Jakub Nezgoda - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Jakub Nezgoda

Proč kontaktovat
právě mě?

Klienti na mně oceňují především individuální přístup. Za dlouhá léta praxe v oboru jsem získal rozsáhlé zkušenosti a vědomosti napříč finančními produkty.

Jakub Nezgoda

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Moravskoslezského kraje, konkrétně z Ostravy.

Zkušenosti v oboru

Ve finančnictví podnikám téměř 6 let. Za tuto dobu jsem získal zkušenosti v oblasti pojištění, úvěrů a investic. Dále jsem získal stěžejní kontakty v oboru, díky kterým dokážu vyjednat klientům nadstandardní podmínky, například výrazné slevy na úrokových sazbách hypotečních a spotřebitelských úvěrů.

Mé záliby

Pokud se zrovna nevěnuji práci, rád se obklopuji lidmi, kteří jsou mi nejblíže - rodině, přítelkyni a přátelům. Zakládám si také na zdravém životním stylu a pravidelně sportuji.

Proč zrovna finance

Už na začátku své pracovní cesty jsem měl v jednom jasno – nesnáším stereotyp. Finanční poradenství je rozmanité a mění se s každým klientem, nebylo proto divu, že jsem se rozhodl právě pro tento obor.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým hlavním cílem je zbourat negativní povědomí o profesi finančního poradce, se kterým se často setkávám před první schůzkou s některými klienty. Mou hlavní zásadou je to, že dělám svou práci svědomitě a odborně. Toto na mě klienti oceňují nejvíce a také vzájemnou dlouhodobou spolupráci, při které udržuji portfolio klientů aktuální.

Oblíbené místo pro schůzku

Místo schůzky rád nechávám na klientovi. Někdo se lépe cítí u sebe doma, někdo u mě v kanceláří a někdo ocení neutrální místo v hezké kavárně či restauraci.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Baví mě hledat vhodné řešení pro své klienty, ať už se jedná o kteroukoliv oblast financí (pojištění při výpadku příjmu, pojištění vozidel, financování bydlení, spoření na stáří, konsolidací úvěrů). Nejvíc mě těší pozitivní odezvy klientů a jejich známých. A naopak, co nemám rád a co mě především mrzí, je neupřímnost a nejednání narovinu. Dále odjakživa nemám rád práci s papíry, tedy administrativu všeobecně. Naštěstí mi díky skvělé asistence tato starost odpadá a tím pádem mám více času na své klienty a vyřizování jejich požadavků.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Pavel Rychlý

Jakub je opravdu typ člověka co Vám poradí, udělá super výhodné možnosti a vždy se snaží najít tu nejlepší možnost !! S Jakubem jsem opravdu spokojen a můžu ho jen a jen doporučit.

Romana Polášková

Vřele doporučuji služby pana Jakuba Nezgody vždy vše srozumitelně vysvětlí se vším pomůže, poradí má dokonalý přehled ve všem co nabízí. Komunikace s ním je na perfektní úrovni spokojenost klienta je pro něj prvořadá.

Martin Barna

Jakub je skutečný profesionál. Jeho přístup doslova překonal má očekávání. Rozhodně doporučuji, svou práci má rád a pomoc klientům bere - zdá se - skutečně jako své poslání.

Denisa Jandíková

Moc doporučujeme práci pana Jakuba Nezgody. Své práci dokonale rozumí, je vidět, že ho baví a dělá jí s radostí, to se potom hned jinak s takovýmto člověkem jedná. Vždy nám vše vysvětlí, se vším poradí a když cokoliv potřebujeme, je nám k dispozici. Více takovýchto profesionálů ve svém oboru.