Filip Krejčí - Váš konzultant

Proč kontaktovat
právě mě?

Nejradši se svými klienty řeším jejich zabezpečení a tvorbu majetku. Specializuji se na investice a mám radost, když klientům přijdou dividendy z jejich investic, či jim jejich portfolio narůstá.

Filip Krejčí

o konzultantovi

Odkud pocházím

Pocházím ze srdce Vysočiny – ze Žďáru nad Sázavou. Od vysoké školy působím převážně v Brně, nicméně na Vysočinu se stále rád vracím – jednak pracovně, jednak za odpočinkem.

Zkušenosti v oboru

Ve financích působím od roku 2011, kdy v posledních letech se specializuji primárně na finance lékařů, s kterými často řeším zhodnocení jejich volných prostředků a tvorbu finanční strategie.

Mé záliby

Mezi mé záliby patří převážně finance, jelikož je to stále se dynamicky utvářející svět a jsem rád, že jsem jeho součástí. Dále extrémně rád cestuji a to zejména do dalekých zemí. Kromě Austrálie jsem již procestoval všechny kontinenty a neustále hledám nové výzvy a příležitosti. Řídím se heslem z mého oblíbeného časopisu Lidé a země: Za obzorem čeká svět.

Proč zrovna finance

Finance jsou pro mne královskou disciplínou, která mne neskutečně naplňuje a určitě bych nikdy neměnil.

Co je mým hlavním pracovním cílem

Chtěl bych pod správou vybudovat 250 mil. Kč v podílových fondech svých klientů, kterým budu poskytovat nadstandardní servis a péči. V tomto směru je mým velkým vzorem americký trh a jeho vyspělost.

Oblíbené místo pro schůzku

Takové místo nemám, pokud se jedná pro obě strany přínosnou a obohacující schůzku, nezáleží mi, zda se koná v kanceláři, v kavárně, doma u klienta, nebo v ordinaci mého klienta.

Co mám na své práci nejradši a co mi naopak vadí

Na své práci miluji komunikaci se svými klienty a tvorbu a přípravu řešení. Naopak mi vadí přebujelá byrokracie a papírování – naštěstí mám nejen na toto pečlivou asistentku ?

hodnocení konzultanta

Vaše hodnocení

Jitka Polášková

Veškeré své finance jsem svěřila do rukou skvělého pana Filipa. Stará se mi o veškeré finanční produkty tak dobře, že tyto věci můžu automaticky vypustit, jelikož je za mne hlídá. Můžu se na něj kdykoliv spolehnout a obrátit se s jakoukoliv prosbou. Okamžitě řeší všechny moje potřeby a vždy k mé 100% spokojenosti. Doporučila jsem jej i dalším známým a i ty byli maximálně spokojeni.

Zuzana Piskořová

S panem Krejčím mám velmi dobrou zkušenost. Ušil rozumné řešení mých osobních financí přímo na míru. Vždy velmi ochotně, rychle a s lidským přístupem odpovídá na mé dotazy. Má velmi slušný přehled a pomohl mi s orientací v problematice investování. Jsem se službami pana Krejčího spokojená.

Klára a Jan Zeldovi

Pan Krejčí se stará o naše rodinné finance již několik let. Vážíme si jeho profesionálního i osobního přístupu ke klientům. Při výběru nových produktů nám je vždy detailně představí a vysvětlí vše potřebné. Jeho znalosti z finančního světa jsou neocenitelným pomocníkem při správě našich financí. Můžeme doporučit pana Krejčího pro všechny, kteří hledají někoho, kdo jim s financemi poradí a zároveň i ohlídá.

Radim Boháč - Sales Engineer

S panem Krejčím jsem velmi spokojen jak po pracovní, tak také po osobní stránce. Oceňuji zejména lidský přístup a jsem rád, že v dnešní době ještě existují lidé, kterým nejde pouze o osobní prospěch ale berou svoji profesi jako možnost pomoci. Ve světě financí jsem se kdysi také pohyboval, a tak myslím, že dokáži zhodnotit a ocenit přístup pana Krejčího, který je často nad rámec toho, co očekáváte.

Dagmar Poltoranosová

Můj finanční poradce mě na začátku naší spolupráce vyzpovídal a udělal si analýzu mého finančního stavu. Pomohl mně vylepšit různé pojistné smlouvy, volné prostředky i rozumně investovat bez velkého rizika a pomohl mně udělat si pořádek v penězích. Spoulpráci mohu jedině doporučit.

Jitka Polášková

Veškeré své finance jsem svěřila do rukou skvělého pana Filipa. Stará se mi o veškeré finanční produkty tak dobře, že tyto věci můžu automaticky vypustit, jelikož je za mne hlídá. Můžu se na něj kdykoliv spolehnout a obrátit se s jakoukoliv prosbou. Okamžitě řeší všechny moje potřeby a vždy k mé 100% spokojenosti. Doporučila jsem jej i dalším známým a i ty byli maximálně spokojeni.

Tomáš a Eva Urbanovští

Finanční poradci se v České republice obecně potýkají s ne moc dobrou pověstí. Je veřejným tajemstvím, že vám většinou nabídnou produkt, který není ani tak výhodný pro vás, jako spíše pro ně. Ne však pan Krejčí. Zprvu jsme s ním začínali s několika běžnými pojistnými produkty (dalo by se říci, že na zkoušku), ale dnes nám v podstatě spravuje veškeré osobní finance, od již zmíněných pojistek, přes spořící a investiční produkty, až po hypotéku. Pan Krejčí má rozsáhlé znalosti trhu finančních produktů, disponuje spoustou kontaktů, má lidský, ale zároveň profesionální přístup, a nikdy nám nenabídne nic, s čím by neměl jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy nám zvedne telefon, okamžitě odpoví na e-mail, ochotně vše vysvětlí a namodeluje. Když se naskytne výhodná příležitost změnit naše stávající smlouvy, vždy se nám sám od sebe ozve. Nepotřebujeme sledovat přebujelý finanční trh a orientovat se v současných trendech - od toho je tu pan Krejčí. S klidnými svědomím můžeme říci, že nám za ta léta spolupráce pan Krejčí uspořil a vydělal nemalé peníze. Urbanovští

Jan Sousedík - Pracovník v IT

P. Krejčího znám již spoustu let, kdy mi vždy v případě mé osobní potřeby dokázal vybrat nejvhodnější produkt ze světa financí a vše potřebné mi k tomu vysvětllit. Velmi si vážím jeho lidského, ale zároveň i profesionálního přístupu.

Radim Boháč - Obchodně technický zástupce

Filip Krejčí je dle mého názoru vynikají finančník, kterého jeho práce nesmírně baví a svůj obor dobře zná. Měl jsem tu možnost setkat se i s jeho některými kolegy a přístup všech je velmi lidský. Sám jsem měl problémy s životním pojištěním skrze vrozenou srdeční vadu, kdy mne pojišťovny odmítaly pojistit, Filip Krejčí to za mne po složitých peripetiích vyřešil, a v čase mi zajistil i vyšší pojistné krytí. Dále se mi stará o mé investiční portfolio. Jeho průběžných informací z finančního trhu si velmi cením.

Petr Pazour

Všem mohu jen doporučit, pan Krejčí a jeho tým jsou obrovsky profesionální. Vše mi bylo podrobně vysvětleno, velmi hladký průběh celého procesu při vyřizování hypotéky.