Jana Nimsová - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Jana Nimsová

Proč kontaktovat
právě mě?

Klienti na mé práci oceňují nejen preciznost, ochotu, všestrannou odbornost, ale i časovou flexibilitu. Finanční trhy se neustále vyvíjejí, mění se legislativa, zákony, a proto musí být poradce neustále v obraze a vzdělávat se. Své služby nabízím v oblasti pojištění, investic, úvěrů, hypoték a penzí.

Jana Nimsová

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím ze severních Čech, konkrétně z města Bílina. Mé pole působnosti však sahá i mimo hranice tohoto regionu, díky možnosti práce online se starám o klienty i z jiných koutů republiky.

Zkušenosti v oboru

V bankovním sektoru a ve finančním poradenství se pohybuji od roku 2004. Za tuto dobu jsem nasbírala spousty zkušeností a znalostí, které si neustále prohlubuji v rámci školení, certifikací a povinných odborných zkoušek.

Mé záliby

Ve volném čase ráda sportuji. Mezi mé oblíbené sporty patří stolní tenis, turistika, plavání a lyžování. Trochu protáhnout tělo a vyvětrat hlavu.

Proč zrovna finance

Jedním z hlavních důvodů bude ten, že absolutně nesnáším stereotyp. Líbí se mi, že je zde obrovský potenciál nevšedních situací, možností, příběhů a to mě na tom nejvíce zaujalo. Každá životní situace a příběh klienta je unikátní, a proto pro každého hledám unikátní řešení na míru.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Být uznávaným finančním poradcem, starat se o maximum spokojených klientů. Každý z nás se rád vrací k odborníkovi, s kterým byl spokojen. Mít rodinného lékaře je již dnes u nás běžné, aby rodina měla i rodinného finančního poradce je můj pracovní cíl.

Oblíbené místo pro schůzku

Vždy se domlouvám s klientem, co vyhovuje jemu, tak aby měl na řešení svých požadavků čas a cítil se komfortně a příjemně v daném prostředí. Potkat se můžeme v Bílině, v kancelářích v Mostě nebo Ústí nad Labem, u klienta doma.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Největší odměnou je pro mě to, že mi klient zavolá ve chvíli, kdy má nějaký požadavek nebo problém a já mu ho k jeho spokojenosti dokážu vyřešit. Toto je mým hnacím motorem a dává mé práci smysl. A za jako velmi příjemný bonus považuji, když je dotyčný spokojen tak, že mě a mou práci doporučí někomu ze svých známých. Co mi vadí nejvíc a vůbec bych se nezlobila, kdyby se zjednodušila a ubyla spousta časově náročné administrativní práce.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Stanislav Zajan

Doporučuji paní Janu Nimsovou každému. Jsem nadmíru spokojený s jejím přístupem i službami. Vždy mi vyšla vstříc a našla řešení na míru.

Šárka Seifertová

Kdo hledá spolehlivého, precizního, trpělivého, flexibilního a ochotného finančního poradce, určitě s obraťte na paní Nimsovou. S naší rodinou úspěšně spolupracuje již několik let a vždy jsme byli velice spokojeni. Je to člověk na pravém místě. Má velký rozhled a dovede poradit se spořením, dlouhodobou investicí, pojištěním a vždy se snaží najít nejoptimálnější cestu k lepším zítřkům. Moc děkujeme za všechny cenné rady.

David Míšek

Služeb paní Nimsové jsem využil opakovaně a s financemi naší rodině pomáhá již více jak 7 let. Vždy s maximální ochotou a péčí. Pomohla nám s výběrem pojištění pro nás i děti, po detailní konzultaci jsme uzavřeli pojistku na domácnost, pravidelně konzultujeme uzavření cestovního pojištění a aktuálně jsme se dostali i k dlouhodobým investicím. Doporučuji každému, kdo ocení spolehlivost a profesionalitu.

Ivana Hýnová

Paní Nimsovou doporučujeme, kudy chodíme. Jejích služeb jsme využívali už jako studenti a teď se nám stará o kompletní rodinné finance od hypotéky, přes pojištění auta, nemovitostí, až po zdravotní pojištění nás i dětí. Je vždy maximálně ochotná, vše řeší rychle a precizně, velmi oceňujeme profesionalitu, spolehlivost i osobní přístup.

Harald Wunder

Paní Nimsovou vřele doporučuji. Spolupracujeme již mnoho let a vždy mi dokázala dobře poradit. Stará se mi o aktualizaci v pojištění aut a má skvělé nápady ohledně dlouhodobých investic.

Kamila Lahmerová

Paní Nimsová je ochotná a obětavá.. V oblasti financí spolupracujeme dlouhodobě a vždy jsme byli spokojení.. Oceňuji osobní přístup.. Doporučuji!

Pavlína Horáčková

Pani Nimsovou mohu jen doporučit, našla řešení v oblasti financování koupě nemovitosti i tam, kde to ostatní vzdali.

Barbora Batovcová

Se službami paní Jany Nimsové jsme nadmíru spokojeni. Vždy vše ochotně vysvětlí a poradí, ať už se jedná o vyřízení hypotéky či pojištění. Mohu jen doporučit, profesionální přístup.

Lenka Šiklová

Jsem velice spokojená. Paní Nimsová je ve svém oboru opravdu jednička. Obě paní jsou šikovné a velmi milé dámy

Josef Batovec

Konzultace s paní Janou Nimsovou vždy na profesionální úrovni. Lidský přístup , vstřícnost a snaha vše vyřešit k oboustranné spokojenosti . Doporučuji.

Kamila Mullerová

S paní Nimsovou spolupracuje celá naše rodina roky a nejenže nikdy nebyl problém, ale vždy přistupovala a přistupuje k našim požadavkům vstřícně a ochotně. Je spolehlivá! Mohu jen doporučit

Karolína Zlatohlávková

Byla jsem opravdu spokojená se službami paní Jany Nimsové, která mi pomohla s financemi. Byla velmi ochotná a poskytla mi jasné a užitečné rady. Mohu s klidem doporučit každému, kdo potřebuje pomoc v oblasti financí.