Ing.Vít Keclík - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Můžete očekávat lidský přístup,  profesionalitu, empatii, férové jednání a upřímnost.

Vít Keclík

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodil jsem se v metropoli jižní Moravy v Brně, kde také žiji.

Zkušenosti v oboru

Cestou financí a ekonomiky jsem se vydal již od studií na VŠ VUT v Brně. V rámci své profesní kariéry jsem prošel jak účetním oddělením, tak bankami i stavebními spořitelnami. Zkušenosti s prací a komunikací s lidmi jsem získal i v rámci rodinné firmy.

Mé záliby

Mojí zálibou je tanec, který provozuji v naší rodinné taneční škole Dagmar. Dále rodina, hudba a výlety do přírody.

Proč zrovna finance

V 90kách chtěl být každý jako „Vašek Klausůj“ tj. být ekonom, proto jsem nabral směr ekonomika a finance. Po studiích VŠ jsem působil jako účetní a od roku 2008 jsem nastoupil do první banky. Postupně jsem se začal seznamovat se světem bankovnictví a financí a v tomto segmentu setrvávám dodnes, protože mě tento obor neskutečně naplňuje.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Perfektně odvádět finanční poradenství pro své klienty. Každý klient má jiné požadavky a pouze spokojený klient si vytvoří s poradcem přátelský vztah založený na důvěře a profesionalitě.

Oblíbené místo pro schůzku

Preferuji naše poradenské místo v Brně na Halasově náměstí, kde máme potřebné zázemí. Rád se také sejdu s klientem v kavárně či u klienta v jeho domácím prostředí. Záleží na domluvě.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Každý den přináší něco nového a člověk nikdy neví s kým a s čím se potká. Rád pomáhám klientům v důležitých životních situacích, jako jsou zajištění financování bydlení, zhodnocení finančních rezerv, investic či zabezpečení života a majetku, stejně tak zajištění v důchodovém věku. Vadí mi přehnaná byrokracie, ale s tou si poradíme.