konzultant

Jan Belán

Finanční konzultant
09906363

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Ústeckého kraje, konkrétně z malého města Lom u Litvínova. Krom několika pracovních příležitostí v zahraničí zde žiji celý život.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Pevně věřím, že lidský přístup je jedna z nejdůležitějších vlastností člověka, které se držím. Klienti na mě často oceňují to, že si s nimi dokážu popovídat nejen o tématu financí. Díky tomuto přístupu se z klientů stávají i moji přátelé se kterými mohu rozebrat v podstatě cokoliv.
 • Zkušenosti v oboru?

  Financemi jsem se začal zabývat v roce 2020. Této oblasti jsem chtěl porozumět více do hloubky. Začátkem roku 2021 jsem dostal příležitost změnit svůj koníček v pracovní činnost na full time. Od té doby se věnuji převážně tomuto tématu.
 • Mé záliby?

  Od malička jsem byl spíše sportovní typ člověka. Většinu svého času jsem věnoval skateboardingu. Po několika úrazech se tomuto sportu nevěnuji tak, jako dříve. Aktuálně mezi mé záliby patří: jednoznačně obor financí, sport a odpočinek.
 • Proč zrovna finance?

  Finance jsou pro mne velice zajímavý obor. Díky finančnímu poradenství jsem se naučil, jak efektivně s financemi nakládat a tím lépe nasměrovat své klienty. Dále mě ve financích baví to, že každá schůzka s klientem je originální a moje práce není stereotypní.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Udržovat dlouhodobé vztahy a spokojenost mých klientů, se kterými mohu řešit jejich životní cíle a pomoci jim tyto cíle splnit. Dále se neustále rozvíjet v tomto oboru a být profesionálním poradcem na svém místě.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Velice oblíbená místa pro schůzku jsou pro mě kavárny a čajovny. Dobrá káva nebo čaj je pro mne základ každého dne. Každopádně jsem pro jakékoliv místo na konání schůzky ať se jedná například o kancelář nebo prostředí klientova domova.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Nejradši mám na své práci ten moment, kdy si klient uvědomí, že pro něho mám přidanou hodnotu a dokáže moji práci ocenit. Dále samozřejmě rozmanitost a to, že každý den přinese něco nového.     Naopak mi ve financích vadí to, že se stále na trhu najdou ″poradci″, kteří klientům neradí, ale jen prodávají produkty, které nedávají smysl.

Hodnocení

Napsat hodnocení
S Honzou jsem začal spolupracovat před půl rokem. V průběhu této spolupráce se mi dostalo přesně to co jsem od finančního poradce očekával. Dostalo se mi dostatek informací a znalostí o investicích a jiných směrech v oblasti financí, které se mnou neustále prohlubuje. Dále mi poskytl možnosti, které zajistí mou budoucnost v podobě alternativního důchodového spoření, přípravě na hypotéku.
Člověk na správném místě. Již od první schůze mám z něj dobrý pocit. Má lidský a přátelský přístup, což mám ráda, umí pozitivně naladit. Řádně mi zkontroloval to, co jsem potřebovala a navrhl lepší řešení ( nemusím se ani o nic starat ). I když jsem si na další schůzi vzpomněla na něco, co bych ještě potřebovala, bral to s nadhledem. Nic vám nenutí, jako běžní poradci v bankách. Určitě budu s Honzou chtít dlouhodobou spolupráci. Velmi doporučuji!
Jsem moc rád, že své finance mohu svěřit do tak profesionální péče finančního poradce. Jednání na vysoké úrovni a pravidelný servis. Jsem nad míru spokojen.
Rád bych pozitivně ohodnotil kvalitní práci. Konkrétně pan Belán mi vždy vyjde vstříc, ať už řeším cokoliv z oblasti pojištění a investic. Pojistný události byly rychle vyřešený a já se nemusel o nic starat. Profesionální přístup a jednání na úrovni :)
Velmi profesionální, individuální a hlavně lidský přístup. Absolutně jiné jednání než na pobočkách bank a pojišťoven. Moje požadavky byly velmi rychle vyřízeny. Jsem velice rád za tuto spolupraci.
Honza se mi pravidelně stará o můj pojistný plán a provádí mě aktivně novinkama z finančního trhu. Díky Honzovi se nemusím o nic starat a když se cokoliv stane,tak za mě vše vyřídí. Za mě super služba a mohu jen doporučit .
Jakožto mladý člověk jsem byl velice potěšený přístupem a množstvím informací které mi byly předloženy, při řešení mého “problému“. Děkuji a do budoucna se budu obracet na mého konzultanta Honzu.
Rád bych doporučil Honzu Belána, který mi pomáhá orientovat se na finančním trhu. Sestavil mi pojistný plán na míru a jsem s jeho službami a servisem spokojen. Za mě super.
Trpělivý a tolerantní typ člověka, který dokáže pro zákazníka najít produkt "šitý na míru", jak to jde. Ať se jedná (např. u mě) o snížení ceny za pojištění vozidla, vhodnějšího úrazového pojištění, velká spokojenost. Také co se týče vkládání financí do smysluplných investic, je vše dle potřeb a situace zákazníka. Rozhodně doporučuji všem, má mou plnou důvěru. ??
Rád bych doporučil Honzu Belána, který mi pomáhá s orientováním se na finančním trhu. Ne jen, že pro mě zajistil zajímavé životní pojištění, ale zároveň jeho přístup a odpovědnost k práci je na profesionální úrovni. Individuální a lidský přístup. Za mě super.
Mockrát dekuju za rychle refinancování me půjčky. Skvělé jednání, ochota spolehlivost a hlavne výhodné. Ještě jednou mockrát dekuji. Mohu jen doporucit p. Belan je profik se srdcem na spravnem miste.
Honza mi pomohl s řešením pojistné události. Vše za mě vyřídil a díky jeho znalostem jsem se nemusel o nic starat. Pojistná událost byla rychle vyřešena a pojišťovna vyplatila škodu nad rámec očekávání. Také mi pomohl s vylepšením mých stávajících produktů. Individuální a lidský přístup. Určitě doporučuju.
Pan Belán mi pomohl zprostředkovat několik produktů a konsolidaci nevýhodných úvěrů. Lidský a zodpovědný přístup mi pomohl v téhle těžké době. Všem pana Belána doporučuji.
Pan Belán mě a mé rodině zprostředkoval hned několik produktů a mohu říci že perfektní. Za tuto spolupráci jsem strašně vděčný, také doufám že ještě neskončila. V budoucnu počítám s další možností spolupráce.
Honza je strašně super člověk pomáhá mi se zpracováním pojistné události , pojištění vozidla Ušetřil jsem díky němu dost peněz maximální spokojenost Děkuji moc
Pan Belán mi pomohl snížit splátku na úvěru. Díky refinancování mi ušetřil přes 2ooo Kč měsíčně. Mockrát děkuji.
Honza mi pomohl s vyřizováním pojistné události v situaci, kdy se mě pojišťovna snažila krátit o pojistné plnění z nepochopitelného důvodu. Honza se celé situace chopil a pomohl mi s úspěšným vyřízením reklamace pojistného plnění. Do týdne mi pojišťovna zaslala zbytek částky. Parádní a rychlý přístup mohu jen doporučit!
Skvělý přístup, díky Honzovi se teď lépe orientuji na finančním trhu a taky mi zařídil zajímavé životní pojištění. Určitě doporučuji!
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení