Jan Belán - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo vector
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Logo vector
Pojištění Zobrazit certifikát
Jan Belán

Proč kontaktovat
právě mě?

Pevně věřím, že lidský přístup je jedna z nejdůležitějších vlastností člověka, které se držím. Klienti na mě často oceňují to, že si s nimi dokážu popovídat nejen o tématu financí. Díky tomuto přístupu se z klientů stávají i moji přátelé se kterými mohu rozebrat v podstatě cokoliv.

Jan Belán

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Ústeckého kraje, konkrétně z malého města Lom u Litvínova. Krom několika pracovních příležitostí v zahraničí zde žiji celý život.

Zkušenosti v oboru

Financemi jsem se začal zabývat v roce 2020. Této oblasti jsem chtěl porozumět více do hloubky. Začátkem roku 2021 jsem dostal příležitost změnit svůj koníček v pracovní činnost na full time. Od té doby se věnuji převážně tomuto tématu.

Mé záliby

Od malička jsem byl spíše sportovní typ člověka. Většinu svého času jsem věnoval skateboardingu. Po několika úrazech se tomuto sportu nevěnuji tak, jako dříve. Aktuálně mezi mé záliby patří: jednoznačně obor financí, sport a odpočinek.

Proč zrovna finance

Finance jsou pro mne velice zajímavý obor. Díky finančnímu poradenství jsem se naučil, jak efektivně s financemi nakládat a tím lépe nasměrovat své klienty. Dále mě ve financích baví to, že každá schůzka s klientem je originální a moje práce není stereotypní.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Udržovat dlouhodobé vztahy a spokojenost mých klientů, se kterými mohu řešit jejich životní cíle a pomoci jim tyto cíle splnit. Dále se neustále rozvíjet v tomto oboru a být profesionálním poradcem na svém místě.

Oblíbené místo pro schůzku

Velice oblíbená místa pro schůzku jsou pro mě kavárny a čajovny. Dobrá káva nebo čaj je pro mne základ každého dne. Každopádně jsem pro jakékoliv místo na konání schůzky ať se jedná například o kancelář nebo prostředí klientova domova.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejradši mám na své práci ten moment, kdy si klient uvědomí, že pro něho mám přidanou hodnotu a dokáže moji práci ocenit. Dále samozřejmě rozmanitost a to, že každý den přinese něco nového. Naopak mi ve financích vadí to, že se stále na trhu najdou ″poradci″, kteří klientům neradí, ale jen prodávají produkty, které nedávají smysl.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Filip Flégr

S Honzou spolupracuji přes dva roky. Vždy mi pomohl a vyšel vstříc mým požadavkům. Řeším s nim veškeré oblasti financí a neměnil bych. Individuální přístup a skvělé jednání.

Jaroslav Křížek

S Honzou jsem začal spolupracovat před půl rokem. V průběhu této spolupráce se mi dostalo přesně to co jsem od finančního poradce očekával. Dostalo se mi dostatek informací a znalostí o investicích a jiných směrech v oblasti financí, které se mnou neustále prohlubuje. Dále mi poskytl možnosti, které zajistí mou budoucnost v podobě alternativního důchodového spoření, přípravě na hypotéku.

Petra Vondráková

Člověk na správném místě. Již od první schůze mám z něj dobrý pocit. Má lidský a přátelský přístup, což mám ráda, umí pozitivně naladit. Řádně mi zkontroloval to, co jsem potřebovala a navrhl lepší řešení ( nemusím se ani o nic starat ). I když jsem si na další schůzi vzpomněla na něco, co bych ještě potřebovala, bral to s nadhledem. Nic vám nenutí, jako běžní poradci v bankách. Určitě budu s Honzou chtít dlouhodobou spolupráci. Velmi doporučuji!

Pavel Brunner

Jsem moc rád, že své finance mohu svěřit do tak profesionální péče finančního poradce. Jednání na vysoké úrovni a pravidelný servis. Jsem nad míru spokojen.

Leoš Bodo

Rád bych pozitivně ohodnotil kvalitní práci. Konkrétně pan Belán mi vždy vyjde vstříc, ať už řeším cokoliv z oblasti pojištění a investic. Pojistný události byly rychle vyřešený a já se nemusel o nic starat. Profesionální přístup a jednání na úrovni :)

Petr Kraus

Velmi profesionální, individuální a hlavně lidský přístup. Absolutně jiné jednání než na pobočkách bank a pojišťoven. Moje požadavky byly velmi rychle vyřízeny. Jsem velice rád za tuto spolupraci.

