konzultant

Ing. Matěj Buroň

Manažer
01538969

 • Odkud pocházím

  Pocházím z Ostravy, nicméně mé aktivity přesahují hranice mého rodného města. Spravuji portfolia klientů z Moravskoslezského kraje, ze Zlínského a Olomouckého kraje, ale také třeba z Prahy.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Považuji se za profesionála ve svém oboru. Zakládám si na celkové spokojenosti klienta s mými službami – nejde tedy pouze o jejich výsledek, ale především o můj svědomitý a zodpovědný přístup. Klienti také cení lidskosti, se kterou s nimi jednám.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve finančnictví podnikám již od roku 2013. Vysokou školu s ekonomickým zaměřením jsem úspěšně dokončil v roce 2015. V průběhu let jsem si osvojil dovednosti, díky kterým dokážu klientům vyjednat nadstandardní podmínky plánovaného hypotečního úvěru, vyřešit pojistné plnění a zvolit vhodnou investiční strategii za účelem zabezpečení na stáří, a nebo k doplacení úvěru na bydlení.
 • Mé záliby?

  Řídím se rčením „ve zdravém těle zdravý duch“ :) Mimo sportovní aktivity, rád cestuji po světě a poznávám nové kultury. Dále si rád zajdu na dobrý film do kina (nachos a Cola nesmí chybět), anebo na komediální divadelní hru.
 • Proč zrovna finance?

  K podnikání ve finančnictví jsem se dostal v průběhu studia na vysoké škole. Finanční poradenství mě zaujalo, neboť jsem spatřil příležitost přeměnit ve škole nabytou teorii v praxi. Práce mě naplňovala víc a víc, až jsem dospěl k rozhodnutí, že v ní budu pokračovat i po studiu. Lepší rozhodnutí jsem udělat nemohl, neboť se živím prací, která mě baví a naplňuje mě pocitem štěstí.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Jelikož segment hypotečních úvěrů je mou vášní, tak bych chtěl dosáhnout ročního objemu 120 mil. Kč ve zprostředkovaných úvěrech. Pokud se bavíme v širším kontextu, tak kromě dlouhodobě spokojených klientů, mám i manažerské ambice. Mým cílem je sdružovat okruh profesionálů v našem oboru, kteří budou poskytovat služby svědomitě a s odbornou péčí.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Pokud se s klienty nesetkám v jejich domácnosti, a nebo naopak oni mě nenavštíví v kanceláři, tak rád navrhnu malou a útulnou kavárničku s příjemnou obsluhou, výbornou kávou a chutným zázvorovým čajem. :)
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Baví mě hledat východiska v případech, které se zdají neřešitelné. Dále si cením každodenní příležitosti poznávání nových lidí, od kterých se můžete ledacos naučit. Přestože vystupuji jako jednotlivec, tak se těším z okruhu spolupracovníků a náš vztah již dávno přerostl v přátelství. Nejsem tedy na každodenní pracovní strasti osamocen a navzájem si pomáháme a podporujeme se. Naopak, i po letech praxe, nedokážu vystát přebytečnou administrativu, které každým rokem přibývá. Naštěstí mám možnost delegovat tyto záležitosti na mou šikovnou asistentku. :)

Hodnocení

Napsat hodnocení
S přítelem můžeme s čistým svědomím vřele doporučit p. Matěje Buroně, vždy usměvavého, dochvilného, vstřícného, ochotného s velmi příjemným vystupováním, který se nám královsky postaral o vyřízení hypotéky ke koupi bytu, který byl v dědickém řízení, což byl opravdu oříšek, který se řešil cca 2,5 roku. Dále jsme po výborné spolupráci na hypotéce svěřili p. Buroňovi i životní pojištění (vždy je skvěle připraven na schůzku, s přehledem různých možností a variant s řadou výhod a doporučení); pojištění domácnosti, pojištění automobilu, pořešil s námi i investice a spoření, zrušení staré pojistky na byt, automobil, prostě všestranný konzultant ohledně financí, perfektně připraven na schůzku s aktuálním portfoliem. Díky bohu za něj.

Vaše hodnocení