konzultant

Jakub Nezgoda

Finanční konzultant
03872220

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Moravskoslezského kraje, konkrétně z Ostravy.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Klienti na mně oceňují především individuální přístup. Za dlouhá léta praxe v oboru jsem získal rozsáhlé zkušenosti a vědomosti napříč finančními produkty.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve finančnictví podnikám téměř 6 let. Za tuto dobu jsem získal zkušenosti v oblasti pojištění, úvěrů a investic. Dále jsem získal stěžejní kontakty v oboru, díky kterým dokážu vyjednat klientům nadstandardní podmínky, například výrazné slevy na úrokových sazbách hypotečních a spotřebitelských úvěrů.
 • Mé záliby?

  Pokud se zrovna nevěnuji práci, rád se obklopuji lidmi, kteří jsou mi nejblíže - rodině, přítelkyni a přátelům. Zakládám si také na zdravém životním stylu a pravidelně sportuji.
 • Proč zrovna finance?

  Už na začátku své pracovní cesty jsem měl v jednom jasno – nesnáším stereotyp. Finanční poradenství je rozmanité a mění se s každým klientem, nebylo proto divu, že jsem se rozhodl právě pro tento obor.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Mým hlavním cílem je zbourat negativní povědomí o profesi finančního poradce, se kterým se často setkávám před první schůzkou s některými klienty. Mou hlavní zásadou je to, že dělám svou práci svědomitě a odborně. Toto na mě klienti oceňují nejvíce a také vzájemnou dlouhodobou spolupráci, při které udržuji portfolio klientů aktuální.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Místo schůzky rád nechávám na klientovi. Někdo se lépe cítí u sebe doma, někdo u mě v kanceláří a někdo ocení neutrální místo v hezké kavárně či restauraci.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Baví mě hledat vhodné řešení pro své klienty, ať už se jedná o kteroukoliv oblast financí (pojištění při výpadku příjmu, pojištění vozidel, financování bydlení, spoření na stáří, konsolidací úvěrů). Nejvíc mě těší pozitivní odezvy klientů a jejich známých. A naopak, co nemám rád a co mě především mrzí, je neupřímnost a nejednání narovinu. Dále odjakživa nemám rád práci s papíry, tedy administrativu všeobecně. Naštěstí mi díky skvělé asistence tato starost odpadá a tím pádem mám více času na své klienty a vyřizování jejich požadavků.

Hodnocení

Napsat hodnocení
Jakub je opravdu typ člověka co Vám poradí, udělá super výhodné možnosti a vždy se snaží najít tu nejlepší možnost !! S Jakubem jsem opravdu spokojen a můžu ho jen a jen doporučit.
Vřele doporučuji služby pana Jakuba Nezgody vždy vše srozumitelně vysvětlí se vším pomůže, poradí má dokonalý přehled ve všem co nabízí. Komunikace s ním je na perfektní úrovni spokojenost klienta je pro něj prvořadá.
Jakub je skutečný profesionál. Jeho přístup doslova překonal má očekávání. Rozhodně doporučuji, svou práci má rád a pomoc klientům bere - zdá se - skutečně jako své poslání.
Moc doporučujeme práci pana Jakuba Nezgody. Své práci dokonale rozumí, je vidět, že ho baví a dělá jí s radostí, to se potom hned jinak s takovýmto člověkem jedná. Vždy nám vše vysvětlí, se vším poradí a když cokoliv potřebujeme, je nám k dispozici. Více takovýchto profesionálů ve svém oboru.
Zobrazit další hodnocení

Vaše hodnocení