Ing.Matěj Buroň - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo vector
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Matěj Buroň

Proč kontaktovat
právě mě?

Považuji se za profesionála ve svém oboru. Zakládám si na celkové spokojenosti klienta s mými službami – nejde tedy pouze o jejich výsledek, ale především o můj svědomitý a zodpovědný přístup. Klienti také cení lidskosti, se kterou s nimi jednám.

Matěj Buroň

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím z Ostravy, nicméně mé aktivity přesahují hranice mého rodného města. Spravuji portfolia klientů z Moravskoslezského kraje, ze Zlínského a Olomouckého kraje, ale také třeba z Prahy.

Zkušenosti v oboru

Ve finančnictví podnikám již od roku 2013. Vysokou školu s ekonomickým zaměřením jsem úspěšně dokončil v roce 2015. V průběhu let jsem si osvojil dovednosti, díky kterým dokážu klientům vyjednat nadstandardní podmínky plánovaného hypotečního úvěru, vyřešit pojistné plnění a zvolit vhodnou investiční strategii za účelem zabezpečení na stáří, a nebo k doplacení úvěru na bydlení.

Mé záliby

Řídím se rčením „ve zdravém těle zdravý duch“ :) Mimo sportovní aktivity, rád cestuji po světě a poznávám nové kultury. Dále si rád zajdu na dobrý film do kina (nachos a Cola nesmí chybět), anebo na komediální divadelní hru.

Proč zrovna finance

K podnikání ve finančnictví jsem se dostal v průběhu studia na vysoké škole. Finanční poradenství mě zaujalo, neboť jsem spatřil příležitost přeměnit ve škole nabytou teorii v praxi. Práce mě naplňovala víc a víc, až jsem dospěl k rozhodnutí, že v ní budu pokračovat i po studiu. Lepší rozhodnutí jsem udělat nemohl, neboť se živím prací, která mě baví a naplňuje mě pocitem štěstí.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Jelikož segment hypotečních úvěrů je mou vášní, tak bych chtěl dosáhnout ročního objemu 120 mil. Kč ve zprostředkovaných úvěrech. Pokud se bavíme v širším kontextu, tak kromě dlouhodobě spokojených klientů, mám i manažerské ambice. Mým cílem je sdružovat okruh profesionálů v našem oboru, kteří budou poskytovat služby svědomitě a s odbornou péčí.

Oblíbené místo pro schůzku

Pokud se s klienty nesetkám v jejich domácnosti, a nebo naopak oni mě nenavštíví v kanceláři, tak rád navrhnu malou a útulnou kavárničku s příjemnou obsluhou, výbornou kávou a chutným zázvorovým čajem. :)

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Baví mě hledat východiska v případech, které se zdají neřešitelné. Dále si cením každodenní příležitosti poznávání nových lidí, od kterých se můžete ledacos naučit. Přestože vystupuji jako jednotlivec, tak se těším z okruhu spolupracovníků a náš vztah již dávno přerostl v přátelství. Nejsem tedy na každodenní pracovní strasti osamocen a navzájem si pomáháme a podporujeme se. Naopak, i po letech praxe, nedokážu vystát přebytečnou administrativu, které každým rokem přibývá. Naštěstí mám možnost delegovat tyto záležitosti na mou šikovnou asistentku. :)

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Krauzovičovi

Děkujeme panu Buroňovi a také jeho asistentce za pomoc při vyřizování pojistných událostí, za ochotu a pomoc ve finančních záležitostech. Určitě plánujeme spolupráci i do budoucna. Jsme velice spokojeni, můžeme jen doporučit. Děkujeme Krauzovičovi.

Šiškovi

Pan Matěj nám velmi pomohl s refinancováním hypotéky, po celou dobu řešení byl k dispozici a nadmíru se celé naší záležitosti věnoval. Můžeme s klidným srdcem říci, že pan Buroň je člověk na svém místě, vždy milý, ochotný a vstřícný. O své klienty se opravdu pečlivě stará.

Vlastimil Procházka

Děkujeme Matějovi Buroňovi za jeho profesionální přístup a jeho zájem o klienta. Matěj nejde po zisku, žádné produkty nevnucuje. Ochotně vše vysvětlí, poradí a pomůže. Je vidět, že se neustále vzdělává, sleduje aktuální dění/problematiku. Pomohl nám od hypotéky, pojistky až po investice pro děti do budoucna. Rozhodně všem doporučujeme.

Lenka Fischerová

Ráda bych všem doporučila poradce p. Buroně. Když jsme potřebovali, vždy se s námi ochotně sešel a věnoval se nám na 100%. Jen díky němu teď můžeme bydlet ve svém a mohu říct, že nám vyběhal tu nejlepší nabídku, která byla v danou chvíli dostupná. Za nás maximální spokojenost

Vlastimil Procházka

Děkujeme Matějovi Buroňovi za jeho profesionální přístup a jeho zájem o klienta. Matěj nejde po zisku, žádné produkty nevnucuje. Ochotně vše vysvětlí, poradí a pomůže. Je vidět, že se neustále vzdělává, sleduje aktuální dění/problematiku. Pomohl nám od hypotéky, pojistky až po investice pro děti do budoucna. Rozhodně všem doporučujeme.

Renata Borovská

Služby pana Buroňe jsem využila před rokem a půl, když mi pomohl vyřešit půjčku na rekonstrukci bytu a mohu jedině doporučit. Našel pro mě to nejlepší a nejvýhodnější řešení, sama bych si jen těžko dokázala něco takového vyřídit. Zařídil naprosto vše včetně veškeré administrativy. Oceňuji jeho profesionalitu a také velmi milé, rychlé a vstřícné jednání.

