Jiří Pecha - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Nesnažím se klienty zahltit odbornými termíny, ale snažím se finanční produkty vysvětlit snadno a lidsky. Porozumět financím není těžké, pokud máte někoho, kdo vám je umí jednoduše vysvětlit. Věřím, že pokud klienti hledají lidský a individuální přístup, kontaktují právě mě. Protože i díky všeobecnému přehledu nemusí být schůzka se mnou jenom o financích.
 

Jiří Pecha

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Jihomoravského kraje, konkrétně z města Brna. V tomto městě jsem se narodil, vyrůstal, ale svoji působnost ve financích jsem rozšířil, dá se říct, po celé Moravě.

Zkušenosti v oboru

V oboru jsem od konce roku 2022, kdy jsem po skoro 7 letech opustil rutinní práci v energiích a začal se věnovat naplno financím.

Mé záliby

Na prvním místě je fotbal, který hraji na soutěžní úrovni od svých pěti let. Dále rád hraji badminton a beachvolejbal. Mimo sportování se také zajímám o automobily.

Proč zrovna finance

Finance jsou za mě velmi důležitým oborem. Každý člověk finanční produkty řeší, ať chce nebo nechce. Já chci svoji práci dělat tak, aby pro mé široké okolí tento obor nebyl sprostým slovem a dokázali mu všichni porozumět.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Částečně jsem to už zmiňoval, ale mým cílem je, aby moji klienti jednoduše porozuměli finančním produktům a to mě motivuje se neustále vzdělávat a celkově se v oboru posouvat dál. Protože jenom člověk, který danému tématu rozumí, ho dokáže jednoduše vysvětlit.

Oblíbené místo pro schůzku

V rámci úspory času klientům, se často setkáváme u nich doma. Cítí se tam komfortně, bezpečně a já naopak rád poznávám nová místa. Každopádně v Brně máme krásné kanceláře a prostory na schůzky, kde se klienti cítí stejně dobře, jako u sebe doma.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své práci mám nejraději, když klienti vnímají přidanou hodnotu finančního plánu, který směřuje ke splnění jejich finančních cílů a potřeb. Na druhou stranu rád poznávám nové lidi a rád poslouchám životní příběhy klientů, kterými si rozšiřuji obzory. A co mi na mé práci nejvíce vadí? Asi to, že se v oboru stále můžeme setkat s neprofesionálním přístupem ke klientům, který tomuto oboru dělá špatné jméno.