konzultant

Jana Nimsová

Finanční konzultant

 • Odkud pocházím

  Pocházím ze severních Čech, konkrétně z města Bílina. Mé pole působnosti však sahá i mimo hranice tohoto regionu, díky možnosti práce online se starám o klienty i z jiných koutů republiky.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Klienti na mé práci oceňují nejen preciznost, ochotu, všestrannou odbornost, ale i časovou flexibilitu. Finanční trhy se neustále vyvíjejí, mění se legislativa, zákony, a proto musí být poradce neustále v obraze a vzdělávat se. Své služby nabízím v oblasti pojištění, investic, úvěrů, hypoték a penzí.
 • Zkušenosti v oboru?

  V bankovním sektoru a ve finančním poradenství se pohybuji od roku 2004. Za tuto dobu jsem nasbírala spousty zkušeností a znalostí, které si neustále prohlubuji v rámci školení, certifikací a povinných odborných zkoušek.
 • Mé záliby?

  Ve volném čase ráda sportuji.  Mezi mé oblíbené sporty patří stolní tenis, turistika, plavání a lyžování. Trochu protáhnout tělo a vyvětrat hlavu.
 • Proč zrovna finance?

  Jedním z hlavních důvodů bude ten, že absolutně nesnáším stereotyp. Líbí se mi, že je zde  obrovský potenciál nevšedních situací, možností, příběhů a to mě na tom nejvíce zaujalo. Každá životní situace a příběh klienta je unikátní, a proto pro každého hledám unikátní řešení na míru.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Být uznávaným finančním poradcem, starat se o maximum spokojených klientů. Každý z nás se rád vrací k odborníkovi, s kterým byl spokojen. Mít rodinného lékaře je již dnes u nás běžné, aby rodina měla i rodinného finančního poradce je můj pracovní cíl.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Vždy se domlouvám s klientem, co vyhovuje jemu, tak aby měl na řešení svých požadavků čas a cítil se komfortně a příjemně v daném prostředí. Potkat se můžeme v Bílině, v kancelářích v Mostě nebo Ústí nad Labem, u klienta doma.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Největší odměnou je pro mě to, že mi klient zavolá ve chvíli, kdy má nějaký požadavek nebo problém a já mu ho k jeho spokojenosti dokážu vyřešit. Toto je mým hnacím motorem a dává mé práci smysl. A za jako velmi příjemný bonus považuji, když je dotyčný spokojen tak, že mě a mou práci doporučí někomu ze svých známých. Co mi vadí nejvíc a vůbec bych se nezlobila, kdyby se zjednodušila a ubyla spousta časově náročné administrativní práce.

Hodnocení

Napsat hodnocení

Vaše hodnocení