčených cílů.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Vybudovat pro klienty příjemné prostředí, ve kterém se budou cítit bezpečně, a pomoct klientům dosáhnout jejich cílů a finanční nezávislosti.

Oblíbené místo pro schůzku

Osobně preferuji schůzku v kanceláři u dobré kávy či čaje. Avšak mým cílem je, aby se klienti cítili komfortně, proto jim vycházím vstříc a není pro mě problém navštívit je třeba i v pohodlí jejich domova.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejraději mám, když je klient šťastný, pak jsem i já! Například když klient získá vysněný domov nebo naspoří finance na svatbu. Vadí mi naopak byrokracie s prací spojená a lidé, kteří zneužívají důvěry klientů ve svůj prospěch.