konzultant

Jiří Červinka

Finanční konzultant
09811672

 • Odkud pocházím?

  Celý život žiji v oblasti Brno - Venkov, poklidný život na vesnici u přírody mi byl vždy bližší. Ačkoliv mám venkov rád, dnes navštěvuji klienty i z jiných krajů a měst.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Profesionalita, lidský přístup, empatie, upřímnost, to jsou hlavní body, na kterých stavím pilíře dlouhodobé spolupráce. Specializace ohledně zajištění majetku, tvorby aktiv, až po skvěle vyřešený úvěr.  Spokojenost a úsměv na tváři, kterou mě klienti naplňují, mě motivuje, čím dál tím více.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve financích jsem se začal vzdělávat v roce 2016 během mého studia, kde po pár letech, jsem začal finance řešit i prakticky. V ten moment jsem věděl, že tenhle obor je přesně ten, kde chci stavět svoji kariéru a být úspěšný.
 • Mé záliby?

  Když pominu největší zálibu - finance, tak nejvíce zbožňuji dobrodružství turistických výletů, bez začátku i konce, jak v Evropě, tak i dále. Rád jezdím na kole, hraju tenis, běhám a dělám fitness.
 • Proč zrovna finance?

  Ve financích jsem viděl obrovský potenciál oboru, který nikdy nekončí. Finance člověk, ať chce nebo ne, řeší denně a jsem rád, že jsem toho součástí a můžu pomoct lidem, kteří do mě vloží důvěru.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Je servisovat mnoho spokojených klientů, kteří ví, že se na mě mohou spolehnout kdykoliv. Motivace, když mi klient sdělí, že byl semnou nadmíru spokojen, mě žene kupředu a zároveň mám dobrý pocit, za skvěle odvedenou práci.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Takové místo, které je příjemné a pohodlné především pro klienta. Ať už je to jejich domácnost, naše kancelářské prostory nebo útulná kavárna s výbornou kávou a chutným čajem.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Nejvíce mě těší spokojený a vstřícný klient, který upřímně ocení moji práci a v budoucnu je schopný, se na mě kdykoliv obrátit v případě jakýchkoliv nesnázích. Dále mě baví poznávání nových lidí z různých oborů, kde jsou tyhle možnosti velmi cenné. Žádný zápor ve své práci nevidím, a právě proto ji tak zbožňuji!

Hodnocení

Napsat hodnocení
Hodnotím profesionální přístup se širokým záběrem finančních služeb, příjemné vystupování, pohotovost a ochotu. Komunikace s panem Jiřím Červinkou probíhala vždy bez potíží, vždy jsme našli čas a prostor k jednání. Oceňuji také odborné a věcné informace, které mi pomohly při rozhodování. Služby pana Jiřího Červinky ráda doporučím svým blízkým a známým .
Pan konzultant Jiří Červinka mi velice pomohl s leasingem na auto a ušetřil mi mnoho peněz. Zároveň mě zasvětil i do problematiky investování. Spolupráce vždy probíhala bez problémů a přizpůsobil se i mým časovým možnostem. Jeho služby bych každému doporučila.
Veškeré nabídky od pana Jiřího Červinky byly bezkonkurenční, profesionální přístup, doporučuji, jsem velice spokojen se službami.
Díky panu Červinkovi jsem ušetřila! Jeho jednání jako zástupce firmy je profesionální, osobní a velmi vstřícné. Je vidět, že svou práci dělá od srdce. Vřele doporučuji:)
Oceňuji vysokou profesionalitu a zároveň lidský přístup. Dlouhodobá spolupráce je velmi přínosná, pan Červinka nám nejen zlevnil pojištění, ale dokázal poradit i v odvětví investic.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení