Ing. Michal Fuska - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Finančnímu poradenství se věnuji již od roku 2015, kdy jsem byl v maturitním ročníku. Od té doby jsem získal v oboru spoustu zkušeností a dlouhodobě spolupracuji se zhruba stovkou klientů. Pro klienty se snažím zajistit komplexní a dlouhodobý servis. Zajímám se o současné trendy či produktové novinky a pomáhám klientům se zorientovat ve složitém světě financí a s výběrem vhodných produktů. Je jedno, jestli se jedná o spoření, pojištění, investice či úvěry nebo hypotéky. Snažím se být flexibilní a řešit věci rychle a efektivně.

Michal Fuska

o konzultantovi

Odkud pocházím

Moje rodina pochází napůl z Vyškova a ze slovenské Nitry, nicméně skoro celé dětství jsem strávil v Praze, kde jsem ukončil všeobecné gymnázium a následně pokračoval ve studiu na Vysoké škole ekonomické na fakultě podnikohospodářské. V současnosti studuji navazující magisterské studium - obor management se specializací na korporátní finance.

Zkušenosti v oboru

Ve financích se pohybuji od roku 2015, nejdříve jsem si prošel společností OVB, kde jsem dlouhou dobu vedl i svůj tým, nicméně to pro mě nebyla ta správná cesta. V roce 2019 jsem proto přešel do společnosti Váš konzultant, která mi dává kvalitnější zázemí pro profesionální klientský servis. Mimo praxi v oboru studuji VŠE v Praze a jako vedlejší specializaci studuji turnaround management zaměřený na korporátní finance, které mimo jiné i doučuji, a v budoucnu se chci tomuto oboru věnovat i na konzultantské činnosti pro firmy. Samozřejmě finančního poradenství se nevzdám, neboť práce s lidmi mě velmi baví. Mimo jiné jsem úspěšně složil všechny potřebné zkoušky od ČNB potřebné k vykonávání svojí činnosti – pojištění, úvěry, investice a penzijní produkty.

Mé záliby

Miluji sport a cestování. Díky flexibilitě své práce mohu každé ráno strávit tréninkem ve fitku a po večerech si jít zaběhat. Zároveň mě baví studium na vysoké škole, které je pro mne spíš hobby než povinnost. Užívám si i cestování do méně oblíbených turistických destinací na východ od naší republiky, v létě rád chodím na turistiku a v zimě lyžovat či jezdit na snowboardu. Nedám ani dopustit na svůj elektrický longboard, který se ukázal, jako velmi vhodný dopravní prostředek v centru Prahy.

Proč zrovna finance

Finanční poradenství je pro mě velmi zajímavým oborem. Jedná se totiž o kombinaci práce s lidmi a práce s čísly. K číslům mě to vždy táhlo a přirozeně jsem velmi otevřený a komunikativní člověk. Navíc se finanční a kapitálové trhy neustále mění a člověk se učí novým věcem. Mimo jiné mi práce finančního poradce dává volnost v plánovaní svojí práce a přináší dobrý pocit, když vidím, jak moje práce reálně lidem pomáhá a přináší výsledky. To jen tak v korporátu nezažiji…

Co je mým hlavním pracovním cílem

Neustále být lepším poradcem, který má přehled a dokáže tu být pro svoje klienty, když budou cokoliv potřebovat a s čímkoliv poradit. Chci být ten člověk, na kterého se mohou obrátit ve všech finančních otázkách a vždy jim budu schopen odborně pomoci a pravidelně je informovat o novinkách na trhu a již využívané produkty aktualizovat, aby vše bylo optimálně nastavené.

Oblíbené místo pro schůzku

Jsem zvyklý jezdit za klienty k nim domů či do práce, nicméně se i velmi rád scházím v kavárnách po celé Praze. Ze všech kaváren mám ovšem nejraději kavárnu Místo na Hradčanské.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Nejradši mám tu různorodost a práci s lidmi. Každý den totiž řeším něco jiného, potkávám se s různými lidmi a řeším jiné problémy či výzvy. Vždy mě velmi těší, když s klienty mám navázanou dlouhodobou spolupráci a náš vztah je spíše jako mezi dobrými známými než jako mezi klientem a poradcem. A co mi vadí? Asi to, že nemám nad sebou žádného šéfa, který mi říká, co mám dělat, a vše stojí na mně. Ale to já na druhou stranu dobře, ne?

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Kateřina Klementová

Jsem moc ráda, že jsem konečně našla někoho, kdo se postará o mé finanční záležitosti. Michal Fuska je člověk, na kterého se můžu absolutně spolehnout. Je spolehlivý a vše řeší ihned. Můžu všem jedině doporučit.

Tomáš Řáda

Spolupráci s panem Michalem Fuskou můžeme s manželkou jen doporučit. Stará se o naše finance již několik let. U zřízených produktů doporučuje vhodné změny či aktualizace. Je vstřícný a ochotný a není problém se s ním na čemkoliv domluvit.

Jana Černá

Určitě můžu služby Váš konzultant jen doporučit. Spolupráce s Michalem Fuskou je naprosto skvělá. Doporučení od něj jsou na míru potřebám klienta, všechno srozumitelně vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy. Je vidět, že své práci rozumí a baví ho. Naprostá spokojenost.

Kristýna Körberová

Michal je pro mě jasnou volbou, pokud potřebuji poradit v jakékoliv finanční oblasti. Má široký přehled a vždy se snaží najít nejlepší řešení pro své klienty. Je ochotný a spolehlivý. V případě, že se jedná i o něco mimo jeho obor, dokáže odkázat na relevantní zdroje a další odborníky. Jednoznačně doporučuji.

David Gregor

Od pana Fusky jsem si nechával dělat nejprve pouze dlouhodobé cestovní pojištění na míru, které jsem si musel udělat v rámci zahraničního studijního výjezdu. Na toto pojištění měla má škola speciální požadavky. Nikde jinde mi nebyli schopni vyjít vstříc a navíc za tak rozumnou cenu. Nechal jsem si tedy zkontrolovat i mé životní pojištění, které mi pan Fuska předělal a zlevnil a kdykoliv potřebuji poradit s jakýmkoliv instrumentem, on je ten první komu se ozývám.

Kateřina Novotná

Michala Fusku můžu jedině doporučit. Řešíme spolu především investiční záležitosti, ale také životní pojištění. Vše s vámi projde osobně a nastaví dle vašich potřeb a i finančních možností.
Hlášení pojistné události vyřešil velmi rychle a já se nemusela vůbec o nic starat!

Alexandra Chmelíková

Michala Fusku mohu doporučit všemi deseti! O své klienty se skutečně zajímá a veškeré produkty nastavuje přímo na míru s ohledem na aktuální potřeby a přání klienta. S jeho osobním a velmi pečlivým přístupem jsem naprosto spokojená a do budoucna se pro jeho rady budu vždy ráda vracet.

Marcela Nováková

S panem Fuskou spolupracuji již přes rok. Pomohl mi v podstatě se vším. Od pojistek přes hypoteční úvěr. Byl vždy na telefonu, když jsem potřebovala poradit. Dokonce i když byl na dovolené a já to věděla, ale zapomněla, tak mi hned volal zpátky. Je moc šikovný, vše řeší individuálně a nad rámec svých povinností. Takhle si představuji individuální přístup ke klientovi! Mohu jen a jen doporučit!!!

Duc Le Viet

Po víceletých zkušenostech s jinými finančními poradci, kterým šlo převážně o vlastní zisk, jsem rád, že mohu mít za poradce pana Fusku. Kdykoliv něco potřebuji, tak mi dá veškeré informace, které potřebuji. Při řešení vyplacení problematické pojistné události mi poradil tak, aby se mi částka byla vyplacena v plné výši.

Stanislav Suchan

K Michalovi Fuskovi jsem přišel celý zoufalý. Měl jsem špatně nastavené pojištění bytů, špatně financovaná aktiva, špatně nastavené životní pojištění. Michal mi všechno dal dohromady. Doslova mě zachránil! Teď jsem v klidu a vím, že jsem v dobrých rukou. Nedávno jsem i s Michalem řešil financování nemovitostí a vše proběhlo hladce. Je velmi ochotný a vstřícný. Doporučil mi i skvělý způsob nízkorizikového pasivního příjmu, což jsem přesně potřeboval v rámci mého portfolia. Za mě tedy velká spokojenost.

Ivo Ponjavič

Pana Fusku a paní Tomáškovou mohu vřele doporučit. Oba mi pomohli s vyřízením finančních a pojištěneckých záležitostí. Cením si je za jejich individuální a profesionální přístup a také za jejich pracovní nasazení, kdy mi poradili z řešením problémů, během víkendu. Za mě určitě maximální spokojenost.

Monika Šindelářová

S Michalem Fuskou i Nikol Tomáškovou dlouhodobě spolupracuji a jejich služby mohu vřele doporučit. Pomohli mi s úrazovým pojištěním, ale i s pojištěním nemovitostí a auta. Vždy všechno srozumitelně vysvětlí a doporučí jen tu nejlepší volbu. Jsou to profesionálové.

Simona Stašová

Vážení, pana Michala Fusku jako svého konzultanta při sjednávání pojištění auta, bytu a chaty mohu vřele doporučit. Jsem s jeho radami i jednáním maximálně spokojená.

Jan Václavík

Spolupráci s Michalem Fuskou mohu maximálně doporučit. Řešil jsem s ním několik pojištění a taky složitý úvěr s několika komplikacemi ze strany banky, ale Michal vždy uměl kvalitně a ochotně poradit a vymyslet řešení, které vedlo ke zdárnému konci v rámci slíbeného termínu.

Andrej Melnyk

S Michalem Fuskou spolupracuji již 6 let a jeho služby si nemůžu vynachválit. Profesionální přístup a skvělá komunikace. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

Marcel Deus

Touto cestou bych chtěl poděkovat a rozhodně doporučit finančně poradenské služby této společnosti! Můj vděk konkrétně patří Pavlu Zahradníkovi, Michalu Fuskovi a Nikol Tomáškové. Profesionalita a pro-klientský přístup od začátku spolupráce. Velmi si cením pravidelného průběžného servisu, kde jsem každoročně informovaný o klíčových informacích a doporučení mi jsou vždy srozumitelně sdělena.