Filip Schwarzer - Váš konzultant

Certifikáty konzultanta

Logo efpa
Pojištění Zobrazit certifikát
Logo efpa
Doplňkové penzijní spoření Zobrazit certifikát
Filip Schwarzer

Proč kontaktovat
právě mě?

Určitě lidský přístup a ochota pomoci, dále si myslím, že je určitě důležité mít tu vlastnost, že když přijde nějaký problém, ať už jakýkoliv, stavím se k němu čelem. Myslím si a zároveň doufám, že díky těmto vlastnostem mě klienti rádi oslovují.

Filip Schwarzer

o konzultantovi

Odkud pocházím

Z Olomouckého kraje, konkrétně Jindřichov u Šumperka. Momentálně žiji v Hanušovicích, což je ale takový kousek od sebe, že se to v podstatě může brát jako jedno a totéž. O našem "velkoměstě" mohu říci jen to, že je tu hodně zeleně a to je docela pozitivní.

Zkušenosti v oboru

Působím na poli finančního poradenství od roku 2016, což se může zdát jako krátká doba, ale věřím tomu, že když člověk dělá opravdu to, co ho baví a tím pádem své práci věnuje hodně času, za relativně krátkou dobu se z něj může stát profesionál. A já musím říct, že jsem se ve své práci opravdu našel. Tak moc, že už to v podstatě neberu jako práci, ale jako životní styl.

Mé záliby

Já velice rád sportuji, ať už je to tenis nebo florbal, nebo celkově jakýkoliv sport (kromě běhání, to opravdu nemusím). Musím říct, že například na tenise se mi líbí ten fakt, že je to činnost, kterou můžete dělat až do důchodu. Navíc je to sport, u kterého hraje velikou roli vaše myšlení, což si myslím, že platí i pro osobní a pracovní život. Proto jsem si tenis velice oblíbil.

Proč zrovna finance

Musím říct, že já sám jsem to ze začátku nečekal, k této práci jsem se dostal úplnou náhodou, kdy mě oslovil můj tehdejší kolega ze Šumperka. Postupem času, když jsem se financím věnoval více a zabrouzdával jsem do hloubky, čím dál tím víc jsem byl přesvědčen, že tuto práci chci dělat do konce života, nebo minimálně hodně dlouho.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Můj hlavní pracovní cíl se postupem času mění a vyvíjí. Ale podstata vlastně tkví v tom, že chci mít spokojené klienty a samozřejmě také stabilní kolegy kolem sebe, kteří budou přemýšlet stejně jako já a navzájem se budeme jak doplňovat, tak pohánět kupředu.

Oblíbené místo pro schůzku

Vyloženě oblíbené místo nemám, musím ale říct, že mi schůzky určitě vyhovují víc u klientů doma, kde se cítí příjemně a pohodlně než veřejné prostory, jako jsou například kavárny, záleží samozřejmě na typu kavárny, ale myslím si, že tyhle věci, které se týkají financí by se měli řešit v soukromí.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Určitě zbožňuji tu volnost a flexibilitu, kde si sám určuji, co kdy budu dělat a nikdo mi to nepřikazuje. Jakmile mě někdo nutí do něčeho co podle mě nemá smysl, moc to nefunguje. Trochu mě mrzí asi některé názory lidí, kteří hází všechny finanční poradce do jednoho pytle, musím zároveň prohlásit, že to se postupně ale také zlepšuje.

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Lenka L.

S Filipem jsem velmi spokojena, má přehled o produktech, je informovaný, dobře se s ním jedná, je na něho spolehnutí a hlavně nic vám nevnucuje. Snaží se najít to, co daný člověk potřebuje, vše pěkně vysvětlí. Umí jednat s lidmi a je milý.

Martina M.

Spolupráci s Filipem musím hodnotit velice kladně, je to člověk který se opravdu vyzná ve své práci, dokáže poradit a vyřešit vše co je potřeba. Filip je velmi spolehlivý a se svým příjemným a profesionálním vystupováním je radost s ním cokoliv řešit. Mohu ho tedy vřele doporučit.

Vladimír K.

