František Slonek - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

František Slonek

Proč kontaktovat
právě mě?

Svým klientům jsem neustále dostupný a vždy si na ně najdu čas, když něco potřebují. A jelikož peníze nikdy nespí, jejich přání s nimi běžně řeším mimo pracovní dobu nebo třeba distančně z dovolené. Kvalitně odvedenou práci pak beru jako samozřejmost.

František Slonek

o konzultantovi

Odkud pocházím

Narodil jsem se v Brně, kde také celý život žiji, studuji a pracuji. Blízko mám rovněž ke Znojmu, poblíž kterého máme chalupu, na které jsem strávil spoustu víkendů v dětství. Díky tomu jsou roviny Jižní Moravy mojí srdeční záležitostí.

Zkušenosti v oboru

Ačkoliv ve financích aktivně působím relativně krátce, mám úspěšně složeny odborné zkoušky ČNB týkající se všech typů pojištění a investic. Dále pak celý finanční svět vidím i z akademické roviny, jelikož studuji na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity.

Mé záliby

Mezi mé záliby patří hra na klavír a kytaru, zpěv, tanec ve folklorním souboru, dále pak historie, divadlo, cestování a samozřejmě finance.

Proč zrovna finance

Už od mala mě bavila matematika a obecně všechno přepočítávat a plánovat. Proto mne také okouzlilo investování a jeho hlavní přednost - složené úročení. Práce ve financích si mě zcela získala právě díky možnosti vést klienty k tomu, aby správně investovali a díky tomu dosahovali svých finančních cílů.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Mým hlavním pracovním cílem jsou dlouhodobé přátelské vztahy se spokojenými klienty, kteří se ke mně rádi vracejí a pro které zde vždy budu, pokud by potřebovali pomoc či radu týkající se světa financí.

Oblíbené místo pro schůzku

Za ideální místo pro schůzku považuji příjemné prostory našich kanceláří, ale pokud je to pro někoho příjemnější, rád se s klientem setkám v jeho oblíbené kavárně, restauraci či u něj doma.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na mé práci mě velmi baví, když někoho dokážu nadchnout do investování a s tím spojená debata, která se často dostane až k historii finančnictví či ekonomickému fungování celého moderního světa. Největší radost mi ovšem udělá, když mě spokojený klient doporučí svému okolí. Na této práci mi vadí někdy až příliš mnoho ubíjející administrativy.