Jan Cibulec, MBA - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Jan Cibulec

Proč kontaktovat
právě mě?

Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Snažím se vcítit do jejich situace tak, jako kdybych v ní byl já sám. Specializuji se na hypoteční úvěry a mám radost, když klientům vyřeším financování jejich vysněného bydlení. Pohybuji  se ve všech oblastech, takže nic není problém vyřešit včetně investic a pojištění.

Jan Cibulec

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodil jsem se v Ostravě a celý dosavadní život zde i žiji. Líbí se mi, jak se Ostrava mění rok co rok k lepšímu.

Zkušenosti v oboru

Ve financích působím od roku 2011. Převážnou část profesní kariéry jsem působil v AXA pojišťovně, kde jsem byl pravidelným účastníkem zlatých stáží (TOP 20 poradci).

Mé záliby

Mám rád volnost a dynamiku. Tyto vlastnosti nacházím ve freeridovém lyžování a při sjezdu na enduro kole. Jsem, ženatý a s manželkou Veronikou máme dceru Aničku, která je skvělá.

Proč zrovna finance

Studoval jsem obchodní akademii a následně investiční poradenství. Do financí jsem se dostal náhodou. Spojení podnikání a obchodu mě uchvátilo od první chvíle. Baví mě, že je to velmi dynamicky obor, kde se člověk musí stále učit novým věcem.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Jedním z hlavních pracovních cílů je mít pod správou velký obnos hypoték. S tím souvisí i následná správa majetku.

Oblíbené místo pro schůzku

Tam kde se klient cítí komfortně a dobře. Někomu vyhovuje schůzka doma, online, nebo u nás v kanceláři. Čeho se snažím vyvarovat, jsou schůzky v kavárnách, kde nemáme tolik soukromí.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Mám rád hlavně práci v terénu na osobních schůzkách. Líbí se mi, že každý klient je jiný, má jiné potřeby a požadavky. Proto je naše práce tak různorodá a rozmanitá. Nemám rád stereotyp. To práce ve financích rozhodně není. Za dobu co jsem v oboru se zvyšují nároky na odbornost poradců. Bohužel jsou tímto poradci mnohem více administrativně zaměstnáni. Ačkoliv nám doba a digitální nástroje práci ulehčují.


články konzultanta

zobrazit Všechny články

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Michal Sluzy

Dobrý den, vřele doporučuji je to člověk na svém místě. Ze vším pomůže,rychle vyřídí.Profesionální úroveň

Michael Varkocek

Pan Cibulec je profesionál ve svém oboru, vše mi dopodrobna vysvětlil. Oplývá bohatými zkušenostmi je velmi ochotný a trpělivý. Za mě doporučuji.

Kristián Kužel

Díky za doporučení a vyřízení hypotéky doslova za pět minut 12 před růstem úroků. Vřele doporučuji. Vstřícné jednání a profesionální přístup.

Mgr. Jan Albrecht

Málo kdo si nechá ujít zisk, aby pomohl ostatním. Bohudík za pana Cibulce, který takový je. Profesionální přístup, vstřícnost, doporučení, ochota se bít za svého klienta. Za mě a mou rodinu mohu jen doporučit!

Vašek L

Velmi profesionální přístup vstřícnost ,trpělivost, ,spolehlivost a skvělá komunikace.Mohu jen doporučit

Ivo K.

Na Honzu jsem dostal doporučení od svého dobrého kamaráda a zatím si spolupráci nemohu vynachválit. Rychlost, znalosti a snaha vždy vše vyřešit k oboustranné spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Daniel F.

Lidský přístup, profesionalita a péče o klienta jsou zde na prvním místě. Pro mě už ohledně financí nikdo jiný. Mohu jedině doporučit.

David C.

Spolupráce s panem Cibulcem je naprosto profesionální. Vždy mi poradil dobře a navrhl konkrétní řešení na míru s ohledem na aktuální novinky na trhu. Proaktivně se stará o mé finance a spravuje mé funkční pojistky. Po letech spolupráce mne výrazně přiblížil k mému cíli finanční nezávislosti. Mohu pouze doporučit.

Adam

Profesionální a lidský přístup. Naprostý přehled a znalost všech dostupných služeb a finančních produktů. Nelze jinak než doporučit.

Krhut

Hodnocení konzultanta 1* Rychlá komunikace a zprostředkování pojistným služeb,přehledně,kvalitní,doporučuji.

Jakub

Přístup pana Cibulce je na profesionální úrovni, vždy mi vše krásně vysvětlí, nabídne dostupné možnosti a doporučí optimální řešení situace. Naprostá spokojenost.

Věra Becková

Konzultace s panem Cibulcem byly vedeny vždy na velmi profesionání a zároveň přátelské úrovni. Klient získá finanční strategii ušitou na míru svým aktuálním možnostem a budoucím potřebám. Doporučuji!

Petr H.

Ceníme si profesionálního přístupu našeho finančního konzultanta pana Cibulce. Vždy nám dobře poradil, vše pečlivě pohlídal, flexibilně jsme se dohodli a je dokonale znalý svého oboru. Vřele doporučujeme.

Jan S.

Profesionální přístup, který je však ohleduplný, věcný a šitý na míru klientovi a jeho problému a požadavku. Můžu doporučit.

Honza F.

Kamarádský, a přitom velice profesionální přístup. Rychlé řešení problémů i nových smluv a velké znalosti produktů. Mohu jen doporučit.

David Ferik

Není nikdo jiný s kým bych řešil své finanční záležitosti. Skvělá komunikace, vždy si najde čas, vše vysvětlí a rychle pomůže vše vyřešit. Rozhodně doporučuji.

Václav V.

Jan Cibulec mně i celé naší rodině poskytuje své poradenství už několik let, především v oblasti pojištění. Vždy jsem byl s jeho službami velmi spokojen a určitě budu rád pokračovat i v budoucnosti. Velmi si cením jeho odborného nadhledu a lidského přístupu. Vždy je schopen vše dobře vysvětlit, včetně silných a slabých stránek jednotlivých produktů.

Jonáš Matýdek

V naší rodině léty ověřený poradce ve financích a pojištění, trpělivost, vstřícnost, spolehlivost a skvělá komunikace. Můžu jen doporučit :)!

Štěpán

Naprostá spokojenost, veškeré finance od A-Z řešíme už jen s Honzou!!

David V.

Velmi profesionální přístup a perfektní znalosti. Pan Cibulec nám dokázal ušetřit nemalou částku, díky skvělému nastavení produktu. Velmi doporučuji

Stefan Vano

Skvělá komunikace, super přístup. Mohu jenom doporučit.

Tomáš Ptáček

Moje hodnocení se vztahuje konkrétně na pana Jana Cibulce. Dosavadní spolupráci mohu hodnotit jen kladně. Bezproblémová komunikace a organizace, přehled v oboru, příjemné vystupování, profesionální prezentace, kvalitní servis, to jsou všechno aspekty, které pan Cibulec splňuje. Největší přínos spatřuji v osobním přístupu, vyhodnocení mé finanční situace a nabídce konkrétního řešení odpovídající mým potřebám. Proto na základě mých zkušeností mohu služby pana Cibulce jen doporučit.

Monika Magnusková

S panem Cibulcem mám tu možnost spolupracovat již pár měsíců. Hned na první schůzce šlo vidět, že svému oboru opravdu rozumí. Doporučil mi některé smlouvy změnit, ale některé nechat, když jsem je měla dobře nastavené již z dřívějška. Opravdu doporučuji jeho služby, jsem nad míru spokojená.