Ondřej Červenka

S každým mým finančním problémem nebo pojistnou událostí se obracím na Pana Matěje. Jsem naprosto spokojený s jeho přístupem a jednáním. Každé vysvětlení jsem dokázal pochopit a toho si také nesmírně vážím, což je hodně důležitý faktor u konzultace finančních záležitostí. Určitě doporučuji i ostatním kdo chtějí pomoc aby se na něj obracely. Pan Matěj má velký přehled a dokáže i celkem rychle reagovat. Vzhledem k tomu jakou už má klientelu, tak stále aktivně řeší mé problémy. Za mě nejlepší konzultant a poradce kterého znám.

Marcela Dvořáková

Ing. Matěj Buroň, můj konzultant. Skvělý profesionální přístup a odborná znalost, dokáže vše srozumitelně vysvětlit do posledního detailu. Jsem nadšená a spolupráce s p. Buroněm určitě nebyla poslední. Děkuji a jednoznačně doporučuji!

Karolina Jurčová

Vřele doporučuji a velmi chválím pana Matěje Buroňě, díky kterému si již 2 roky bydlím ve vlastním. 100% znalost v oblasti hypoték (A ne jen hypotéky), dokázal mi se vším poradit a vyřešit všechny úskalí spojené s vyřízením hypotéky i administrativní věci. Tento šikovný poradce si získal mou naprostou důvěru a vím, že se na něj mohu kdykoliv znovu obrátit. Dostala jsem na něj doporučení od kamarádky a jsem velmi ráda, že jsem se na něj s řešením bydlení obrátila.

Michaela a Vojtěch K.

S panem Buroněm jsme řešili hypotéku na výstavbu rodinného domu. Dostali jsme na něj doporučení od známých, takže jsme věřili, že vše půjde hladce. Od první schůzky na nás působil velmi seriózně, své práci rozumí a ke klientů má velmi přátelský a vstřícný přístup. Připravil nám podklady a nabídky několika bank dle našich potřeb, doporučil dle svého názoru, ale nic nevnucoval. Po výběru v bance vše rozjednal, my jsme jen dodávali požadované doklady a materiály, zbytek zařizoval on. A ačkoliv jsme nakonec museli čekat na individuální posouzení (manželka má v pracovní smlouvě zástup za MD a to bankám nezapadá do tabulek...), pan Buroň nám poradil, jak správně připravit podklady, a nakonec všechno klaplo. S panem Buroněm budeme určitě pokračovat i v dalších finančních záležitostech. Vřele doporučujeme.

Patrik Záruba

Rád bych touto cestou poděkoval panu Buroňovi za vstřícný, spolehlivý, profesionální a vysoce odborný přístup. Osobně si jeho práce velmi vážím. Obdivuji jeho přehled, nadšení a smysl pro detail. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.

Stefan

Profesionální přístup. Refinancování proběhlo k naší spokojenosti. Další služby jako pojištění domácnosti, auta apod. na jedničku.

Michaela Navrátilová

Matěje znám několik let a je to člověk s profesí na svém místě. Je velice profesionální a spolehlivý. Pomáhá s financemi celé naši rodině a není nás zrovna málo:-). Kdykoli se na Matěje můžeme obrátit s pomoci a vždy nám s úsměvem pomůže a vše zařídí. Matěje vřele a 100% doporučuji všem co hledají toho správného finančního poradce .

Miroslava S

Pan Matěj Buroň je mým konzultantem již řadu let a jsem za to ráda. Má velmi profesionální přístup, je velmi ochotný a vstřícný. Vždy mi odborně, ale srozumitelně poradil a vše skvěle vysvětlil. Je na něj maximální spolehnutí.

David K.

Matěje znám od jeho 16 let, když jsem jej začal učit na SŠ angličtinu. Již během studia projevoval ctižádostivý, zodpovědný a spolehlivý přístup a patřil k nejlepším. Tyto vlastnosti si přenesl i do svého profesního života, navíc má dar vysvětlit složité věci jednoduše a právem vzbuzuje rovněž důvěru. Výsledkem jeho schopností je paradoxní fakt, že z pozice učitel žák se náš vtah proměnil v poradce a klienta, a jeho služby rád využívám (konkrétně nemovitostní fondy) a plánuji tak i v budoucnu. Matěje vřele doporučuji i Vám :-)

Simerští

Pan Matěj byl nejlepší volba, jakou jsme mohli udělat při výběru v řešení hypotéky. Skoro nic jsme nemuseli řešit, vše nám krásně vysvětlil a díky němu jsme si splnili svůj sen. Děkujeme a doporučujeme na 100%

Ján V.

S panem Buroněm spolupracujeme již řadu let. Stará se nám o pojistky, úvěry, hypotéku. Vždy, když je potřeba něco zařídit, vše vyřídí za nás - je ochotný a vstřícný. Nemusíme lítat po bankách atp. Pana Buroně jednoznačně doporučujeme!

Andrea D.

S přítelem můžeme s čistým svědomím vřele doporučit p. Matěje Buroně, vždy usměvavého, dochvilného, vstřícného, ochotného s velmi příjemným vystupováním, který se nám královsky postaral o vyřízení hypotéky ke koupi bytu, který byl v dědickém řízení, což byl opravdu oříšek, který se řešil cca 2,5 roku. Dále jsme po výborné spolupráci na hypotéce svěřili p. Buroňovi i životní pojištění (vždy je skvěle připraven na schůzku, s přehledem různých možností a variant s řadou výhod a doporučení); pojištění domácnosti, pojištění automobilu, pořešil s námi i investice a spoření, zrušení staré pojistky na byt, automobil, prostě všestranný konzultant ohledně financí, perfektně připraven na schůzku s aktuálním portfoliem. Díky bohu za něj.