Kristýna Bartolšicová - Váš konzultant
Kristýna Bartolšicová
Kristýna Bartolšicová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodila jsem se ve Frýdku-Místku. Žiji zde celý život, ale po dostudování střední školy, jsem začala trávit více času v Ostravě, kvůli studiu na vysoké škole. Po dostudování bakalářského studia se mi zde otevřely i pracovní příležitosti.

Mé záliby

Svůj volný čas ráda trávím v dobré společnosti při hraní společenských her. Když se nahromadí spoustu věcí a je třeba si odpočinout, tak si pustím dobrou hudbu. Mou další zálibou je vaření. Častou zkouším nové recepty, které ne vždy dopadnou podle představ, ale chybami se člověk učí.

Co je hlavní náplní mé práce

Administrativa je klíčovou součástí mé práce. Snažím se zajistit, aby klienti měli jednoduchý a bezproblémový proces při řešení svých pojišťovacích potřeb a v případě potřeby pomoci jim při náročných situacích, jakou jsou například pojistné události. Má specializace spočívá v přepočtu neživotního pojištění, a to tak, že se vždy k výročí snažím klientům přepočítat jejich dosavadní pojištění a nabídnout jim co nejlepší nabídku, která jim poskytne potřebnou ochranu.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Jsem vděčná za fantastický kolektiv, který ve firmě máme a za získání nových přátel. Další pozitivum, které na práci shledávám je flexibilita, díky které se mohu soustředit na své studium na vysoké škole. Jednou z nejlepších věcí na mé práci je ten dobrý pocit, když mohu pomoci našim klientům a slyšet, jak jsou za naši pomoct vděční. Občas se vyskytnou naléhavé a stresující situace, ale snažím se zůstat klidná a najít efektivní řešení.