Denis Jakubek

Honza se mi pravidelně stará o můj pojistný plán a provádí mě aktivně novinkama z finančního trhu. Díky Honzovi se nemusím o nic starat a když se cokoliv stane,tak za mě vše vyřídí. Za mě super služba a mohu jen doporučit .

Jan Bejšovec

Jakožto mladý člověk jsem byl velice potěšený přístupem a množstvím informací které mi byly předloženy, při řešení mého “problému“. Děkuji a do budoucna se budu obracet na mého konzultanta Honzu.

Jan Šlehobr

Rád bych doporučil Honzu Belána, který mi pomáhá orientovat se na finančním trhu. Sestavil mi pojistný plán na míru a jsem s jeho službami a servisem spokojen. Za mě super.

Marcela Krausová

Trpělivý a tolerantní typ člověka, který dokáže pro zákazníka najít produkt "šitý na míru", jak to jde. Ať se jedná (např. u mě) o snížení ceny za pojištění vozidla, vhodnějšího úrazového pojištění, velká spokojenost. Také co se týče vkládání financí do smysluplných investic, je vše dle potřeb a situace zákazníka. Rozhodně doporučuji všem, má mou plnou důvěru. ??

Tomáš Pavel Pašek

Rád bych doporučil Honzu Belána, který mi pomáhá s orientováním se na finančním trhu. Ne jen, že pro mě zajistil zajímavé životní pojištění, ale zároveň jeho přístup a odpovědnost k práci je na profesionální úrovni. Individuální a lidský přístup. Za mě super.

David Kima

Mockrát dekuju za rychle refinancování me půjčky. Skvělé jednání, ochota spolehlivost a hlavne výhodné. Ještě jednou mockrát dekuji. Mohu jen doporucit p. Belan je profik se srdcem na spravnem miste.

Jakub Marek

Honza mi pomohl s řešením pojistné události. Vše za mě vyřídil a díky jeho znalostem jsem se nemusel o nic starat. Pojistná událost byla rychle vyřešena a pojišťovna vyplatila škodu nad rámec očekávání. Také mi pomohl s vylepšením mých stávajících produktů. Individuální a lidský přístup. Určitě doporučuju.

Jakub Beran

Pan Belán mi pomohl zprostředkovat několik produktů a konsolidaci nevýhodných úvěrů. Lidský a zodpovědný přístup mi pomohl v téhle těžké době. Všem pana Belána doporučuji.

Michal Mangolt

Pan Belán mě a mé rodině zprostředkoval hned několik produktů a mohu říci že perfektní. Za tuto spolupráci jsem strašně vděčný, také doufám že ještě neskončila. V budoucnu počítám s další možností spolupráce.

Libor Vašák

Honza je strašně super člověk pomáhá mi se zpracováním pojistné události , pojištění vozidla Ušetřil jsem díky němu dost peněz maximální spokojenost Děkuji moc

Ladislav Švarc

Pan Belán mi pomohl snížit splátku na úvěru. Díky refinancování mi ušetřil přes 2ooo Kč měsíčně. Mockrát děkuji.

Denis Grajza

Honza mi pomohl s vyřizováním pojistné události v situaci, kdy se mě pojišťovna snažila krátit o pojistné plnění z nepochopitelného důvodu. Honza se celé situace chopil a pomohl mi s úspěšným vyřízením reklamace pojistného plnění. Do týdne mi pojišťovna zaslala zbytek částky. Parádní a rychlý přístup mohu jen doporučit!

Natálie Štefanová

Skvělý přístup, díky Honzovi se teď lépe orientuji na finančním trhu a taky mi zařídil zajímavé životní pojištění. Určitě doporučuji!

Barbora Podaná

Ráda bych ohodnotila kvalitní práci skvělého poradce Honzi Belána. Lidský a profesionální přístup. Je vidět, že mi Honza nenabízí zbytečný a drahý pojistky jako většina jiných poradců. Naopak vždy přišel se zajímavým a logickým nastavením finančních produktů. Pojistky mám nastavené na míru a v investicích mi doporučil velice zajímavé fondy, které mají zajímavý výnos. Je vidět, že ho práce baví a doporučí jen to nejlepší.

Jan Šlehobr

Rád bych doporučil Honzu Belána, který mi pomáhá orientovat se na finančním trhu. Sestavil mi pojistný plán na míru a jsem s jeho službami a servisem spokojen. Za mě super.