Jiří Červinka - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo iap
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo iup
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Jiří Červinka

Proč kontaktovat
právě mě?

Profesionalita, lidský přístup, empatie, upřímnost, to jsou hlavní body, na kterých stavím pilíře dlouhodobé spolupráce. Specializace ohledně zajištění majetku, tvorby aktiv, až po skvěle vyřešený úvěr.  Spokojenost a úsměv na tváři, kterou mě klienti naplňují, mě motivuje, čím dál tím více.

Jiří Červinka

o konzultantovi

Odkud pocházím

Celý život žiji v oblasti Brno - Venkov, poklidný život na vesnici u přírody mi byl vždy bližší. Ačkoliv mám venkov rád, dnes navštěvuji klienty i z jiných krajů a měst.

Zkušenosti v oboru

Ve financích jsem se začal vzdělávat v roce 2016 během mého studia, kde po pár letech, jsem začal finance řešit i prakticky. V ten moment jsem věděl, že tenhle obor je přesně ten, kde chci stavět svoji kariéru a být úspěšný.

Mé záliby

Když pominu největší zálibu - finance, tak nejvíce zbožňuji dobrodružství turistických výletů, bez začátku i konce, jak v Evropě, tak i dále. Rád jezdím na kole, hraju tenis, běhám a dělám fitness.

Proč zrovna finance

Ve financích jsem viděl obrovský potenciál oboru, který nikdy nekončí. Finance člověk, ať chce nebo ne, řeší denně a jsem rád, že jsem toho součástí a můžu pomoct lidem, kteří do mě vloží důvěru.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Je servisovat mnoho spokojených klientů, kteří ví, že se na mě mohou spolehnout kdykoliv. Motivace, když mi klient sdělí, že byl semnou nadmíru spokojen, mě žene kupředu a zároveň mám dobrý pocit, za skvěle odvedenou práci.

Oblíbené místo pro schůzku

Takové místo, které je příjemné a pohodlné především pro klienta. Ať už je to jejich domácnost, naše kancelářské prostory nebo útulná kavárna s výbornou kávou a chutným čajem.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejvíce mě těší spokojený a vstřícný klient, který upřímně ocení moji práci a v budoucnu je schopný, se na mě kdykoliv obrátit v případě jakýchkoliv nesnázích. Dále mě baví poznávání nových lidí z různých oborů, kde jsou tyhle možnosti velmi cenné. Žádný zápor ve své práci nevidím, a právě proto ji tak zbožňuji!

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Eva Černíková

Hodnotím profesionální přístup se širokým záběrem finančních služeb, příjemné vystupování, pohotovost a ochotu. Komunikace s panem Jiřím Červinkou probíhala vždy bez potíží, vždy jsme našli čas a prostor k jednání. Oceňuji také odborné a věcné informace, které mi pomohly při rozhodování. Služby pana Jiřího Červinky ráda doporučím svým blízkým a známým .

Barbora Konečná

Pan konzultant Jiří Červinka mi velice pomohl s leasingem na auto a ušetřil mi mnoho peněz. Zároveň mě zasvětil i do problematiky investování. Spolupráce vždy probíhala bez problémů a přizpůsobil se i mým časovým možnostem. Jeho služby bych každému doporučila.

Patrik Kováč

Veškeré nabídky od pana Jiřího Červinky byly bezkonkurenční, profesionální přístup, doporučuji, jsem velice spokojen se službami.

Monika Pérez Esteban

Díky panu Červinkovi jsem ušetřila! Jeho jednání jako zástupce firmy je profesionální, osobní a velmi vstřícné. Je vidět, že svou práci dělá od srdce. Vřele doporučuji:)

Josefína Petrášová

Oceňuji vysokou profesionalitu a zároveň lidský přístup. Dlouhodobá spolupráce je velmi přínosná, pan Červinka nám nejen zlevnil pojištění, ale dokázal poradit i v odvětví investic.

Jitka Hudečková

Spolupráci s panem Červinkou můžu jen doporučit. Vždy nám ve všem pomohl, vše přehledně vysvětlil, poradil. Hlídá naše finance, pojistky a smlouvy. Plně se přizpůsobí našim časovým možnostem a je vždy připraven odpovědět na naše dotazy.
Vřele doporučuji.