Karolína Leško - Váš konzultant
Karolína Leško
Karolína Leško

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodila jsem se ve městě Bruntál, ale zde jsem trvale nezakotvila. Čas mě zanesl do Kopřivnice, po té do Ostravy a nyní jsem se po letech opět vrátila za rodinou, aniž bych, za ty roky, opustila severní Moravu.

Mé záliby

Jsem kreativní človíček, který nesnese zahálku. V každé volné chvíli se věnuji malování obrazů dle předlohy, háčkování, či vymýšlení jiných, kreativních činností, které by zvelebily můj domov. Jak v práci, tak v osobním životě mám ráda řád a pořádek, což je trochu komplikace, protože má roční dcerka to vidí u nás doma jinak.

Co je hlavní náplní mé práce

Těžko říct, co z toho kvanta, co v práci dělám, se dá považovat za hlavní náplň. Snad to, aby se klient u nás cítil spokojený a abychom mu vyšli maximálně vstříc. Administrativní úkony, telefonické konzultace, kompletace dokumentací, přípravy na jednání, či nalezení nejschůdnějšího řešení aktuálních problémů je jen zlomkem toho, co je zapotřebí každodenně vykonat. Ale jak říkám, je zapotřebí nebát se práce a čím těžší úkol, tím čestnější výsledek.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Bezesporu náš tým je přesně to, co mám v práci nejraději. Každý se na práci podílíme svým dílem a snažíme se v kanceláři navodit jistý komfort jak pro nás, tak pro klienty, aby prostředí bylo přátelské, ale zároveň i vysoce profesionální. Je pravdou, že někdy je práce hodně i na náš tým a jsme zavaleni administrativou a úkony, které se musí neodkladně řešit, což má za následek, že odchodem z práce domů, kolotoč starostí nekončí. Naštěstí se u nás dokážeme k problémům stavět čelem a i přes nemalé nesnáze děláme maximum, aby práce byla provedena vždy efektivně.