S Filipem spolupracujeme už dlouhou dobu, stará se mi kompletně o všechny finance od hypotéky, přes kompletní pojištění až po spoření. S jeho službami, přístupem a snahou jsem velmi spokojen a vřele doporučuji. Stejně tak jsem ho doporučil svým známým a i oni jsou velmi spokojení. Je to člověk na správném místě a svoji práci dělá naprosto perfektně.

Jan S.

I když jsou lidé mnohdy nerozhodní, na koho se obrátit, v případě p. Schwarzera se nemáte čeho obávat, VELICE DOPORUČUJI. Tento mladý muž mi v posledních dvou letech nejednou zachránil střechu nad hlavou, dokonce mi ji pomohl svými znalostmi a dovednostmi vybudovat, za což mu nikdy nepřestanu být vděčný. Kdykoliv se vyskytl problém, z mého pohledu neřešitelný, stačilo zvednout telefon, a rázem se věci dávali do pohybu. Díky jeho práci, které si velmi vážím, máme s rodinou konečně klidné spaní. Pokud tedy potřebujete pomoc, zde se zaručeně nespálíte.

Daniel Klimeš

Přiznám se, že na první schůzce s panem Schwarzerem jsem byl mírně skeptický, protože tato profese je nechvalně známa z dob minulých, navíc u mladých lidí. Hned po prvních větách jsem byl ovšem vyveden z omylu. Přístup, komunikace, vystupování, ochota... člověk se necítil jako u výslechu na policii, ale jako na přátelské schůzce s člověkem, který mu chce opravdu poradit s jeho finanční situací/gramotností (o většině základních znalostech jsem neměl ani ponětí). Po více než roční spolupráci (pojištění, investice, úvěry, hypotéky) s tímto mladým mužem si nemohu jeho práci víc pochvalovat. Ochoten poradit s čímkoliv, na telefonu je téměř kdykoliv a mě nezbývalo než jej doporučit celé mojí rodině a mezi přáteli. Kdyby dělali s takovou lidskou ochotou svoji práci všichni, byli bychom tady úplně na jiné úrovni. Mohu s klidným srdcem doporučit!

Marie Velká

Finanční konzultant Filip Schwarzer - to je záruka kvality, spolehlivosti a vyřešených potíží. Pro mě to znamenalo záchranu mé nemovitosti. S úsměvem na tváři, rychle, s milým a vstřícným přístupem, přitom s vysoce profesionálním postojem. Plně mu důvěřuji a touto cestou mu dodatečně děkuji. Bylo mi ctí s ním spolupracovat.

Eva Kupková

Spolupráce s panem Schwarzerem je velmi dobrá. Poradí, pomůže, najde optimální řešení. Určitě ho doporučuji!

Sarka Gubi

Spolupráce s panem Schwarzerem je velmi dobrá. Skvělý přístup , poradí a vždy pomůže, najít to nejlepší řešení. Určitě ho doporučuji!

Tomáš Kalousek

Vyzkoušel jsem už více způsobů jak řešit pojištění, řadu srovnavačů atp. Kdo vyzkouší p Schwarzera, nebude si už přidávat starosti jinde.
S klidným srdcem doporučuji.

Klir Martin

Spoluprace s panem Schwarzerem je po všech stránkách na vysoké úrovni. Komunikuje s člověkem okamžitě, domlouvá kontakty a informace na úřadech, hlídání termínů a upozorňuje na výhody a nevýhody.

Marcela Židková

S panem Filipem Schwarzerem a jeho asistentkou jsem jednala několikrát, pokaždé mají velice profesionální přístup. Pan Schwarzer je rozhodně člověk na správném místě a je vidět i poznat jak ho jeho práce baví. Vždy se snaží hodně vyjednat přes telefon a e-mail a pokud je nutná schůzka, nemá problém se sejít i v pozdních odpoledních hodinách. Rozhodně bych doporučila jeho poradenství, protože i přes jeho mladý věk má velký přehled a pokud něco neví, tak to bez váhání dohledá.

Michal Gal'a

Jednání super, domluva taktéž, poradil, vysvětlil, porovnal vřele doporučuji.

Lenka Bursová

Skvělý přístup, vše dobře vysvětlil, doporučuji.