Bc. Jan Gizický - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Ke své práci přistupuji zodpovědně a s vědomím, že má reputace je v tomto oboru tím nejdůležitějším.

Jan Gizický

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Ostravy. Profesně působím zejména na území Moravskoslezského kraje. Díky tomu, že žijeme ve 21. století však bez obtíží dlouhodobě spolupracuji i s klienty v rámci zbytku České republiky.

Zkušenosti v oboru

Oblasti finančního poradenství se na plný úvazek věnuji od září roku 2009. V hierarchii poradenských společností jsem prošel prakticky všemi pozicemi. Mojí specializací je problematika firem a podnikatelů. Od roku 2011 se kromě pojištění zaměřuji na oblast optimalizace mzdových nákladů a investice.

Mé záliby

Pokud se nevěnuji svému největšímu koníčku – financím, rád trávím volný čas sportem. V mládí jsem hrál aktivně florbal. V dnešní době jezdím na kole, chodím do posilovny a hraji squash. Nevyhýbám se však ani příjemnému posezení s přáteli, nebo rodinou.

Proč zrovna finance

Že finance budou oborem, kterým se chci zabývat po zbytek profesního života jsem se definitivně rozhodl až v průběhu studia na vysoké škole. Hlavním důvodem bylo, že v mnoha vyspělých zemích je práce finančního poradce považována za jedno z nejprestižnějších povolání. Cítil jsem, že pokud se své práci budu věnovat naplno a systematicky se budu vzdělávat, není důvod, aby tomu tak nebylo i v České republice.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Dlouhodobě spokojený klient, který má zajištěna rizika, stanoveny cíle a zvolenou strategii, jak tyto cíle naplnit. Dále pak výchova poradců, kteří budou smýšlet obdobným způsobem.

Oblíbené místo pro schůzku

Za optimální místo setkání považuji naši kancelář v centru Ostravy, kde máme potřebný klid a veškeré pro práci potřebné nástroje. Pro klienty zde máme zajištěno drobné občerstvení a dostatek parkovacích míst. Není pro mě však překážkou setkání v místě bydliště, nebo podnikání klienta.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Slovo stereotyp je mi díky mé práci zcela cizí. Potkávám lidi z mnoha odvětví, v různých životních situacích. S těmito lidmi řeším vše od financování jejich bydlení, ochrany a zhodnocování finančních rezerv, tvorby renty, zabezpečení života a majetku, až po cestovní pojištění nebo volbu vhodného běžného účtu. Co mi radost nedělá je administrativa spojená se zprostředkováním finančních produktů. Za posledních deset let se násobně zvětšila – údajně zejména za účelem ochrany spotřebitele. Z mé praxe mohu říci, že radost z ní většinou nemají ani spotřebitelé.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Anna Hrčková

Spolupráce do samého počátku probíhala ve vstřícné atmosféře a bylo jisté, že panu Gizickému se jedná a naši spokojenost. Z pohledu své znalosti nám nabídl různé možnosti řešení a doporučil pro nás nejvhodnější. Oceňuji jeho oborovou znalost, orientaci v problematice a přehled. Služby pana Gizického doporučujeme ostatním a začali jsme u rodinných příslušníků.

Lenka Gřesíková

Když sami tápete ve světě financí, investic a pojištění, je fajn, když se můžete obrátit na člověka, který má přehled snad o všem a ve všem a kterému můžete věřit. Vřele doporučuji Jana Gizického a děkuji za všechny rady.

Kateřina Sluková

Služby pana Gizického využívám více než 12 let a to i po mém odstěhování o 300km dále od Ostravy. Oceňuji jeho profesionalitu, kvalitu a absolutní spolehlivost. Doporučila jsem jeho služby mým přátelům, kteří jsou nadmíru spokojeni.

Dagmar Dohnalkova

Pan Gizický mi vše velmi srozumitelně vysvětlil hned na první schůzce, byl důvěryhodný. Do ničeho mě netlačil, nemanipuloval, rozhodnutí nechal na mě. Rozhodně bych jeho služby doporučila všem, kdo nemají čas a zájem sledovat veškeré dění ve světě financí.