konzultant

Filip Krejčí

Finanční konzultant
87835231

 • Odkud pocházím

  Pocházím ze srdce Vysočiny – ze Žďáru nad Sázavou. Od vysoké školy působím převážně v Brně, nicméně na Vysočinu se stále rád vracím – jednak pracovně, jednak za odpočinkem.
 • Proč kontaktovat právě mě

  Nejradši se svými klienty řeším jejich zabezpečení a tvorbu majetku. Specializuji se na investice a mám radost, když klientům přijdou dividendy z jejich investic, či jim jejich portfolio narůstá.
 • Zkušenosti v oboru?

  Ve financích působím od roku 2011, kdy v posledních letech se specializuji primárně na finance lékařů, s kterými často řeším zhodnocení jejich volných prostředků a tvorbu finanční strategie.
 • Mé záliby?

  Mezi mé záliby patří převážně finance, jelikož je to stále se dynamicky utvářející svět a jsem rád, že jsem jeho součástí. Dále extrémně rád cestuji a to zejména do dalekých zemí. Kromě Austrálie jsem již procestoval všechny kontinenty a neustále hledám nové výzvy a příležitosti. Řídím se heslem z mého oblíbeného časopisu Lidé a země: Za obzorem čeká svět.
 • Proč zrovna finance?

  Finance jsou pro mne královskou disciplínou, která mne neskutečně naplňuje a určitě bych nikdy neměnil.
 • Co je mým hlavním pracovním cílem?

  Chtěl bych pod správou vybudovat 250 mil. Kč v podílových fondech svých klientů, kterým budu poskytovat nadstandardní servis a péči. V tomto směru je mým velkým vzorem americký trh a jeho vyspělost.
 • Oblíbené místo pro schůzku?

  Takové místo nemám, pokud se jedná pro obě strany přínosnou a obohacující schůzku, nezáleží mi, zda se koná v kanceláři, v kavárně, doma u klienta, nebo v ordinaci mého klienta.
 • Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí?

  Na své práci miluji komunikaci se svými klienty a tvorbu a přípravu řešení. Naopak mi vadí přebujelá byrokracie a papírování – naštěstí mám nejen na toto pečlivou asistentku ?

Hodnocení

Napsat hodnocení
P. Krejčího znám již spoustu let, kdy mi vždy v případě mé osobní potřeby dokázal vybrat nejvhodnější produkt ze světa financí a vše potřebné mi k tomu vysvětllit. Velmi si vážím jeho lidského, ale zároveň i profesionálního přístupu.
Filip Krejčí je dle mého názoru vynikají finančník, kterého jeho práce nesmírně baví a svůj obor dobře zná. Měl jsem tu možnost setkat se i s jeho některými kolegy a přístup všech je velmi lidský. Sám jsem měl problémy s životním pojištěním skrze vrozenou srdeční vadu, kdy mne pojišťovny odmítaly pojistit, Filip Krejčí to za mne po složitých peripetiích vyřešil, a v čase mi zajistil i vyšší pojistné krytí. Dále se mi stará o mé investiční portfolio. Jeho průběžných informací z finančního trhu si velmi cením.

Vaše hodnocení