Hana Martínková - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Lidský přístup, snaha pomoci i tam, kde se již vyčerpaly všechny možnosti. Profesionalita a znalosti ve svém oboru, který je pro mě nejen zaměstnáním, ale i koníčkem a velice mě baví. Se svými klienty si vytvářím téměř přátelský vztah, založený na vzájemné důvěře. A atmosféra našich schůzek je vždy příjemná. Troufám si říct, že pro obě strany.

Hana Martínková

o konzultantovi

Odkud pocházím

Jsem z Ústeckého kraje, konkrétně z obce Velké Březno. Je to místo, které mám moc ráda a kde žiji se svou rodinou téměř celý život. Mnoho lidí považuje Ústí nad Labem za nepěkné místo, ale jeho okolí se spoustou kopců a malebným údolím Labe je pro mě tím nejkrásnějším místem.

Zkušenosti v oboru

Ve financích pracuji od r. 2009. Za tu dobu jsem získala spoustu zkušeností a znalostí, které si ale musím neustále doplňovat, protože náš obor jde stále dopředu. A i to je, mimo jiné, jedním z důvodů, proč mě zrovna tenhle obor tak naplňuje. Žádná stagnace a zažité principy, ale dynamika a rozvoj. Když srovnám svoje začátky v oboru a to, jak se služba klientům poskytuje dnes, je to „nebe a dudy“.

Mé záliby

Mou současně největší zálibou je moje malá vnučka, která dává mému životu zcela jiný rozměr. Také naše boxerka Ali, milovnice dětí, lidí i psů, která mě každé ráno bere na dlouhé procházky a udržuje mě v kondici. Ráda trávím svůj volný čas se svou rodinou a přáteli. Ať už na horách, v zimě na lyžích či v létě na túrách, na kole, které teď trochu opomíjím ( pes nemůže běhat vedle kola) nebo při sjíždění řek. A v neposlední řadě je to jóga, díky které mám klidnou mysl a protažené tělo.

Proč zrovna finance

Mám ráda tu rozmanitost, kterou komplexní poradenství nabízí. Ráda se potkávám s lidmi, pronikám do jejich životů a hledám pro ně řešení jak v pojištění, investování, spoření tak třeba i ve vlastním bydlení. Troufám si říct, že pokud mají lidé v pořádku svoje finance, přispívá to k jejich spokojenějšímu životu.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Spokojený klient, který ví, že se na mě může vždy obrátit, pokud bude v oblasti pojištění či financí potřebovat pomoci či poradit. A protože mě v oblasti financí velmi baví investice, je mým cílem pomáhat klientům tvořit a zhodnocovat majetek právě na investičních účtech.

Oblíbené místo pro schůzku

Ráda své klienty zvu do naší kanceláře v Ústí nad Labem, kde máme na řešení tak citlivých témat, jakými finance beze sporu jsou, dostatek klidu a soukromí. Pokud ale klient preferuje setkání u něj doma, ráda za ním zajedu. Jsem ráda, když se klienti cítí na schůzce dobře a uvolněně. Schůzka pak probíhá v přátelské a příjemné atmosféře, a to je velmi důležité.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Jak jsem již zmiňovala, ráda se potkávám s lidmi. Baví mě schůzky i tvorba finančních plánů. Najít řešení, které dává smysl a ochrání klienty, pomůže jim ke splnění cílů a snů. Zpětná vazba od spokojených klientů a dotazy typu: „Mohu na vás dát kontakt svému známému, bratrovi, sestře…?“ To zahřeje u srdce. A co mi vadí? Jednoznačně administrativa spojená se sjednáváním smluv. Snad se ale blýská na lepší časy, protože jsme do svého kolektivu přivítali novou asistentku, která nám s těmito úkony bude pomáhat.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Pavlína Vonková

Hodnotím velmi kladně dlouhodobou spolupráci s paní Hanou Martínkovou. Děkuji za profesionální poradenské služby v oblasti rodinných financí.

Jana Hrozková

Již roky spolupracuji s paní Hanou Martínkovou a jsem s jejími službami 100% spokojená, všem mohu jen doporučit.

Jitka Hrozková

S naší konzultantkou Haničkou Martínkovou spolupracuje moje celá rodina už několik let. Super spolupráce ve všech ohledech, mohu jenom doporučit! Vždy nám ve všem vyhoví a nabídne perfektní produkty na míru. Rychlost, ochota, vstřícnost, spolehlivost, kvalita služeb.. nedá se srovnávat.??

Veronika Martínková

Spolupráci vnímám velice pozitivně. Profesionální přístup mi ušetřil spoustu peněz a času. Služby jsem doporučila všem svým blízkým a rodině. V současné nelehké době je každá ušetřená koruna vítána a tohle Váš konzultant opravdu umí.

Radka Szabó

Již dlouho spolupracuji s paní Hankou Martínkovou a jsem s ní naprosto spokojená. Doporučuji ji všem svým známým, neboť mi vždy dobře poradí. Vždy je ochotná pomoci. Takto přesně si představuji finanční poradkyni. Paní Hanko, děkuji!