Lukáš Šulc - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Lidský přístup a zdravý selský rozum - to je to, co dnes oceňuji na lidech kolem sebe a takto se i já snažím přistupovat ke své práci. Navíc, pokud podle mě někdo dělá to, co ho skutečně baví a naplňuje, tak je ve svém oboru vždy naprostým profesionálem.

Věřím, že právě lidský přístup a profesionalita je to, co na mně moji klienti nejvíce oceňují.

Lukáš Šulc

o konzultantovi

Odkud pocházím

Z Ústeckého kraje, konkrétně z města Most, ale po vystudování střední školy jsem se přestěhoval do Brna, které jsem si nesmírně oblíbil a vůbec celá Jižní Morava mi přirostla k srdci. Naštěstí je naše krásná země docela malá, a tak pro mě není problém cestovat z jedná strany republiky na tu druhou.

Zkušenosti v oboru

Ve financích působím od roku 2012 a svou první profesionální licenci jsem získal v březnu 2013. Oblast financí je až neuvěřitelně zajímavá tím, jak dynamicky se rozvíjí a mění, proto je potřeba neustále prohlubovat své dosavadní znalosti a vstřebávat nové informace ve všech segmentech našeho oboru.

Mé záliby

Určitě sport a v podstatě je mi jedno, co za sport dělám, hlavně že sportuji. Mezi mé nejoblíbenější patří určitě fotbal, florbal a fitness. Dále jsem si zamiloval cestování, v tom jsem spíše takový začátečník, ale společně s manželkou máme spoustu destinací, které chceme navštívit. Nechci, aby to znělo jako klišé, ale musím zmínit i svou práci, která se mi stala velkou zálibou, v podstatě tou, kterou trávím nejvíce času.

Proč zrovna finance

Vždycky jsem si myslel, že budu pracovat v oblasti technologií, ale finance pro mě byly obrovskou výzvou, které jsem zkrátka nemohl odolat. Odjakživa jsem byl komunikativní typ a když jsem zjistil, jak zajímavý obor finance jsou, řekl jsem si, že tohle je něco, co mě opravdu zajímá. Náš obor má podle mě obrovský prostor pro zlepšení, je pro mě velikou inspirací, jakou formou pracují například ve Velké Británii.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Už jsem zmiňoval, jak moc dynamický je obor financí a jak moc se mění. Proto se mění i mé pracovní cíle. To, že se mění, není ani tak podstatné, jako to, že člověk vždy nějaké cíle musí mít, aby šel směrem kupředu. Tím nejstabilnějším cílem je ovšem to, abych kolem sebe měl vždy ty nejpovolanější kolegy a spokojené klienty. Jeden z mých takových největších cílů, možná bych to nazval až snem, je uspořádat velkou akci pro mé klienty a jejich rodiny. Mám dokonce přesnou představu a věřím, že jednoho dne jim všem rozešlu pozvánky a všichni se potkáme na jednom místě.

Oblíbené místo pro schůzku

Vzhledem k tomu, že sídlíme v krásných prostorech v jedné z nejklidnějších částí Brna, tak určitě na našich kancelářích, ale s klienty se potkám v podstatě kdekoliv, kde jim je to příjemné, ať už jde o kavárny, restaurace nebo u nich doma.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Každý den se potkávám s různými lidmi, pro které hledám řešení v nejrůznějších životních situacích. Ať už se jedná o velké transakce z oblasti bydlení, ochrany a zhodnocení finančních rezerv, tvorby renty nebo zabezpečení života či majetku, tak jde vždy o velmi podstatné kroky, ke kterým člověk musí přistupovat opravdu zodpovědně. Hledání řešení v těchto situacích je to, co mě nejvíce baví. A co mi vadí? Jednoznačně přehnaná byrokracie, mám pocit, že ta nám naši práci jen komplikuje.


články konzultanta

zobrazit Všechny články

Proč je nyní snazší získat hypotéku?

Nevyšla vám hypotéka kvůli přísným limitům? Nyní máte větší šanci Hypotéky se v České republice staly v nedávné době nedostupným zbožím. Dosáhnout na dostatečný úvěr pro pořízení vyhlédnuté nemovitosti bylo kvůli přísným limitům pro mnoho Čechů nemožné.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Daniel Raška

Velice doporučuji p. Lukáše Šulce, s kterým jsme pořešili pojištění i spoření naší rodiny. Nejvíce mě potěšilo, že je to konečně někdo, kdo se mi nesnažil prodat cokoli hlavně aby měl smlouvu a provizi. Naopak jsem měl dojem, že mu jde o skutečně o nalezení nejlepšího řešení pro klienta a to je dnes těžko k pohledání. Byl velice milý, kvalifikovaný a drží slovo. Pro mě profesionální a jednoduše super.

