Jakub Češek - Váš konzultant
Jakub Češek

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Moravskoslezského kraje, konkrétně z Frýdku-Místku z podhůří Beskyd.

Zkušenosti v oboru

Pracoval jsem v bankovnictví na pozici bankéře, kde jsem získal cenné zkušenosti a dovednosti. Avšak chyběla mi komplexnost a poskytování více možností klientům, proto jsem se vydal cestou poradenské činnosti.

Mé záliby

Mezi mé další záliby krom financí, patří určitě sport, cestování a seberozvoj. Dříve jsem hrál házenou a nyní ve volném čase zahrnuji nejvíce fitness a horskou turistikou. Příležitostně také lyže, brusle, badminton, kde mám možnost vypnout hlavu a zregenerovat mysl.

Proč zrovna finance

K financím jsem měl vždy velmi kladný vztah. Mým snem, když jsem byl malý, bylo stát se ředitelem banky. Již ve školním věku jsem měl potřebu financím hlouběji porozumět. Zajímal jsem se, jak je co nejlépe zhodnotit, jak efektivně dosáhnout svých finančních cílů nebo o financování vysněné nemovitosti. Poradenství je především práce s lidmi a hledání komplexního řešení všech jejich potřeb v těchto oblastech.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým pracovním cílem je určitě komplexní a dlouhodobá práce s klientem, aby byl spokojený a ať se na mě může obrátit s čímkoliv (jakékoliv pojištění, spoření na stáří, financování nemovitosti nebo konsolidace úvěrů) a kdykoliv v dlouhodobém horizontu.

Oblíbené místo pro schůzku

Ideálně v našich kancelářích v centru Ostravy, ale rád to nechávám na klientovi. Jsem flexibilní a s klienty se setkávám v podstatě kdekoliv - kavárna, restaurace nebo u nich doma.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejraději mám různorodost každého příběhu a moment, kdy klientovi mohu ukázat výsledek mé práce a klient vnímá mou přidanou hodnotu v jakékoliv jeho životní situaci. Ve většině případech se z nás stanou přátelé. Naopak co mi vadí je přehnaná byrokracie, která je s tím úzce spojena.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Lucie S.

Mé velké díky patří Jakubovi Češkovi za profesionální odvedenou práci, člověk na svém místě,který na opravdovou radost,že někomu pomohl,jen tak dále.