Ing. Jaroslav Krejčí - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Jsme zaplaveni informacemi, ve kterých je velmi složité se orientovat. Žádný finanční produkt nemá univerzální použití. Můžeme si to připodobnit na lécích. Některé jsou na játra, některé na tlak, jiné například na oči. Nikoho nenapadne je zaměňovat a užívat na něco jiného, než jsou určeny. Je překvapivé, že u finančních produktů toto moc neřešíme. Dnes a denně se setkávám s tím, že finanční nástroje jsou používány k jiným účelům, než pro jaký jsou určeny. Nefunguje to v medicíně, ani v žádném jiném oboru, proč by to mělo fungovat ve financích?

Jaroslav Krejčí

o konzultantovi

Odkud pocházím

Celý život žiji ve Žďáře nad Sázavou. Ve městě, kterému se kdysi říkalo „Ocelové srdce Vysočiny.“

Zkušenosti v oboru

Ve financích působím od roku 2013. Ukazuji klientům kde je zakopaný pes a vysvětluji, co je třeba udělat a proč. Ne vždy to jde, ale v naprosté většině případů ano.

Mé záliby

Celý život dělám práci, která mě baví a naplňuje. Ale jak se říká, nejen prací je člověk živ. Mám rád tenis a fotbal, i když jen pasivně. Rovněž práce kolem domu mně přináší radost a svým způsobem i relax. Ale tím hlavním koníčkem, rodina říká až posedlostí, je něco, co je pro mnohé lidi mé generace „strašákem.“ Angličtina. Před několika lety jsem se rozhodl, že se naučím plynně anglicky. Vím, že toho dosáhnu a přináší mi to opravdu radost. Angličtina je úzce spojená se zálibou cestovat. Rád poznávám cizí kraje, odlišné kultury a zajímají mě názory domorodých obyvatel dané země.

Proč zrovna finance

Žijeme ve světě, kde peníze hrají velkou roli. Je dobré mít na zaplacení složenek. Mít rezervu, pokud se rozbije pračka apod. Je dobré mít z čeho žít, když se vyhlásí výjimečný stav, karanténa apod. Je dobré mít peníze na své koníčky. Je dobré mít prostředky pro rodinu a děti. A je dobré vytvořit si prostředky na dobu, kdy už člověk nebude moct (nebo chtít) pracovat. Život není o penězích, peníze nejsou modlou, ale život s penězi je prostě snazší. Finance jsou, jak kdosi řekl, královskou disciplínou. Jsou klíčem k svobodnějšímu životu.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Tento bod úzce souvisí s předcházejícím. Ukazovat lidem cestu k jejich finanční nezávislosti. Vím, že to zní velmi nadneseně. Není mým cílem určovat lidem, za co mají či nemají utrácet své peníze. To je každého svobodná volba a já ji respektuji. Ale vedle toho má každý člověk, každá rodina své plány a záměry. Některé chtějí uskutečnit za krátkou dobu, jiné za dlouhou. Mým cílem je mít znalosti a především schopnosti ukázat lidem efektivní cesty k splnění jejich plánů a uchránit je před cestami, které do jejich cíle jednoduše nevedou nebo jsou tak zdlouhavé, že po nich do svého cíle nikdy nedojdou.

Oblíbené místo pro schůzku

To je velmi rozdílné a v podstatě se dá říct, že je to téměř jedno, kde si s klientem povídám. Pokud je takové setkání oboustranně obohacující a smysluplné, je jedno, zda sedíme v našich kancelářích, v příjemné restauraci, u klienta doma nebo v práci. Zažil jsem i netradiční schůzky. Jednou jsem s klientem hrál šachy, jiná schůzka probíhala procházkou v hlubokém lese.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Jsem komunikativní člověk a rád se potkávám s novými lidmi. To zní jako z náborového dotazníku, že? Ale mě to skutečně naplňuje. To, že svým klientům v podstatě přináším peníze jaksi navíc, které by jinak neměli, to mi dává velký smysl. Vadí mi naopak to, co nás všechny obklopuje čím dál víc. Nesmyslně ultrakorektní administrativa a regulace, které otravují život všem, včetně klientů.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Jiří Bakeš

Nejlepší finanční poradce z těch se kterými jsem se setkal. Setkání s ním mi otevřelo oči a ing. Jaroslav Krejčí mě vždy nasměroval správným směrem. Není problém mu kdykoliv zavolat. Naopak, když vidí někde problém, nebo lepší řešení, vždy se ozve a probereme spolu nejlepší řešení. Jsem rád, že jsem ho potkal

Kateřina Vítková

Nejlepší poradce v oblasti financí, investic a pojištění široko daleko! Vyřešil vždy vše obratem a jen díky němu máme vše sjednané k naší spokojenosti a v podstatě bez práce. Děkujeme.