Antonín Šimáček, Strojník

Zdravím, p. Lukáš Šulc mi byl doporučen jedním známým a nelituji. Jeho rady a pomoc byla ku prospěchu vyřešení dané situace. Líbil se mi jeho lidský přístup, zvážení možností a následné dokončení. Mohu jen doporučit, je to člověk na pravém místě,službu kterou nabízí dělá zodpovědně a na úrovni. Prostě poradí a pomůže.

Milan Fiala, OSVČ

Setkal jsem se z řadou finančních poradců a někteří byli lepší a někteří horší, ale rozhodně nikdo z nich se nemohl rovnat profesionalitě a znalostem pana Šulce. Poradí nám v jakékoli situaci a vždy pracuje v zájmu klienta. Jeho služeb už využívá naše celá rodina a jsme s ním naprosto spokojení.

Gabriela Vostřelová

U pana Lukáše Šulce chci nejdříve ze všeho vyzdvihnout jeho profesionální a přitom lidský a příjemný přístup během jednání, a to i na vzdory jeho mladému věku. Je obdivuhodné, jak každé jednání dovede ke konkrétnímu výsledku se spokojeným zákazníkem. Oceňuji jeho velkou znalost nabízených finančních produktů, které srozumitelně a trpělivě vysvětlí a zná jejich jemné nuance. V případě naléhavých záležitostí vždy reaguje promptně a bez odkladu navrhuje řešení. Pro tyto své schopnosti se pan Šulc postupem času stal finančním poradcem celé mojí rodiny. A nejen to je důvod, proč Vám pana Šulce vřele doporučuji i jako Vašeho finančního poradce. Můžete se spolehnout, že pan Šulc Vám nabídne tu nejlepší variantu ze širokého spektra možností.

David Petrov

Pan Šulc je člověk na správném místě, má profesionální a přitom lidský přístup, líbí se mi jeho citát: "Dělejme třeba nejnepatrnější věc na světě, ale dělejme ji nejlépe" ... je vidět, že mu záleží na svých klientech a jeho práce je pro něj skutečným posláním. Vždy si našel čas a pomohl mně, nebo mojí rodině vyřešit jakoukoliv finanční otázku.

MUDr. Zdeňka Severinová a David Severin

Pana Lukáše Šulce můžeme všem jen doporučit. Jedná se o mladého a talentovaného člověka s velmi osobitým přístupem ke klientům. Při výběru finančního produktu nám velice pomohl. V dnešní době je velké množství produktů a člověk může být velmi snadno oklamán. Velkou výhodou pro nás byla časová flexibilita. Vřele doporučujeme.

MUDr. Jaroslav Poul

Pana Šulce mohu doporučit všem , kteří řeší nebo plánují řešit finance, investice,spoření, pojištění ........ Vyznačuje se profesionálním přístupem, znalostmi ve svém oboru a ochotným přístupem.

MUDr. Renata Bukáčková

U pana Šulce oceňuji profesionalitu, časovou flexibilitu a ochotu vše dopodrobna vysvětlit při výběru finančního produktu. Individuální přístup a příjemné vystupování. Pomoc při realizaci vybraného finančního produktu až do konce. Pana Šulce mohu jako finančního poradce určitě doporučit.

Lenka Esterková, učitelka

Na pana Lukáše Šulce jsem dostala doporučení. Jedná se o mladého, talentovaného, ochotného člověka s velmi osobitým přístupem ke klientům. Při výběru finančního produktu vyhodnotil všechna pro a proti. Velkou výhodou pro mě byla jeho naprosto úžasná časová flexibilita.

Lucie Odehnalová, Obchodní ředitel

Spolupráci s panem Šulcem si nemohu vynachválit. Vřele doporučuji! Vše probíhalo hladce, vždy jsem měla kompletní informace. I při mé časové vytíženosti jsme vždy dokázali najít operativně termín setkání a vše rychle vyřešit.

MUDr. Jan Kulhánek, lékař

S panem Šulcem jsem velmi spokojen, neboť mi vždy nabídne takové řešení, abych volné finanční prostředky investoval na více místech a tím minimalizoval riziko případných ztrát a zároveň se pečlivě stará o mé úvěry i pojištění.

Radka Osvítilová

Služby pana Šulce využíváme již několik let a vždy jsme byli spokojeni. Poradenství v oblasti pojištění i následná práce při hlášení pojistných událostí, byly vždy velmi rychle řešeny k naší plné spokojenosti.